Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – dnes
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV Tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
05:00

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
05:45

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
06:30

Ordinace v růžové zahradě - Na dně (2020) (epizoda) (S16E07)

Rodinný / Drama
07:55

Odložené případy - Děvčata z továrny (2004) (epizoda) (S02E02)

Krimi / Drama / Mysteriózní
08:55

Dr. House - Pán domu (2012) (epizoda) (S08E13)

Drama / Mysteriózní
09:55

Dr. House - Láska je slepá (2012) (epizoda) (S08E14)

Drama / Mysteriózní
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
11:25

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:25

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
13:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
14:20

Kriminálka Anděl - Chladnokrevně (2008) (epizoda) (S01E03)

Krimi / Drama
15:25

Kriminálka Anděl - Mrtvý v hotelu (2008) (epizoda) (S01E04)

Krimi / Drama
16:35

Námořní vyšetřovací služba - Letový plán (2020) (epizoda) (S17E12)

Akční / Krimi / Drama
17:35

Dr. House - Pán domu (2012) (epizoda) (S08E13)

Drama / Mysteriózní
18:30

Dr. House - Láska je slepá (2012) (epizoda) (S08E14)

Drama / Mysteriózní
19:25

Odložené případy - Děvčata z továrny (2004) (epizoda) (S02E02)

Krimi / Drama / Mysteriózní
20:10

Námořní vyšetřovací služba - Útěk (2020) (epizoda) (S17E11)

Akční / Krimi / Drama
21:05

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
21:45

Ordinace v růžové zahradě - Na dně (2020) (epizoda) (S16E07)

Rodinný / Drama
22:45

Novashopping

23:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
02:35

Novashopping

02:50

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
03:50

Kriminálka Anděl - Chladnokrevně (2008) (epizoda) (S01E03)

Krimi / Drama
04:10

Rosamunde Pilcher - Konec jednoho léta (1995) (epizoda) (S01E05)

Drama / Romantický
06:05

Walker, Texas Ranger - Ve světě ticha (2001) (epizoda) (S09E20)

Akční / Dobrodružný / Krimi
07:05

Policie Hamburk - Spi, děťátko, spi (2010) (epizoda) (S04E17)

Krimi / Drama
08:05

Policie Hamburk - Strach o Emmu (2010) (epizoda) (S04E18)

Krimi / Drama
09:05

Komisař Rex - Únos (1995) (epizoda) (S02E11)

Krimi / Akční / Mysteriózní
10:15

Like House (2021) (TV pořad)

Reality-TV
10:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Slunečná - Tonyho svatba (2021) (epizoda) (S02E82)

Komedie / Romantický / Rodinný
15:30

Temný Kraj - Jezinky (2017) (epizoda) (S01E09)

Krimi / Drama
16:55

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
18:20

Like House (2021) (TV pořad)

Reality-TV
18:55

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
19:55

Komisař Rex - Únos (1995) (epizoda) (S02E11)

Krimi / Akční / Mysteriózní
20:55

Policie Hamburk - Spi, děťátko, spi (2010) (epizoda) (S04E17)

Krimi / Drama
21:55

Policie Hamburk - Strach o Emmu (2010) (epizoda) (S04E18)

Krimi / Drama
23:30

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:15

Max Steel (2000) (TV seriál)

Animovaný / Akční / Rodinný
01:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
02:05

M*A*S*H - Drahá Peggy (1975) (epizoda) (S04E11)

Komedie / Drama / Válečný
02:45

Slunečná - Tonyho svatba (2021) (epizoda) (S02E82)

Komedie / Romantický / Rodinný
04:10

Dobrodružství kriminalistiky - Jed (1989) (epizoda) (S01E02)

Krimi / Drama / Dobrodružný
05:00

Všechno, co mám ráda (2018) (TV pořad)

Publicistický
05:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Území bílých králů - Uprchlík (1991) (epizoda) (E01)

Krimi / Rodinný / Dobrodružný
07:20

Přátelé Zeleného údolí - Naděje (1980) (epizoda) (E12)

Dobrodružný / Rodinný
07:55

13. komnata - 13. komnata Vladimíra Hrona (2013) (epizoda) (S08E18)

Dokumentární / Životopisný
08:20

Tak neváhej a toč – speciál! (1995) (TV pořad)

Talk-show / Soutěžní
09:10

Profesionálové - Na dva pokusy (1978) (epizoda) (S01E11)

Akční / Krimi / Dobrodružný
10:05

Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 3 (2016) (epizoda) (S05E03)

Drama / Historický
11:00

Všechno, co mám ráda (2018) (TV pořad)

Publicistický
11:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
12:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
14:10

První republika - Milodary (2014) (epizoda) (S01E03)

Drama / Rodinný / Historický
15:00

Sanitka - Epizoda 3 (1984) (epizoda) (E03)

Drama
16:04

Výsledky losování Šťastných 10

16:05

Na stopě (2000) (TV pořad)

Publicistický / Krimi
16:30

Komisař Montalbano - Tvar vody (2000) (epizoda) (S02E01)

Krimi / Drama / Mysteriózní
18:25

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
18:50

Banánové rybičky (1999) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
19:25

Bydlení je hra (2004) (TV pořad)

Dokumentární
19:50

Pod pokličkou (2000) (TV pořad)

Dokumentární / Rodinný
20:10

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:45

Po stopách hvězd (2008) (TV seriál)

Dokumentární / Životopisný
23:10

Sváteční slovo (2000) (TV pořad)

Publicistický
23:15

Etiketa (2004) (TV seriál)

Dokumentární
23:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
23:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
03:00

Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 3 (2016) (epizoda) (S05E03)

Drama / Historický
03:55

Úsměvy (1997) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
04:00

Nosy Be, perla Madagaskaru (2015) (TV film)

Dokumentární
04:55

Dynastie Windsorů (2020) (TV seriál)

Dokumentární
05:40

Letečtí stíhači v boji (2006) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
06:30

Španělská občanská válka (2015) (TV film)

Dokumentární / Historický / Válečný
07:25

Bitva o Normandii: 85 dní v pekle (2019) (TV film)

Dokumentární / Historický
08:20

Napoleon: Ruské tažení (2014) (TV film)

Dokumentární
09:15

Evropa dnes (2008) (TV pořad)

Dokumentární
09:45

Krásy evropského pobřeží (2005) (TV seriál)

Dokumentární
09:55

Kuba: Santiago, Baracoa, Havana (2017) (TV film)

Dokumentární
10:45

Na cestě - Na cestě po ostrově Madeira (2021) (epizoda) (S22E15)

Dokumentární
11:15

Neznámí hrdinové (2007) (TV seriál)

Dokumentární / Publicistický
11:45

Ležáky - osada, která ztratila své obyvatele, nikoliv však paměť (2002) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
12:15

Auto moto svět (2021) (TV pořad)

Publicistický
12:45

Jája a Pája - Jak pěstovali smiřická jablíčka (1987) (epizoda) (S02E04)

Animovaný / Loutkový / Komedie
13:00

Dobrodružství vědy a techniky (1997) (TV pořad)

Dokumentární
13:30

Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem (2008) (TV seriál)

Dokumentární / Sportovní
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
14:00

Kouzlo jižní Itálie (2020) (TV film)

Dokumentární
15:00

Španělská princezna - Vše je ztraceno (2019) (epizoda) (S01E07)

Drama / Historický
15:55

Sarajevo 1914 (2014) (TV film)

Historický / Thriller / Drama
17:40

Queer - Prezident buzerantů (2020) (epizoda) (S15E06)

Dokumentární
18:05

Bancroftová - Série 2 (2020) (série) (S02)

Krimi / Drama / Thriller
18:50

Bancroftová - Série 2 (2020) (série) (S02)

Krimi / Drama / Thriller
19:35

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
20:05

Ta naše povaha česká (1993) (TV pořad)

Publicistický
20:30

Ochránce (2011) (TV pořad)

Publicistický
20:55

Rodinné křižovatky (2003) (TV pořad)

Publicistický
21:25

Uchem jehly (2011) (TV pořad)

Talk-show
21:50

Hraje vám... (2005) (koncert)

Hudební / Dokumentární
22:25

Legendy kriminalistiky - Dahlgren (2019) (epizoda) (S02E04)

Dokumentární / Krimi
22:55

Babylon (2004) (TV pořad)

Publicistický
23:20

Náš venkov (2000) (TV pořad)

Dokumentární
23:50

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
23:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

Kouzelná školka (1999) (TV pořad)

Rodinný / Hudební / Loutkový
03:00

Chytré opice (2008) (TV film)

Dokumentární
03:50

Obdivuhodný svět přírody (2006) (TV seriál)

Dokumentární
07:00

Nebezpečné vztahy - Seznamka (2019) (TV pořad)

Reality-TV
07:55

Teleshopping Soukup shop

08:45

Záchranáři (2018) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
10:00

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
11:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
12:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:00

Jasně a stručně (2019) (TV pořad)

Publicistický
13:05

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
14:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Hovory Kalousek Soukup (2021) (TV pořad)

Publicistický
15:00

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
16:00

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
17:20

Hovory Kalousek Soukup (2021) (TV pořad)

Publicistický
18:10

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
19:10

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
20:35

Jasně a stručně (2019) (TV pořad)

Publicistický
20:40

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
20:45

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
00:50

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

05:20

Teleshopping

05:50

Prázdniny pro psa (1980)

Komedie / Rodinný
07:25

Teleshopping

08:00

Deník Bridget Jonesové (2001)

Komedie / Romantický
09:50

Evita (1996)

Drama / Muzikál / Životopisný
12:30

Závod s časem (2013)

Akční / Krimi / Thriller
14:00

Ant-Man (2015)

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný
16:20

Čelisti II (1978)

Thriller / Horor / Dobrodružný
18:45

Jantarová komnata (2012) (TV film)

Dobrodružný / Akční
20:50

Svatba na divoko (2017)

Komedie
23:35

Závod s časem (2013)

Akční / Krimi / Thriller
01:10

Dr. House - Pán domu (2012) (epizoda) (S08E13)

Drama / Mysteriózní
02:00

Dr. House - Láska je slepá (2012) (epizoda) (S08E14)

Drama / Mysteriózní
02:55

Johnny Worricker: Turks a Caicos (2014) (TV film)

Mysteriózní / Akční / Thriller
04:05

Teorie velkého třesku - Plagiátorské schizma (2019) (epizoda) (S12E21)

Komedie / Romantický
04:30

Hvězdná brána - Revidování (2003) (epizoda) (S07E05)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:30

Hvězdná brána - Záchranný člun (2003) (epizoda) (S07E06)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:35

Futurama - Kalkulon 2.0 (2013) (epizoda) (S07E20)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
06:55

Futurama - Zadečku, vrať se (2013) (epizoda) (S07E21)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
07:25

Simpsonovi - Líza a její smutné blues (2018) (epizoda) (S29E17)

Animovaný / Komedie
07:50

Simpsonovi - Přiznej se a lituj (2018) (epizoda) (S29E18)

Animovaný / Komedie
08:20

Simpsonovi - Opuštěn (2018) (epizoda) (S29E19)

Animovaný / Komedie
08:50

Simpsonovi - Vzhůru do Dánska (2018) (epizoda) (S29E20)

Animovaný / Komedie
09:10

Hvězdná brána - Nepřátelský důl (2003) (epizoda) (S07E07)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:10

Hvězdná brána - Vesmírný závod (2003) (epizoda) (S07E08)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:15

Futurama - Genům navzdory (2013) (epizoda) (S07E22)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
11:45

Futurama - Hra o tóny (2013) (epizoda) (S07E23)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
12:15

Simpsonovi - Soumrak našeho zpeněžitelného obsahu (2019) (epizoda) (S31E01)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Buď vítěz, nebo Homer (2019) (epizoda) (S31E02)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Nevinný mafián (2019) (epizoda) (S31E03)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXX (2019) (epizoda) (S31E04)

Animovaný / Komedie
14:15

Válka o planetu opic (2017)

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční
17:05

Lovec démonů (2016)

Fantasy / Horor
18:50

Simpsonovi - Soumrak našeho zpeněžitelného obsahu (2019) (epizoda) (S31E01)

Animovaný / Komedie
19:20

Simpsonovi - Buď vítěz, nebo Homer (2019) (epizoda) (S31E02)

Animovaný / Komedie
19:50

Simpsonovi - Nevinný mafián (2019) (epizoda) (S31E03)

Animovaný / Komedie
20:15

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXX (2019) (epizoda) (S31E04)

Animovaný / Komedie
20:45

Futurama - Genům navzdory (2013) (epizoda) (S07E22)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
21:10

Futurama - Hra o tóny (2013) (epizoda) (S07E23)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
21:35

Top Gear speciál: Nejlepší závody (2015) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
22:50

Vikingové - Valhala může počkat (2020) (epizoda) (S06E08)

Akční / Drama / Historický
00:05

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:40

Pohádky Bolka a Lolka (1970) (TV seriál)

Animovaný / Rodinný
00:50

Pohádky Bolka a Lolka (1970) (TV seriál)

Animovaný / Rodinný
01:00

Top Gear speciál: Nejlepší závody (2015) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
02:30

Autosalon (2005) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
03:35

Re-Play (2009) (TV pořad)

Publicistický
04:15

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:10

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
06:25

Rosamunde Pilcher - Léto u moře (1995) (epizoda) (S01E06)

Drama / Romantický
08:15

Everwood - Sbohem, lásko (2006) (epizoda) (S04E20)

Drama / Rodinný
09:10

Everwood - Everwood navždy - 1. část (2006) (epizoda) (S04E21)

Drama / Rodinný
10:05

Čarodějky - Hrozba z minulosti (2000) (epizoda) (S02E14)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
11:05

Čarodějky - Dej mi znamení (2000) (epizoda) (S02E15)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
12:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
13:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
14:00

Rosamunde Pilcher - Hra světel (1996) (epizoda) (S01E10)

Drama / Romantický
15:55

Recept na lásku (2020) (TV seriál)

Romantický / Komedie
16:55

Sestřičky Modrý kód - Krvavá svatba (2021) (epizoda) (E78)

Drama / Romantický
18:05

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
19:05

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
20:05

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
21:00

Příchuť lásky (2017) (TV seriál)

Komedie / Romantický
21:55

Recept na lásku (2020) (TV seriál)

Romantický / Komedie
23:05

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:55

Příchuť lásky (2017) (TV seriál)

Komedie / Romantický
02:10

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
03:10

Velmi křehké vztahy (2007) (TV seriál)

Romantický / Drama / Rodinný

Reklama

Reklama