Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – dnes
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV Tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
05:00

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
05:45

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
06:30

Ordinace v růžové zahradě - Vzbuď se! (2020) (epizoda) (S16E02)

Rodinný / Drama
08:00

Odložené případy - Dravec (2004) (epizoda) (S01E20)

Krimi / Drama / Mysteriózní
08:55

Dr. House - Diagnóza: altruista (2011) (epizoda) (S08E03)

Drama / Mysteriózní
09:55

Dr. House - Riskantní podnik (2011) (epizoda) (S08E04)

Drama / Mysteriózní
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
11:25

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:25

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
13:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
14:20

Kriminálka Anděl - Záchvěv lidskosti (2008) (epizoda) (S01E01)

Krimi / Drama
15:30

Kriminálka Anděl - Bezdomovci (2008) (epizoda) (S01E02)

Krimi / Drama
16:40

Námořní vyšetřovací služba - Muzikanti (2019) (epizoda) (S17E08)

Akční / Krimi / Drama
17:35

Dr. House - Diagnóza: altruista (2011) (epizoda) (S08E03)

Drama / Mysteriózní
18:30

Dr. House - Riskantní podnik (2011) (epizoda) (S08E04)

Drama / Mysteriózní
19:25

Odložené případy - Dravec (2004) (epizoda) (S01E20)

Krimi / Drama / Mysteriózní
20:05

Námořní vyšetřovací služba - Motel Monarcha (2019) (epizoda) (S17E07)

Akční / Krimi / Drama
21:05

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
21:45

Ordinace v růžové zahradě - Vzbuď se! (2020) (epizoda) (S16E02)

Rodinný / Drama
22:45

Novashopping

23:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
02:35

Novashopping

02:50

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
03:50

Kriminálka Anděl - Záchvěv lidskosti (2008) (epizoda) (S01E01)

Krimi / Drama
04:10

Rosamunde Pilcher - Květ života (1999) (epizoda) (S01E32)

Drama / Romantický
06:05

Walker, Texas Ranger - Spravedlnost pro všechny (2001) (epizoda) (S09E15)

Akční / Dobrodružný / Krimi
07:05

Policie Hamburk - Zelenáč (2009) (epizoda) (S04E07)

Krimi / Drama
08:05

Policie Hamburk - Dvojí život (2009) (epizoda) (S04E08)

Krimi / Drama
09:05

Komisař Rex - Slepá svědkyně (1995) (epizoda) (S02E06)

Krimi / Akční / Mysteriózní
10:15

Like House (2021) (TV pořad)

Reality-TV
10:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Slunečná - Ponížená vesnice (2021) (epizoda) (S02E80)

Komedie / Romantický / Rodinný
15:30

Temný Kraj - Pekelníci pokračování (2017) (epizoda) (S01E08)

Krimi / Drama
16:55

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
18:20

Like House (2021) (TV pořad)

Reality-TV
18:55

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
19:50

Komisař Rex - Slepá svědkyně (1995) (epizoda) (S02E06)

Krimi / Akční / Mysteriózní
20:55

Policie Hamburk - Zelenáč (2009) (epizoda) (S04E07)

Krimi / Drama
21:50

Policie Hamburk - Dvojí život (2009) (epizoda) (S04E08)

Krimi / Drama
23:25

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:15

Max Steel (2000) (TV seriál)

Animovaný / Akční / Rodinný
01:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
02:05

M*A*S*H - Mrtvý kapitán Pierce (1975) (epizoda) (S04E05)

Komedie / Drama / Válečný
02:45

Slunečná - Ponížená vesnice (2021) (epizoda) (S02E80)

Komedie / Romantický / Rodinný
04:10

Dobrodružství kriminalistiky - Stopa (1989) (epizoda) (S01E01)

Krimi / Drama / Dobrodružný
05:00

Všechno, co mám ráda (2018) (TV pořad)

Publicistický
05:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Když se slunci nedaří - Michal (1995) (epizoda) (E02)

Rodinný
07:20

Přátelé Zeleného údolí - Nábojnice (1980) (epizoda) (E07)

Dobrodružný / Rodinný
07:50

13. komnata - 13. komnata Martina Štěpánka (2007) (epizoda) (S02E38)

Dokumentární / Životopisný
08:20

Tak neváhej a toč – speciál! (1995) (TV pořad)

Talk-show / Soutěžní
09:15

Profesionálové - Kuželky (1978) (epizoda) (S01E10)

Akční / Krimi / Dobrodružný
10:05

Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 7 (2015) (epizoda) (S04E07)

Drama / Historický
11:00

Všechno, co mám ráda (2018) (TV pořad)

Publicistický
11:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
12:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
14:10

První republika - Ztracený syn (2014) (epizoda) (S01E01)

Drama / Rodinný / Historický
15:00

Sanitka - Epizoda 1 (1984) (epizoda) (E01)

Drama
16:04

Výsledky losování Šťastných 10

16:05

Na stopě (2000) (TV pořad)

Publicistický / Krimi
16:30

Komisař Montalbano - Hlas houslí (1999) (epizoda) (S01E02)

Krimi / Drama / Mysteriózní
18:15

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
18:45

Na forbíně TM (2012) (TV pořad)

Talk-show
19:25

Chalupa je hra (2008) (TV pořad)

Publicistický
19:50

Zahrada je hra (2008) (TV pořad)

Publicistický
20:10

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:45

Kuchařská pohotovost (2009) (TV pořad)

Rodinný
23:10

Sváteční slovo (2000) (TV pořad)

Publicistický
23:15

Etiketa (2004) (TV seriál)

Dokumentární
23:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
23:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
03:00

Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 7 (2015) (epizoda) (S04E07)

Drama / Historický
03:50

Ženich uvízl (1976) (TV film)

Komedie
04:00

Karibik z nebe (2019) (TV film)

Dokumentární
04:55

Dynastie Windsorů (2020) (TV seriál)

Dokumentární
05:40

Postřehy Karla Kyncla (1994) (TV pořad)

Dokumentární
05:45

Letečtí stíhači v boji (2006) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
06:35

Směr Dunkerk (2016) (TV film)

Dokumentární / Historický
07:40

Nikdy nezestárnou (2018)

Dokumentární / Historický / Válečný
09:15

Úspěchy 2. světové války (2014) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
10:05

Rituály (2018) (TV seriál)

Dokumentární
11:00

Gorily mezi Prahou a Afrikou (2011) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
11:30

Na cestě - Na cestě po jihu Kalifornského poloostrova (2021) (epizoda) (S22E14)

Dokumentární
12:00

GEN - Galerie elity národa (1993) (TV seriál)

Dokumentární / Životopisný
12:15

Auto moto svět (2021) (TV pořad)

Publicistický
12:45

Jája a Pája - Jak pěstovali okurky (1986) (epizoda) (S01E04)

Animovaný / Loutkový / Komedie
12:55

Dobrodružství vědy a techniky (1997) (TV pořad)

Dokumentární
13:30

Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem (2008) (TV seriál)

Dokumentární / Sportovní
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
14:00

Půvab severní Itálie (2020) (TV film)

Dokumentární
15:05

Českem nejen za sportem - Plzeňský kraj (2021) (epizoda) (E08)

Dokumentární / Sportovní
15:30

Španělská princezna - Svár srdce s povinností (2019) (epizoda) (S01E05)

Drama / Historický
16:30

Hra o jablko (1976)

Komedie / Drama
18:00

Queer - Šimon Formánek: Láska je silnější než bohové (2020) (epizoda) (S16E01)

Dokumentární
18:30

Bancroftová - Série 2 (2020) (série) (S02)

Krimi / Drama / Thriller
19:15

Bancroftová - Série 2 (2020) (série) (S02)

Krimi / Drama / Thriller
20:00

Ta naše povaha česká (1993) (TV pořad)

Publicistický
20:25

Abeceda komunistických zločinů (2011) (TV pořad)

Dokumentární / Historický
20:40

Zašlapané projekty (2008) (TV seriál)

Dokumentární
21:00

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (TV pořad)

Publicistický
21:25

Náš venkov (2000) (TV pořad)

Dokumentární
21:40

Náš venkov (2000) (TV pořad)

Dokumentární
21:55

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
22:20

Sabotáž (2007) (TV pořad)

Publicistický
22:50

Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (2007) (TV pořad)

Dokumentární
22:55

Babylon (2004) (TV pořad)

Publicistický
23:20

Náš venkov (2000) (TV pořad)

Dokumentární
23:50

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
23:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

Kouzelná školka (1999) (TV pořad)

Rodinný / Hudební / Loutkový
03:00

S kuchařem kolem světa (2007) (TV seriál)

Dokumentární
03:55

Napoleon: Ruské tažení (2014) (TV film)

Dokumentární
07:00

Nebezpečné vztahy - Seznamka (2019) (TV pořad)

Reality-TV
07:55

Teleshopping Soukup shop

08:45

Záchranáři (2018) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
10:00

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
11:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
12:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:00

Jasně a stručně (2019) (TV pořad)

Publicistický
13:05

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
14:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Hovory Kalousek Soukup (2021) (TV pořad)

Publicistický
15:00

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
16:00

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
17:20

Hovory Kalousek Soukup (2021) (TV pořad)

Publicistický
18:05

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
19:10

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
20:35

Jasně a stručně (2019) (TV pořad)

Publicistický
20:45

Velkolepé století (2011) (TV seriál)

Romantický / Drama / Životopisný
21:35

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
21:40

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
21:45

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
00:50

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

05:40

Teleshopping

07:40

Teleshopping

08:10

Zrodila se hvězda (2018)

Drama / Romantický / Hudební
10:45

Zaříkávač koní (1998)

Drama / Romantický
14:00

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
16:40

Wild Wild West (1999)

Akční / Komedie / Western
18:40

Kopí osudu (2010) (TV film)

Dobrodružný
22:30

Zaříkávač koní (1998)

Drama / Romantický
01:15

Dr. House - Diagnóza: altruista (2011) (epizoda) (S08E03)

Drama / Mysteriózní
02:10

Dr. House - Riskantní podnik (2011) (epizoda) (S08E04)

Drama / Mysteriózní
03:00

Na straně osm (2011) (TV film)

Mysteriózní / Drama
04:05

Teorie velkého třesku - Senzorická deprivace (2019) (epizoda) (S12E19)

Komedie / Romantický
04:30

Hvězdná brána - Prozrazené tajemství (2003) (epizoda) (S06E17)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:30

Hvězdná brána - Trosečníci (2003) (epizoda) (S06E18)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:35

Futurama - Ostudový dotek (2012) (epizoda) (S07E06)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
06:55

Futurama - V boji proti stroji (2012) (epizoda) (S07E07)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
07:25

Simpsonovi - Velký Phatsby 1/2: Zrada (2017) (epizoda) (S28E12)

Animovaný / Komedie
07:50

Simpsonovi - Velký Phatsby 2/2: Pomsta (2017) (epizoda) (S28E13)

Animovaný / Komedie
08:20

Simpsonovi - Vepř a Burns (2017) (epizoda) (S28E11)

Animovaný / Komedie
08:50

Simpsonovi - Hotdogy mého mládí (2017) (epizoda) (S28E14)

Animovaný / Komedie
09:10

Hvězdná brána - Dvojí realita (2003) (epizoda) (S06E19)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:10

Hvězdná brána - Svědek minulosti (2003) (epizoda) (S06E20)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:15

Futurama - Tenkrát na Oktoberfestu (2012) (epizoda) (S07E08)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
11:45

Futurama - Honba za svobodnou vůlí (2012) (epizoda) (S07E09)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
12:15

Simpsonovi - Líza a její smutné blues (2018) (epizoda) (S29E17)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Přiznej se a lituj (2018) (epizoda) (S29E18)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Opuštěn (2018) (epizoda) (S29E19)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Vzhůru do Dánska (2018) (epizoda) (S29E20)

Animovaný / Komedie
14:15

Úsvit planety opic (2014)

Akční / Dobrodružný / Drama
16:55

Bastardi 3 (2012)

Drama
19:00

Simpsonovi - Líza a její smutné blues (2018) (epizoda) (S29E17)

Animovaný / Komedie
19:25

Simpsonovi - Přiznej se a lituj (2018) (epizoda) (S29E18)

Animovaný / Komedie
19:55

Simpsonovi - Opuštěn (2018) (epizoda) (S29E19)

Animovaný / Komedie
20:20

Simpsonovi - Vzhůru do Dánska (2018) (epizoda) (S29E20)

Animovaný / Komedie
20:50

Futurama - Tenkrát na Oktoberfestu (2012) (epizoda) (S07E08)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
21:15

Futurama - Honba za svobodnou vůlí (2012) (epizoda) (S07E09)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
21:45

Top Gear speciál: Nejlepší závody (2015) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
22:50

Vikingové - Nové začátky (2019) (epizoda) (S06E01)

Akční / Drama / Historický
00:05

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:40

Jen počkej, zajíci! (1969) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
00:50

Jen počkej, zajíci! (1969) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
01:00

Top Gear speciál: Nejlepší závody (2015) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
02:30

Autosalon (2005) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
03:35

Re-Play (2009) (TV pořad)

Publicistický
04:10

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:10

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
06:25

Rosamunde Pilcher - Čas poznání (2000) (epizoda) (S01E34)

Drama / Romantický
08:15

Everwood - Volný pád (2005) (epizoda) (S04E06)

Drama / Rodinný
09:10

Everwood - Možnost volby (2005) (epizoda) (S04E07)

Drama / Rodinný
10:05

Čarodějky - Neúprosná smyčka (1999) (epizoda) (S01E22)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
11:05

Čarodějky - Zkouška (1999) (epizoda) (S02E01)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
12:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
13:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
14:00

Rosamunde Pilcher - Rackové ve větru (1999) (epizoda) (S01E31)

Drama / Romantický
15:55

Recept na lásku (2020) (TV seriál)

Romantický / Komedie
16:55

Sestřičky Modrý kód - Hranice života a smrti (2021) (epizoda) (E76)

Drama / Romantický
18:05

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
19:05

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
20:05

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
21:00

Příchuť lásky (2017) (TV seriál)

Komedie / Romantický
21:55

Recept na lásku (2020) (TV seriál)

Romantický / Komedie
22:55

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:35

Příchuť lásky (2017) (TV seriál)

Komedie / Romantický
01:50

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
02:55

Velmi křehké vztahy (2007) (TV seriál)

Romantický / Drama / Rodinný

Reklama

Reklama