Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – dnes
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV Tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:55

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
05:50

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
06:40

Gympl s (r)učením omezeným - Školní lásky (2012) (epizoda) (S01E09)

Komedie / Drama
08:00

Odložené případy - Přísun, krok (2007) (epizoda) (S04E17)

Krimi / Drama / Mysteriózní
09:00

Můj přítel Monk - Pan Monk a kouzelník (2009) (epizoda) (S07E15)

Komedie / Krimi / Drama
09:55

Můj přítel Monk - Pan Monk bojuje s radnicí (2009) (epizoda) (S07E16)

Komedie / Krimi / Drama
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
11:30

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
12:25

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
13:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
14:20

Policie Modrava - Jak málo stačilo (2015) (epizoda) (S01E13)

Krimi / Drama / Thriller
15:45

Padesát odstínů temnoty (2017)

Drama / Romantický / Erotický
18:00

Můj přítel Monk - Pan Monk a kouzelník (2009) (epizoda) (S07E15)

Komedie / Krimi / Drama
18:55

Můj přítel Monk - Pan Monk bojuje s radnicí (2009) (epizoda) (S07E16)

Komedie / Krimi / Drama
19:35

Specialisté - Poslední recenze (2021) (epizoda) (S06E03)

Krimi / Thriller
21:00

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
21:45

Gympl s (r)učením omezeným - Školní lásky (2012) (epizoda) (S01E09)

Komedie / Drama
22:45

Novashopping

23:55

Looney Tunes: Úžasná show (2011) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
00:20

Looney Tunes: Úžasná show (2011) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
00:45

My z Kačerova (1987) (TV seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie
01:10

My z Kačerova (1987) (TV seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie
01:35

My z Kačerova (1987) (TV seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie
02:05

Paní Zima (2008) (TV film)

Rodinný / Fantasy
03:20

SuperStar 2021 (2021) (TV pořad)

Soutěžní / Hudební / Reality-TV
04:10

Inkognito (2021) (TV pořad)

Zábavný
05:15

Walker, Texas Ranger - Přísně utajeni (1995) (epizoda) (S04E02)

Akční / Dobrodružný / Krimi
06:15

Jake a Tlusťoch - Kéž bys tu byl (1989) (epizoda) (S02E01)

Krimi / Drama
07:30

Policie Hamburk - Nevybuchlá bomba (2013) (epizoda) (S08E08)

Krimi / Drama
08:30

Komisař Rex - Spolehlivý tip (2001) (epizoda) (S07E05)

Krimi / Akční / Mysteriózní
09:40

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
10:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Česko Slovensko má talent 9 (2021) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní / Zábavný
16:00

Máme rádi Česko (2013) (TV pořad)

Zábavný / Soutěžní
17:45

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
18:55

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
19:55

Komisař Rex - Spolehlivý tip (2001) (epizoda) (S07E05)

Krimi / Akční / Mysteriózní
21:00

Jake a Tlusťoch - Kéž bys tu byl (1989) (epizoda) (S02E01)

Krimi / Drama
22:05

Policie Hamburk - Nevybuchlá bomba (2013) (epizoda) (S08E08)

Krimi / Drama
23:40

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:15

Iron Man (2010) (TV seriál)

Animovaný / Akční / Sci-Fi
00:45

Pirátova rodinka (1999) (TV seriál)

Animovaný / Rodinný
01:10

Bolek a Lolek (1963) (TV seriál)

Animovaný / Rodinný
01:25

M*A*S*H - Inga (1979) (epizoda) (S07E17)

Komedie / Drama / Válečný
01:55

M*A*S*H - Cena (1979) (epizoda) (S07E18)

Komedie / Drama / Válečný
02:30

Autosalon (2005) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
03:45

Česko Slovensko má talent 9 (2021) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní / Zábavný
04:15

Nejlepší trapasy (2013) (TV seriál)

Povídkový / Komedie
05:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Sama doma (1998) (TV pořad)

Publicistický
08:00

Na stopě (2000) (TV pořad)

Publicistický / Krimi
08:25

Reportéři ČT (2004) (TV pořad)

Publicistický
09:10

Cestománie (1999) (TV seriál)

Dokumentární
09:40

Neobyčejné životy - Pavel Landovský (2011) (epizoda) (S03E12)

Dokumentární / Životopisný
10:35

Polopatě (2013) (TV pořad)

Publicistický
11:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
12:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
14:05

Losování Sportky a Šance

14:10

Osada - Epizoda 3 (2021) (epizoda) (E03)

Komedie
15:10

13. komnata - 13. komnata Alfreda Strejčka (2021) (epizoda) (S18E03)

Dokumentární / Životopisný
15:39

Výsledky losování Šťastných 10

15:40

Všechnopárty (2005) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
16:30

Profesionálové - Útok na CI5 (1979) (epizoda) (S03E01)

Akční / Krimi / Dobrodružný
17:25

Kriminalista - Můj největší poklad na světě (2014) (epizoda) (S09E08)

Krimi
18:25

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
18:55

Toulavá kamera (2003) (TV pořad)

Dokumentární
19:25

Objektiv ČT24 (1987) (TV pořad)

Publicistický / Dokumentární
19:55

Banánové rybičky (1999) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
20:25

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:55

Hoby naší doby (2010) (TV pořad)

Publicistický
23:20

Sváteční slovo (2000) (TV pořad)

Publicistický
23:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
00:00

Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (2018) (TV pořad)

Publicistický
00:25

Polopatě (2013) (TV pořad)

Publicistický
01:20

Bajaja (1960) (TV film)

Pohádka
02:55

Úsměvy (1997) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
03:40

Gejzír (2014) (TV pořad)

Publicistický
04:20

Tutanchamonův odkaz (2019) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
05:10

Zázračná planeta - Hlubiny oceánu (2006) (epizoda) (E11)

Dokumentární / Dobrodružný
06:00

Obrázky z Francie (2010) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
06:20

GEN - Galerie elity národa (1993) (TV seriál)

Dokumentární / Životopisný
06:35

Sváteční slovo (2000) (TV pořad)

Publicistický
06:40

Věk kočkovitých šelem (2018) (TV seriál)

Dokumentární
07:30

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
07:40

Divoká Afrika: Řeka života (2016) (TV seriál)

Dokumentární
08:30

Mars: V raketě Falcon Heavy (2018) (TV film)

Dokumentární
09:15

Druhá světová válka: Peklo v hlubinách (2016) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
10:00

Afghánistán: 40 let války - Past (2020) (epizoda) (E04)

Dokumentární / Historický / Válečný
10:55

Krásné živé památky - Liberecký kraj (2019) (epizoda) (E03)

Dokumentární
11:25

Velké kočky: Úžasná zvířecí rodina (2015) (TV film)

Dokumentární
12:10

Co Čech, to chovatel - Zvíře pro kadeřníka? (2021) (epizoda) (S02E03)

Dokumentární
12:20

Heydrich - konečné řešení (2011) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
12:50

Norsko, objevování severu (2018) (TV film)

Dokumentární
13:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
14:00

Samotář (1987)

Krimi / Thriller
15:40

Manželství po italsku (1964)

Komedie / Drama / Romantický
17:25

Sestra - Epizoda 3 (2020) (epizoda) (E03)

Drama / Mysteriózní / Thriller
18:15

11. září – únik ze zasažené zóny (2012) (TV film)

Dobrodružný
19:00

H2O: Molekula života - Krize (2020) (epizoda) (E03)

Dokumentární
19:55

Historie.cs (2008) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický / Talk-show
20:45

Po hladině (2007) (TV pořad)

Publicistický
21:05

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
21:25

Rodinné křižovatky (2003) (TV pořad)

Publicistický
21:55

Před půlnocí (2006) (TV pořad)

Talk-show
22:20

Notes (1995) (TV pořad)

Hudební
23:00

Škola v bodě nula (2021) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
23:30

Auto moto svět (2021) (TV pořad)

Publicistický
00:00

Kongo, srdce Afriky (2018) (TV film)

Dokumentární
00:50

Lidstvo: Příběh o nás všech - Empires (2012) (epizoda) (E03)

Dokumentární / Historický
01:40

Věk kočkovitých šelem (2018) (TV seriál)

Dokumentární
02:30

Cyklotoulky (2009) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
02:40

Nepál: Sídlo bohů (2018)

Dokumentární
03:10

Českem na koňském hřbetu - Pocta žokejům (2021) (epizoda) (E02)

Dokumentární
03:40

Záhady bermudského trojúhelníku (2018) (TV seriál)

Dokumentární
06:45

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
07:40

Teleshopping Soukup shop

08:30

Kurňa, co to je? (2013) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
09:50

Záchranáři (2018) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
11:00

Právník ve studiu (2021) (TV pořad)

Publicistický
11:30

ONA A ON (2013) (TV seriál)

Komedie
12:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:05

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
14:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
15:10

Duel Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
15:40

INSTINKTY Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
16:30

Nikdo není perfektní (2014) (TV pořad)

Komedie
17:40

Vítejte ve světě Andrého Rieu (2013) (TV pořad)

Hudební / Reality-TV
18:35

Inga Lindström - Léto v Norrsundě (2008) (epizoda) (E25)

Drama / Romantický
20:25

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
20:30

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
21:15

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
21:35

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
21:40

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
01:25

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

03:45

Co bude dnes k večeři? (2010) (TV pořad)

Reality-TV
04:25

DC Super Hero Girls: Hrdina roku (2016)

Animovaný / Akční / Dobrodružný
05:55

Teleshopping

06:25

Diana: Poslední cesta (2007) (TV film)

Drama / Životopisný
08:15

Teleshopping

08:45

Báječná dovolená (1988)

Komedie
10:35

Neobyčejný život Timothyho Greena (2012)

Komedie / Drama / Fantasy
12:35

Toy Story: Příběh hraček (1995)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie
14:00

Vzhůru do oblak (2009)

Animovaný / Dobrodružný / Drama
15:55

Zbouchnutá (2007)

Komedie / Drama / Romantický
18:25

Vyhnanec (1998) (TV film)

Krimi / Drama
20:05

Teror (2011)

Krimi / Drama / Thriller
22:20

Zaříkávač koní (1998)

Drama / Romantický
00:55

Cesta srdce (1997) (TV film)

Drama
02:40

Můj přítel Monk - Pan Monk a kouzelník (2009) (epizoda) (S07E15)

Komedie / Krimi / Drama
03:30

Můj přítel Monk - Pan Monk bojuje s radnicí (2009) (epizoda) (S07E16)

Komedie / Krimi / Drama
04:00

Hvězdná brána - Pod palbou (1999) (epizoda) (S03E01)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:00

Hvězdná brána - Seth (1999) (epizoda) (S03E02)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:05

Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy - Konečně doma! (1978) (epizoda) (E13)

Animovaný / Komedie / Rodinný
06:40

Ajťáci - Včerejší odpad (2006) (epizoda) (S01E01)

Komedie
07:10

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl (2001) (epizoda) (S13E01)

Animovaný / Komedie
07:40

Simpsonovi - Rodičovské pouto (2001) (epizoda) (S13E02)

Animovaný / Komedie
08:10

Simpsonovi - Homer barmanem (2001) (epizoda) (S13E03)

Animovaný / Komedie
08:40

Simpsonovi - Zamilovaný Burns (2001) (epizoda) (S13E04)

Animovaný / Komedie
09:00

Hvězdná brána - Mírová konference (1999) (epizoda) (S03E03)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:00

Hvězdná brána - Ma'chellův odkaz (1999) (epizoda) (S03E04)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:05

Ajťáci - Kalamity Jen (2006) (epizoda) (S01E02)

Komedie
11:40

Ajťáci - Fifty fifty (2006) (epizoda) (S01E03)

Komedie
12:15

Simpsonovi - Úča roku (2003) (epizoda) (S14E07)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Výchova dívek v Americe (2003) (epizoda) (S14E08)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Namakaná máma (2003) (epizoda) (S14E09)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Chrám páně Simpsonův (2003) (epizoda) (S14E10)

Animovaný / Komedie
14:15

Rambo II (1985)

Akční / Dobrodružný / Thriller
16:15

Ledový teror (2011) (TV film)

Sci-Fi / Thriller / Horor
18:10

Simpsonovi - Úča roku (2003) (epizoda) (S14E07)

Animovaný / Komedie
18:40

Simpsonovi - Výchova dívek v Americe (2003) (epizoda) (S14E08)

Animovaný / Komedie
19:05

Simpsonovi - Namakaná máma (2003) (epizoda) (S14E09)

Animovaný / Komedie
19:35

Simpsonovi - Chrám páně Simpsonův (2003) (epizoda) (S14E10)

Animovaný / Komedie
20:05

Život je hra - Nezvracet v taxíku (2020) (epizoda) (S02E09)

Komedie / Krátkometrážní
20:20

Život je hra - Dostat Evu na koncert (2020) (epizoda) (S02E10)

Komedie / Krátkometrážní
20:30

Lovci prokletých pokladů - Návrat královny (2019) (epizoda) (S01E11)

Akční / Dobrodružný
21:30

Orange Is the New Black - Žíznivý ptáček (2014) (epizoda) (S02E01)

Drama / Komedie / Krimi
22:40

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:15

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
01:20

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (TV pořad)

Soutěžní / Dobrodružný / Komedie
04:20

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:15

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
06:25

Rosamunde Pilcher - Shledání v Rose Abbey (2009) (epizoda) (S01E89)

Drama / Romantický
08:25

Trpké víno (2010) (TV seriál)

Drama / Thriller
09:05

Velvet - Nová naděje (2014) (epizoda) (S02E03)

Drama / Romantický
10:05

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
11:05

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
12:00

Záchranáři z hor - Zády ke zdi (2012) (epizoda) (S03E05)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
13:00

Záchranáři z hor - Zády ke zdi (2012) (epizoda) (S03E05)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
14:00

Rosamunde Pilcher - Presumpce lásky (2010) (epizoda) (S01E93)

Drama / Romantický
15:55

Velvet - Přiznání (2014) (epizoda) (S02E04)

Drama / Romantický
16:55

Slunečná - Za chyby se platí (2021) (epizoda) (S03E06)

Komedie / Romantický / Rodinný
18:15

Záchranáři z hor - Zády ke zdi (2012) (epizoda) (S03E05)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
19:15

Záchranáři z hor - Zády ke zdi (2012) (epizoda) (S03E05)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
20:10

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
21:10

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
22:05

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
23:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
01:30

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
02:25

Přístav - Las Vegas (2016) (epizoda) (S02E03)

Komedie / Romantický
03:45

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV

Reklama

Reklama