Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – dnes
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:55

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
05:50

Tescoma s chutí (2009) (pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
06:20

Doktoři z Počátků - Ženy, které ovládají muže (2015) (epizoda) (S05E10)

Rodinný / Drama
07:40

Dr. House - House vs. Bůh (2006) (epizoda) (S02E19)

Drama / Mysteriózní
08:40

Dr. House - Euforie 1/2 (2006) (epizoda) (S02E20)

Drama / Mysteriózní
09:35

Výměna manželek (2005) (pořad)

Reality-TV
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
11:30

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
12:25

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
13:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
14:20

Malý pitaval z velkého města - Narkomani (1986) (epizoda) (E14)

Krimi / Drama / Thriller
15:30

Kriminálka Anděl - Staré vraždy (2008) (epizoda) (S01E08)

Krimi / Drama
16:45

Policie Chicago - Confession (2019) (epizoda) (S06E21)

Akční / Drama / Krimi
17:35

Dr. House - House vs. Bůh (2006) (epizoda) (S02E19)

Drama / Mysteriózní
18:30

Dr. House - Euforie 1/2 (2006) (epizoda) (S02E20)

Drama / Mysteriózní
19:25

Policie Chicago - Confession (2019) (epizoda) (S06E21)

Akční / Drama / Krimi
20:05

Comeback - Simonina volba (2008) (epizoda) (S01E14)

Komedie
20:30

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
21:45

Doktoři z Počátků - Ženy, které ovládají muže (2015) (epizoda) (S05E10)

Rodinný / Drama
22:45

Novashopping

23:55

Snídaně s Novou (1994) (pořad)

Publicistický / Talk-show
02:30

Novashopping

02:45

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
03:45

Kriminálka Anděl - Čarodějnice (2008) (epizoda) (S01E07)

Krimi / Drama
04:30

Walker, Texas Ranger - Moskevská spojka (1996) (epizoda) (S04E24)

Akční / Dobrodružný / Krimi
05:30

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - Dívka s hnědýma očima (2011) (epizoda) (S02E04)

Krimi / Drama / Mysteriózní
06:30

Komisař Rex - Nebezpečný lov (1995) (epizoda) (S02E07)

Krimi / Akční / Mysteriózní
07:35

Námořní vyšetřovací služba - Cizí nepřítel, část druhá (2010) (epizoda) (S08E09)

Akční / Krimi / Drama
08:40

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
09:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
10:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:45

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
14:15

Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

Dobrodružný / Akční / Fantasy
16:55

Inkognito (2021) (pořad)

Zábavný
18:00

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
19:15

Z místa činu (2020) (pořad)

Drama / Krimi / Dokumentární
20:15

Námořní vyšetřovací služba - Cizí nepřítel, část druhá (2010) (epizoda) (S08E09)

Akční / Krimi / Drama
21:15

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - Dívka s hnědýma očima (2011) (epizoda) (S02E04)

Krimi / Drama / Mysteriózní
22:20

Komisař Rex - Nebezpečný lov (1995) (epizoda) (S02E07)

Krimi / Akční / Mysteriózní
00:15

M*A*S*H - Drahá Sestro (1978) (epizoda) (S07E15)

Komedie / Drama / Válečný
01:00

Nový den (2020) (pořad)

Publicistický
02:10

M*A*S*H - B.J. Papa San (1979) (epizoda) (S07E16)

Komedie / Drama / Válečný
02:45

M*A*S*H - Inga (1979) (epizoda) (S07E17)

Komedie / Drama / Válečný
03:15

V.I.P. vraždy - Když řádí zubatá (2018) (epizoda) (S02E11)

Krimi / Thriller / Drama
04:00

Otec Brown - Ostrov snů (2022) (epizoda) (S09E07)

Krimi / Drama / Mysteriózní
04:45

Pečení na neděli (2021) (pořad)

Publicistický
05:10

Po stopách hvězd (2008) (seriál)

Dokumentární / Životopisný
05:40

Bakaláři - Nohejbal (1981) (epizoda) (S10E40)

Komedie / Krátkometrážní
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Duhový luk - Muž s maskou (1972) (epizoda) (E10)

Drama / Krimi / Dobrodružný
07:10

Na cestě - Na cestě po Telčsku (2011) (epizoda) (S11E08)

Dokumentární
07:40

Všechno, co mám ráda (2018) (pořad)

Publicistický
08:20

Berete se dobrovolně? (1985) (TV film)

Krátkometrážní / Komedie
09:00

Bez ženské a bez tabáku - Případ Kukta (1980) (epizoda) (E01)

Komedie
10:00

Na krok od nebe - Den svatého muže (2011) (epizoda) (S01E03)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
11:00

Cestománie (1999) (seriál)

Dokumentární
11:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
12:00

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
14:05

Ztracená brána - Epizoda 2 (2012) (epizoda) (E02)

Krimi / Mysteriózní
15:20

Zlatá hokejka 2022 (2022) (pořad)

Zábavný
16:44

Výsledky losování Šťastných 10

16:45

Agatha Christie's Poirot - Záhada modrého expresu (2005) (epizoda) (S10E01)

Krimi / Drama / Mysteriózní
18:20

Návraty k divočině - Národní park Malá Fatra (2011) (epizoda) (E03)

Dokumentární
18:55

Banánové rybičky (1999) (pořad)

Talk-show / Komedie
19:40

Pod pokličkou (2000) (pořad)

Dokumentární / Rodinný
20:20

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:50

Hobby naší doby (2010) (pořad)

Publicistický
23:20

Etiketa (2004) (seriál)

Dokumentární
23:30

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
00:00

Žiješ jenom 2x (2013) (pořad)

Publicistický
00:25

Cestománie (1999) (seriál)

Dokumentární
00:59

Studio 6 (1993) (pořad)

Publicistický / Rodinný
03:00

Na krok od nebe - Den svatého muže (2011) (epizoda) (S01E03)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
03:55

Hříšní lidé města pražského - Hra (1969) (epizoda) (E11)

Krimi / Komedie / Drama
04:05

Letečtí stíhači v boji (2006) (seriál)

Dokumentární / Historický
04:55

Megapřeměny (2021) (seriál)

Dokumentární
05:45

Jednotky SS (2018) (TV film)

Dokumentární / Historický
06:35

Primáti - Rodina je na prvním místě (2020) (epizoda) (E02)

Dokumentární
07:25

Fascinující setkání se zvířaty (2020) (seriál)

Dokumentární
08:20

1968: Rozdrcení Pražského jara (2017) (TV film)

Dokumentární / Historický / Krátkometrážní
08:50

Příběh Evropy (2017) (seriál)

Dokumentární / Historický
09:40

Hitlerovy peníze (2020) (seriál)

Dokumentární / Historický
10:30

Rooster Cogburn (1975)

Western / Komedie
12:15

Sto divů světa (2014) (seriál)

Dokumentární
13:10

Babylon (2004) (pořad)

Publicistický
13:40

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
14:00

Hrabě Monte Cristo - Epizoda 4 (1998) (epizoda) (E04)

Dobrodružný / Romantický / Drama
15:40

Hračka (1976)

Komedie
17:15

Sestra - Epizoda 2 (2020) (epizoda) (E02)

Drama / Mysteriózní / Thriller
18:05

Balthazar - Dluh (2019) (epizoda) (S02E06)

Thriller
18:55

Letecké katastrofy - Zápas se smrtí (2013) (epizoda) (S13E01)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
19:40

Průšvihy první republiky - Lihový kšeft senátora Práška (2018) (epizoda) (E07)

Dokumentární / Historický
20:05

Duchovní kuchyně (2007) (pořad)

Dokumentární
20:30

Před půlnocí (2006) (pořad)

Talk-show
21:00

Žijeme s vírou (2010) (pořad)

Dokumentární
21:25

Designtrend (2010) (seriál)

Dokumentární
21:40

Historie.cs (2008) (pořad)

Dokumentární / Publicistický / Talk-show
22:35

Ta naša kapela (2006) (pořad)

Hudební
23:00

Věříte politice? (2006) (pořad)

Publicistický
23:30

Tajemství železnic - Krušnohorským Semmeringem do Saska (2013) (epizoda) (E08)

Dokumentární
23:59

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

Barma – Rangún, Mandalaj a královská města (2016) (TV film)

Dokumentární
03:25

Velkolepé stavby dávnověku (2019) (seriál)

Dokumentární / Historický
06:35

Teleshopping Soukup shop

06:50

Hlavní zprávy (2013) (pořad)

Publicistický
06:55

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
07:50

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
08:50

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
09:50

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
10:40

Hvězdy minulosti (2022) (pořad)

Publicistický
11:00

Co bude dnes k večeři? (2010) (pořad)

Reality-TV
11:30

Co bude dnes k večeři? (2010) (pořad)

Reality-TV
11:50

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
13:05

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
14:15

Otec Braun (2003) (seriál)

Krimi / Komedie
15:55

Příběh velké lásky (2022) (pořad)

Publicistický
16:20

Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - Legacy (2000) (epizoda) (S02E04)

Krimi / Drama / Mysteriózní
17:15

Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - Baby Killer (2000) (epizoda) (S02E05)

Krimi / Drama / Mysteriózní
18:10

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
19:20

Hlavní zprávy (2013) (pořad)

Publicistický
19:25

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
20:05

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
21:00

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
03:05

Klenot.TV (2016) (pořad)

04:00

Dr. House - Spící psi lžou (2006) (epizoda) (S02E18)

Drama / Mysteriózní
04:55

Harry a Meghan: Královská romance (2018) (TV film)

Životopisný / Romantický
06:45

Teleshopping

07:10

Loupení jehňátek (2007) (TV film)

Mysteriózní / Drama
08:50
11:10

Tucet špinavců (1967)

Akční / Válečný / Drama
14:00

Dannyho parťáci (2001)

Krimi / Komedie / Thriller
16:15

Cesta naděje (2014)

Válečný / Historický / Drama
18:20

Inherent Vice (2014)

Komedie / Krimi / Drama
20:55

U moře (2015)

Drama / Romantický
23:45

Harry a Meghan: Královská romance (2018) (TV film)

Životopisný / Romantický
01:20

Teleshopping

01:50

Dr. House - House vs. Bůh (2006) (epizoda) (S02E19)

Drama / Mysteriózní
02:45

Dr. House - Euforie 1/2 (2006) (epizoda) (S02E20)

Drama / Mysteriózní
03:35

Tucet špinavců (1967)

Akční / Válečný / Drama
04:25

Hvězdná brána - Domácí zvířata (2001) (epizoda) (S05E07)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:25

Hvězdná brána - V hrobce (2001) (epizoda) (S05E08)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:25

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Pád (2013) (epizoda) (S04E24)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
07:20

Simpsonovi - Tajná válka Lízy Simpsonové (1997) (epizoda) (S08E25)

Animovaný / Komedie
07:50

Simpsonovi - Město New York versus Homer Simpson (1997) (epizoda) (S09E01)

Animovaný / Komedie
08:20

Simpsonovi - Ředitel Skinner a seržant Skinner (1997) (epizoda) (S09E02)

Animovaný / Komedie
08:50

Simpsonovi - Lízin saxofon (1997) (epizoda) (S09E03)

Animovaný / Komedie
09:10

Hvězdná brána - Mezi dvěma ohni (2001) (epizoda) (S05E09)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:10

Hvězdná brána - Rok 2001 (2001) (epizoda) (S05E10)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:15

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Vzestup (2013) (epizoda) (S05E01)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
12:15

Simpsonovi - Bart v úloze matky (1998) (epizoda) (S10E03)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl (1998) (epizoda) (S10E04)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Dojezdy pro hvězdy (1998) (epizoda) (S10E05)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Šťastná doba hippies (1998) (epizoda) (S10E06)

Animovaný / Komedie
14:15

Partička (2011) (pořad)

Komedie
16:00

Univerzální voják 4: Odplata (2012)

Sci-Fi / Akční / Thriller
18:20

Simpsonovi - Bart v úloze matky (1998) (epizoda) (S10E03)

Animovaný / Komedie
18:50

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl (1998) (epizoda) (S10E04)

Animovaný / Komedie
19:20

Simpsonovi - Dojezdy pro hvězdy (1998) (epizoda) (S10E05)

Animovaný / Komedie
19:50

Simpsonovi - Šťastná doba hippies (1998) (epizoda) (S10E06)

Animovaný / Komedie
20:10

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Vzestup (2013) (epizoda) (S05E01)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
21:10

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Ztracený čas (2020) (epizoda) (S11E18)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
22:15

Narcos - Konečně volný (2016) (epizoda) (S02E01)

Životopisný / Krimi / Drama
23:30

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
00:10

Autosalon (2005) (pořad)

Publicistický / Sportovní
01:40

Tutorial (2021) (pořad)

Publicistický
02:05

Top Gear speciál: James May a lidové autíčko (2014) (seriál)

Dokumentární
03:20

Top Gear speciál: Nejlepší závody (2015) (pořad)

Dokumentární / Sportovní
04:00

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
04:55

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
06:15

Nezapomenutelný ráj (2011) (TV film)

Drama / Romantický
08:05

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
09:05

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
10:05

Krásná Fatmagul (2010) (seriál)

Drama / Romantický / Telenovela
11:05

Krásná Fatmagul (2010) (seriál)

Drama / Romantický / Telenovela
12:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
13:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
14:00

Emilie Richards: Nový Zéland navždy (2010) (TV film)

Drama / Romantický
15:55

Zoufalé manželky - Škola ran osudu (2011) (epizoda) (S08E04)

Drama / Komedie / Mysteriózní
16:55

Vinaři - Hody (2014) (epizoda) (S01E16)

Komedie
18:05

Krásná Fatmagul (2010) (seriál)

Drama / Romantický / Telenovela
19:05

Krásná Fatmagul (2010) (seriál)

Drama / Romantický / Telenovela
20:05

Plastická chirurgie s. r. o. - Walter a Edith Kriegerovi (2010) (epizoda) (S06E18)

Drama / Krimi
21:00

Plastická chirurgie s. r. o. - Hiro Yoshimura (2010) (epizoda) (S06E19)

Drama / Krimi
22:00

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
22:55

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
00:25

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
01:40

Krejzovi - Pokažený dítě (2019) (epizoda) (S02E04)

Komedie
03:15

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV

Reklama

Reklama