Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – dnes
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:30

Ordinace v růžové zahradě - Modré z nebe (2005) (epizoda) (S01E29)

Rodinný / Drama
05:20

Novashopping

05:55

Snídaně (1994) (pořad)

Publicistický / Talk-show
08:25

Novashopping

08:40

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
09:40

Jedna rodina - Šťastnou cestu (2022) (epizoda) (E05)

Komedie
10:55

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
11:45

Tescoma s chutí (2009) (pořad)

Rodinný
12:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
12:30

Ordinace v růžové zahradě - Nikdy se nerozvedeš (2005) (epizoda) (S01E30)

Rodinný / Drama
13:35

Kriminálka Miami - Odepnutý opasek (2006) (epizoda) (S04E15)

Akční / Krimi / Drama
14:35

Kriminálka Miami - Varovný plakát (2006) (epizoda) (S04E16)

Akční / Krimi / Drama
15:35

Výměna manželek (2005) (pořad)

Reality-TV
16:57

Odpolední Počasí

17:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
17:30

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
18:30

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
19:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
20:20

Výměna manželek (2005) (pořad)

Reality-TV
21:35

Survivor Česko & Slovensko 2 (2023) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní / Dobrodružný
23:05

Kriminálka Miami - Odepnutý opasek (2006) (epizoda) (S04E15)

Akční / Krimi / Drama
00:05

Kriminálka Miami - Varovný plakát (2006) (epizoda) (S04E16)

Akční / Krimi / Drama
01:00

Kriminálka Anděl - Lidská skládačka (2010) (epizoda) (S02E02)

Krimi / Drama
02:00

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
02:40

Život ve hvězdách (2018) (pořad)

Publicistický
03:15

Babicovy dobroty (2008) (pořad)

Reality-TV / Rodinný
03:45

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
04:00

Návrat komisaře Rexe (2008) (seriál)

Krimi
05:40

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
06:15

M*A*S*H - Čas života (1979) (epizoda) (S08E11)

Komedie / Drama / Válečný
07:00

Nový den (2020) (pořad)

Publicistický
08:10

M*A*S*H - Drahý strýčku Abdule (1979) (epizoda) (S08E12)

Komedie / Drama / Válečný
08:45

M*A*S*H - Bitva o kapitána (1979) (epizoda) (S08E13)

Komedie / Drama / Válečný
09:15

Zoo - Vědecká metoda (2023) (epizoda) (S02E41)

Rodinný / Drama
10:30

Walker, Texas Ranger - Odplata (2000) (epizoda) (S09E08)

Akční / Dobrodružný / Krimi
11:30

Policie Hamburk - Nevěra (2007) (epizoda) (S01E19)

Krimi / Drama
12:30

Návrat komisaře Rexe (2008) (seriál)

Krimi
13:35

Námořní vyšetřovací služba - Ztracení chlapci (2015) (epizoda) (S12E23)

Akční / Krimi / Drama
14:40

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
15:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
16:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
17:50

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
18:52

Počasí

18:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:55

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
20:15

Černé vdovy - Epizoda 1 (2023) (epizoda) (S02E01)

Krimi / Komedie
21:35

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Talk-show / Zábavný
22:40

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Talk-show / Zábavný
23:50

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
01:00

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
02:00

Námořní vyšetřovací služba - Ztracení chlapci (2015) (epizoda) (S12E23)

Akční / Krimi / Drama
03:00

Policie Hamburk - Nevěra (2007) (epizoda) (S01E19)

Krimi / Drama
04:45

13. komnata - 13. komnata Davida Vondráčka (2023) (epizoda) (S19E15)

Dokumentární / Životopisný
05:15

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
05:30

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
05:59

Studio 6 (1993) (pořad)

Publicistický / Rodinný
09:00

Na krok od nebe - Sny a posedlost (2021) (epizoda) (S06E02)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
10:00
10:30

Vyprávěj - 21. srpen (2009) (epizoda) (S01E07)

Rodinný / Komedie / Drama
11:25

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
11:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
12:00

Zprávy ve 12

12:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

12:30

Sama doma (1998) (pořad)

Publicistický
14:00

Kočka není pes (2017) (pořad)

Dokumentární / Reality-TV
14:35

Bakaláři - Výfuk (1981) (epizoda) (S10E32)

Komedie / Krátkometrážní
14:50

Sanitka - Epizoda 3 (1984) (epizoda) (E03)

Drama
15:50

Na krok od nebe - Lev z hor (2021) (epizoda) (S06E03)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
16:45

Plné hnízdo - Plné hnízdo v Ústeckém kraji (2023) (epizoda) (E01)

Dokumentární
17:15

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
17:40

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
18:00

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
18:25

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Soutěžní
18:55

Události za okamžik a počasí

19:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
19:56

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
20:05

Losování Sportky a Šance

20:10

Modré stíny - Epizoda 1 (2016) (epizoda) (E01)

Krimi / Drama
21:20

MOST! - Epizoda 4 (2019) (epizoda) (E04)

Komedie / Drama
22:04

Výsledky losování Šťastných 10

22:05

Úhoři mají nabito (2019)

Komedie / Drama / Krimi
23:45

Agatha Christie's Poirot - Vražda v ulici Mews (1989) (epizoda) (S01E02)

Krimi / Drama / Mysteriózní
00:40

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
01:05

Kuchařská pohotovost (2009) (pořad)

Rodinný
01:30

Malá farma (2010) (pořad)

Reality-TV
01:55

V kondici (2007) (pořad)

Publicistický
02:15

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
04:15

Ta naše povaha česká (1993) (pořad)

Publicistický
04:40

Folklorika (2007) (pořad)

Dokumentární
05:00

Dokud nás víra nerozdělí - Epizoda 2 (2015) (epizoda) (E02)

Dokumentární
05:25

Dobrodružství vědy a techniky (1997) (pořad)

Dokumentární
05:59

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
08:30

Planeta pokladů - Latinská Amerika (2020) (epizoda) (E04)

Dokumentární / Historický
09:25

Okavango - řeka snů - Peklo (2019) (epizoda) (E03)

Dokumentární
10:20

Život a smrt v ráji - Po potopě (2016) (epizoda) (E03)

Dokumentární
11:15

Velká Británie z výšky (2019) (seriál)

Dokumentární
12:10

Poslední ďábli (2016) (TV film)

Dokumentární
13:00

Konference ve Wannsee (2022) (TV film)

Dokumentární / Historický
13:50

Záchrana egyptských chrámů (2019) (TV film)

Dokumentární / Historický
14:45

Déšť známý i neznámý (2022) (seriál)

Dokumentární
15:40

Televizní klub neslyšících (2011) (pořad)

Publicistický / Rodinný
16:05

Manželské etudy - Zuzana a Vladimír (1987) (epizoda) (E03)

Dokumentární / Životopisný
16:45

Manželské etudy po dvaceti letech - Zuzana a Vladimír (2006) (epizoda) (E03)

Dokumentární / Životopisný
17:40

Manželské etudy po 35 letech - Zuzana a Vladimír (2018) (epizoda) (E04)

Dokumentární
18:25

Po jedné stopě - Samopal za krávu? (2023) (epizoda) (S02E03)

Dokumentární / Road movie
18:55

Obrázky z Francie (2010) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
19:10

Babylon (2004) (pořad)

Publicistický
19:40

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
19:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
20:00

Modrá krev - Valdštejnové (2023) (epizoda) (S03E03)

Dokumentární
21:00

Příběhy starých hospod - Epizoda 4 (2023) (epizoda) (E04)

Dokumentární
21:30

Po jedné stopě - Až na hliněné dno (2023) (epizoda) (S02E04)

Dokumentární / Road movie
22:00

Mistři medicíny - Jan Štulík (2023) (epizoda) (S02E03)

Dokumentární / Životopisný
22:30

Slečna Marplová - Ohlášená vražda (2005) (epizoda) (S01E04)

Krimi / Drama
00:05

Balthazar - Špatná setkání (2019) (epizoda) (S02E04)

Thriller
00:55

Největší tankové bitvy (2010) (seriál)

Dokumentární / Válečný / Historický
01:40

Historie.cs (2008) (pořad)

Dokumentární / Publicistický / Talk-show
02:35

Legendy kriminalistiky - DNA: Odložená spravedlnost (2017) (epizoda) (S01E03)

Dokumentární / Krimi
03:05

Před půlnocí (2006) (pořad)

Talk-show
03:35

Bohové a proroci (2008) (seriál)

Dokumentární
04:40

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
05:40

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
09:05

Klenot.TV (2016) (pořad)

12:50

Teleshopping Soukup shop

12:55

Hvězdy minulosti (2022) (pořad)

Publicistický
13:20

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
14:20

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
15:20

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
16:10

Příběh velké lásky (2022) (pořad)

Publicistický
16:30

Filmová místa (2023) (pořad)

Dokumentární
16:55

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
19:00

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
20:10

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
20:20

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
20:30

Jaromír Soukup LIVE (2018) (pořad)

Publicistický
21:30

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
22:00

Kdo je... (2022) (pořad)

Publicistický
22:30

Jaromír Soukup LIVE (2018) (pořad)

Publicistický
23:25

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
23:55

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
00:05

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
00:20

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
01:35

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
02:55

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
05:50

Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)

Fantasy / Dobrodružný / Komedie
07:25

Mr. Holmes (2015)

Krimi / Drama / Mysteriózní
09:45

Kriminálka Miami - Tlumič (2006) (epizoda) (S04E13)

Akční / Krimi / Drama
10:40

Kriminálka Miami - Do vytracena (2006) (epizoda) (S04E14)

Akční / Krimi / Drama
12:10

Deník Bridget Jonesové (2001)

Komedie / Romantický
14:05

Hněv Titánů (2012)

Akční / Dobrodružný / Fantasy
15:55

Greenland: Poslední úkryt (2020)

Akční / Thriller / Katastrofický
18:15

Princezna a námořník (2001) (TV film)

Drama / Romantický
20:00

Šifra mistra Leonarda (2006)

Mysteriózní / Thriller
22:55

Jízda švárů (2014)

Akční / Komedie / Krimi
00:50

Drsnej Shaft (2000)

Akční / Krimi / Thriller
02:45

Králové ulice (2008)

Krimi / Drama / Thriller
04:15

Brickleberry - Crippleberry (2013) (epizoda) (S02E05)

Animovaný / Komedie
04:45

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
06:15

Na Pavláska (2020) (pořad)

Zábavný / Talk-show
07:35

Těžká dřina (2011) (pořad)

Reality-TV
08:10

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
09:15

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
10:25

Hvězdná brána - Svornost (2002) (epizoda) (S06E09)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:20

Hvězdná brána - Lék (2002) (epizoda) (S06E10)

Akční / Dobrodružný / Drama
12:20

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Pátý muž (2012) (epizoda) (S04E03)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
13:20

Simpsonovi - Bart versus Austrálie (1995) (epizoda) (S06E16)

Animovaný / Komedie
13:50

Simpsonovi - Homer versus Patty a Selma (1995) (epizoda) (S06E17)

Animovaný / Komedie
14:20

Simpsonovi - Zrodila se hvězda (1995) (epizoda) (S06E18)

Animovaný / Komedie
14:50

Simpsonovi - Lízina svatba (1995) (epizoda) (S06E19)

Animovaný / Komedie
15:10

Hvězdná brána - Prometheus (2002) (epizoda) (S06E11)

Akční / Dobrodružný / Drama
16:10

Hvězdná brána - Nepřirozený výběr (2003) (epizoda) (S06E12)

Akční / Dobrodružný / Drama
17:05

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Odepsaná kampaň (2012) (epizoda) (S04E04)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
18:15

Simpsonovi - Ryba jménem Selma (1996) (epizoda) (S07E19)

Animovaný / Komedie
18:45

Simpsonovi - Bart na cestě (1996) (epizoda) (S07E20)

Animovaný / Komedie
19:15

Simpsonovi - Dvaadvacet krátkých filmů o Springfieldu (1996) (epizoda) (S07E21)

Animovaný / Komedie
19:45

Simpsonovi - Zuřící dědeček a jeho reptající vnuk (1996) (epizoda) (S07E22)

Animovaný / Komedie
20:15

Autosalon (2005) (pořad)

Publicistický / Sportovní
21:20

Fotr na tripu (2021) (pořad)

Dokumentární / Reality-TV / Dobrodružný
22:00

Brickleberry - The Animals Strike Back (2013) (epizoda) (S02E09)

Animovaný / Komedie
22:30

Luděk Staněk se zlobí (2022) (pořad)

Zábavný
23:05

Simpsonovi - Ryba jménem Selma (1996) (epizoda) (S07E19)

Animovaný / Komedie
23:35

Simpsonovi - Bart na cestě (1996) (epizoda) (S07E20)

Animovaný / Komedie
00:00

Simpsonovi - Dvaadvacet krátkých filmů o Springfieldu (1996) (epizoda) (S07E21)

Animovaný / Komedie
00:30

Simpsonovi - Zuřící dědeček a jeho reptající vnuk (1996) (epizoda) (S07E22)

Animovaný / Komedie
01:00

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Odepsaná kampaň (2012) (epizoda) (S04E04)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
01:55

Brickleberry - My Way or the Highway (2013) (epizoda) (S02E07)

Animovaný / Komedie
02:15

Star Trek: Discovery - Chceš-li mír, chystej se na válku (2017) (epizoda) (S01E08)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný
03:15

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
04:00

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
04:50

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
06:05

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
07:20

Slunečná - Místní hrdina (2020) (epizoda) (S01E16)

Komedie / Romantický / Rodinný
08:55

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
09:45

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
10:45

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
12:05

Rosamunde Pilcher - Mraky nad mořem (2007) (epizoda) (E78)

Drama / Romantický
13:55

Záchranáři z hor - Poslední naděje (2018) (epizoda) (S10E05)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
14:55

Záchranáři z hor - Zakázaná láska (2018) (epizoda) (S10E06)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
15:55

Láska klepe na dveře (2020) (seriál)

Komedie / Romantický
16:55

Láska klepe na dveře (2020) (seriál)

Komedie / Romantický
17:55

Záchranáři z hor - Zakázaná láska (2018) (epizoda) (S10E06)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
18:55

Záchranáři z hor - Unesená (2018) (epizoda) (S10E07)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
20:00

Rosamunde Pilcher - Muž mých snů (2007) (epizoda) (E74)

Drama / Romantický
21:50

Slunečná - Strážným andělem proti své vůli (2020) (epizoda) (S01E17)

Komedie / Romantický / Rodinný
23:20

Zoo - Vědecká metoda (2023) (epizoda) (S02E41)

Rodinný / Drama
00:35

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
01:20

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
02:15

Čarodějky - Den, kdy magie zmizela (2003) (epizoda) (S05E15)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
03:15

Čarodějky - Chlapečkův první démon (2003) (epizoda) (S05E16)

Drama / Fantasy / Mysteriózní

Reklama

Reklama