foto

Rena Nónen

  • nar. 13.7.1993 (27 let)

Biografie

Narodila se 13. července 1993 ve městě Kamikawa v prefektuře Hjógo. Od roku 2006 se objevovala na stránkách módních časopisů jako jedna z modelek. O čtyři roky později debutovala na stříbrných plátnech ve velmi úspěšném filmu Kokuhaku (Přiznání), kde hrála malou roli. Po úspěchu se objevila i v páté sérii Keišičó sósa ikka kjú gakkari v sedmém dílu.

Roku 2011 hrála jen samé vedlejší a nevýrazné role ve třech seriálech (například v Kókósei restaurant) a ve filmu Avatar. Ani následující rok nic nezměnil. Vedlejší role si zahrála v seriálech s Mukaiem Osamuem Summer Resque a Óno Satošim Kagi no kakatta heja – od tohoto seriálu si jí diváci začali více všímat. Dále si také zahrála ve dvou filmech: Glass no ojajubi a G'mor Evian!.

Co pro ni ovšem bylo největším úspěchem, když ji vybrali mezi 1953 uchazečkami pro hlavní roli v asadoře Amačan, která byla roku 2013 jedním z nejvyhledávanějších slov na japonském internetu. Díky této roli se dostala do hlubokého povědomí Japonců a získala čtyři ocenění. Také dostala jednu z větších rolí ve filmu Himawari.

Rok 2014 byl pro Renu rokem jen hlavních rolí. Nejprve si zahrála v klasickém televizním hororovém snímku Jonimono kimjóna monogatari. Poté se objevila v roli středoškolačky Kazuki v Hot Road a na konci roku proběhla premiéra live action Kuragehime, kde si zahrála otaku Cukimi, která miluje medúzy.

Terka "Zíza" Bělecká

Host

TV pořady

2015 Nippon Academy šó (TV pořad)
2008 Šabekuri 007 (TV pořad)
1982 Waratte iitomo! (TV pořad)