foto

Rena Nónen

  • nar. 13.7.1993 (25 let)
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Narodila se 13. července 1993 ve městě Kamikawa v prefektuře Hjógo. Od roku 2006 se objevovala na stránkách módních časopisů jako jedna z modelek. O čtyři roky později debutovala na stříbrných plátnech ve velmi úspěšném filmu Kokuhaku (Přiznání), kde hrála malou roli. Po úspěchu se objevila i v páté sérii Keišičó sósa ikka kjú gakkari v sedmém dílu.

Roku 2011 hrála jen samé vedlejší a nevýrazné role ve třech seriálech (například v Kókósei restaurant) a ve filmu Avatar. Ani následující rok nic nezměnil. Vedlejší role si zahrála v seriálech s Mukaiem Osamuem Summer Resque a Óno Satošim Kagi no kakatta heja – od tohoto seriálu si jí diváci začali více všímat. Dále si také zahrála ve dvou filmech: Glass no ojajubi a G'mor Evian!.

Co pro ni ovšem bylo největším úspěchem, když ji vybrali mezi 1953 uchazečkami pro hlavní roli v asadoře Amačan, která byla roku 2013 jedním z nejvyhledávanějších slov na japonském internetu. Díky této roli se dostala do hlubokého povědomí Japonců a získala čtyři ocenění. Také dostala jednu z větších rolí ve filmu Himawari.

Rok 2014 byl pro Renu rokem jen hlavních rolí. Nejprve si zahrála v klasickém televizním hororovém snímku Jonimono kimjóna monogatari. Poté se objevila v roli středoškolačky Kazuki v Hot Road a na konci roku proběhla premiéra live action Kuragehime, kde si zahrála otaku Cukimi, která miluje medúzy.

Terka "Zíza" Bělecká

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace