Reklama

Reklama

Woo-bin Kim

Woo-bin Kim

nar. 16.07.1989 (34 let)
Jižní Korea

Biografie (1)

Kim Hyun-joong, známý spíše pod uměleckým jménem Kim Woo-bin, je jihokorejský herec. Odmala se věnoval modelingu, v roce 2009 šel poprvé na přehlídku pro Fashion Week v Soulu. Od té doby jeho modelingová kariéra stále rostla a začal natáčet i nejrůznější reklamy. Díky tomu objevil vášeň pro herectví.  Pod pseudonymem Kim Woo-bin poprvé debutoval v roce 2011 v seriálu Hwaiteu keuriseumaseu. Do povědomí diváků se však dostal až o 2 roky později díky rolím v… (více)

Zajímavosti (3)

Děti Slunce (2016)

  • Zprvu panovaly kolem výroby celé série jakési plané obavy, aby byla zamýšlená zápletka mezi vojákem a zdravotní sestrou diváky dostatečným lákadlem. Uvažovalo se i o jakýchsi alternativách. Výroba stála přeci jen něco přes třináct biliónů korejských wonů, tzn. necelých jedenáct miliónů amerických dolarů. Nakonec se ale výrobní tým jihokorejské televizní produkce KBS přiklonil k původně zamýšleným plánům. A přispěl k tomu možná i fakt, že jihokorejský herec Joong-ki Song (Shi-jin Yoo) sotva dokončil svoji povinnou dvouletou službu v řadách jihokorejské armády. Že nebyl herec první volbou seriálových tvůrců, o tom se veřejnost dozvěděla až o něco později. Mezi adepty na roli se v očích režisérů a scénáristů objevila jména jako jsou například Bin Won, In-seong Jo, Yoo Gong nebo Woo-bin Kim. Všichni jmenovaní ovšem nabídku odmítli. Jejich reakce nebyla překvapivá, když se dozvěděli, jaké armádní návyky budou pro roli muset přijmout; třeba i striktně krátký sestřih. (Conspi)

Pinokio (2014)

  • S hlavní seriálovou rolí bylo po dlouho dobu spojováno jméno úspěšného jihokorejského herce Woo-bin Kim. Jak se ale nakonec ukázalo, v hlavních úlohách se objevuje Jeong-suk Lee, neboť Woo-bin Kim nabídku seriálových tvůrců z kolizních důvodů s dalšími rozpracovanými projekty posléze odmítl. (Conspi)

Galerie (16)

Reklama

Herec

Host

Pořady
2013

화신 - 마음을 지배하는 자

2004

엠카운트다운 - účinkující, moderátor

Ovládací panel

Fanklub

(12)

Reklama

Reklama