foto

Johanna Bittenbinder

  • nar. 12.5.1957 (63 let)
    Mnichov, Bayern, Západní Německo

Biografie

Tento tvůrce ještě nemá přidanou biografii.

Herecká filmografie

Filmy

2019 Deine Farbe
Nimm du ihn (TV film)
2018 Du bist nicht allein (TV film)
Klimawandel
Liebe auf Persisch (TV film)
Venus im vierten Haus (TV film)
2017 Der Hund begraben
Der Polizist, der Mord und das Kind (TV film)
2016 Die Glasbläserin (TV film)
2014 Das Glück der Anderen (TV film)
Hinterdupfing
Nejlepší šance
Temné údolí
Zwei allein (TV film)
2013 Paradies 505. Ein Niederbayernkrimi (TV film)
Utta Danella: Kdo políbí doktora? (TV film)
2012 Trans Bavaria
Was machen Frauen morgens um halb vier? (TV film)
Was weg is, is weg
2011 Der kalte Himmel (TV film)
Die Tote im Moorwald (TV film)
Ich habe es Dir nie erzählt (TV film)
Tod am Engelstein (TV film)
2010 Die Hebamme - Auf Leben und Tod (TV film)
Eine Sennerin zum Verlieben (TV film)
In aller Stille (TV film)
Místo činu: Mnichov - Útěk z vězení (TV film)
Sau Nummer vier. Ein Niederbayernkrimi (TV film)
2009 Die Perlmutterfarbe
Genug ist nicht genug (TV film)
Hinter blinden Fenstern (TV film)
Mein Nachbar, sein Dackel & ich (TV film)
Totentanz (TV film)
2008 Beste Gegend
Pizza a marmeláda
2007 Beste Zeit
Grüß Gott, Herr Anwalt (TV film)
Místo činu - Sen z Au (TV film)
Polizeiruf 110 - Jenseits (TV film)
2006 Franziskas Gespür für Männer (TV film)
Kdo dřív umře, je déle mrtvý
Svatba mého manžela (TV film)
Tollpension (TV film)
2005 In einem anderen Leben (TV film)
Místo činu - Smrt na vandru (TV film)
Polizeiruf 110 - Die Prüfung (TV film)
Tatort - Bienzle und der Sizilianer (TV film)
Zeit der Fische (TV film)
2004 Vater werden ist nicht schwer (TV film)
2003 Mit Herz und Handschellen - Amtsmissbrauch (TV film)
2002 Auch Engel wollen nur das Eine (TV film)
Ein Dorf sucht seinen Mörder (TV film)
Hinterlassenschaften (TV film)
Ich hab es nicht gewollt - Anatomie eines Mordfalls (TV film)
Tatort - 1000 Tode (TV film)
2001 Anwalt Abel - Zuckerbrot und Peitsche (TV film)
2000 Polt muss weinen (TV film)
Zärtliche Sterne (TV film)
1999 Anwalt Abel - In tödlicher Gefahr (TV film)
Polizeiruf 110 - Kopfgeldjäger (TV film)
1998 Místo činu: Mnichov - Padlí andělé (TV film)
1997 Der Neffe (TV film)
Porträt eines Richters (TV film)
1996 Alle haben geschwiegen (TV film)
Jägerblut (TV film)
Ärzte: Dr. Schwarz und Dr. Martin - Trennungen (TV film)
1995 Das Wunschkind
1992 Bodlák
1991 Wer Knecht ist, soll Knecht bleiben (TV film)
Wildfeuer
1990 Abrahams Gold
Werner – Beinhart!
1981 Die Rumplhanni (TV film)

TV seriály

2019 Gipfelstürmer - Das Berginternat (TV seriál)
2018 Lena Lorenz (TV seriál)
Babyglück hoch 3 (S04E01)
2017 Rozdělení II (TV seriál)
Traum von Frühling (E03)
Frieden aus Stein (E02)
Schatten des Krieges (E01)
Vítejte v Hindafingu (TV seriál)
2015 Tannbach - vesnice na dělící čáře (TV seriál)
Smrt v lepší společnosti (TV seriál)
Das Scheusal (E13)
2010 Kriminálka Stuttgart (TV seriál)
Einmal Schwein sein (S02E07)
2008 Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál)
2007 Policie Hamburk (TV seriál)
V podezření (TV seriál)
Das Geld anderer Leute (E10)
2004 München 7 (TV seriál)
Zwei am großen See (TV seriál)
2003 Big Ben (TV seriál)
Třídní sraz (S09E06)
2002 Důkaz na dosah (TV seriál)
Eva - ganz mein Fall (TV seriál)
Poldové z Rosenheimu (TV seriál)
2001 Sinan Toprak (TV seriál)
Vraždy v Kitzbühelu (TV seriál)
Případy profesora Capellariho (TV seriál)
Křehké důkazy (E07)
2000 Utta Danella (TV seriál)
1999 Big Ben (TV seriál)
Smrt z vesmíru (S03E08)
1998 Medicopter 117 (TV seriál)
1997 Mali (TV seriál)
Big Ben (TV seriál)
Ruka ruku myje (S02E08)
1995 Vater wider Willen (TV seriál)
1994 Der König (TV seriál)
Frauenarzt Dr. Markus Merthin (TV seriál)
1992 Unser Lehrer Doktor Specht (TV seriál)
Zweite Heimat - Chronik einer Jugend, Die (TV seriál)
1990 Café Meineid (TV seriál)
1988 Anwalt Abel (TV seriál)
1978 SOKO München (TV seriál)
1977 Starej (TV seriál)
1971 Volejte policii 110 (TV seriál)

Divadelní záznam

2016 Der Komödienstadel - Göttinnen weißblau (divadelní záznam)
2015 Der Komödienstadel - Der fast keusche Josef (divadelní záznam)
2014 Der Komödienstadel - Alpenglühn und Männertreu (divadelní záznam)
2011 Der Komödienstadel - A Flascherl vom Glück (divadelní záznam)
2010 Der Komödienstadel - Die Doktorfalle (divadelní záznam)
2007 Der Komödienstadel - Die Versuchung des Aloysius Federl (divadelní záznam)
Der Komödienstadel - Dottore d’Amore (divadelní záznam)
2005 Der Komödienstadel - Karten lügen nicht (divadelní záznam)
2004 Der Komödienstadel - Skandal im Doktorhaus (divadelní záznam)
1997 Der Komödienstadel - Bonifaz, der Orgelstifter (divadelní záznam)

Host

TV pořady

2020 Trost, Kraft und Kolleg*innen (TV pořad)
2016 Ringlstetter (TV pořad)
2013 Z'am rocken (TV pořad)

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky