foto

Tony Revolori

  • nar. 28.4.1996 (22 let)
    Anaheim, California, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Tony Revolori se narodil dne dvacátého osmého dubna roku 1996 v Anaheimu v Kalifornii ve státě USA, kde také strávil většinu svého života. Je to americký herec, mnohostranný hudebník (hraje na víc, jak tři hudební nástroje), spisovatel, amatérský scénárista, textař a písničkář.

Pozoruhodné je, že by se prakticky dalo říci, že se narodil pro hereckou kariéru, protože v krátce po tom, co se narodil, v pouhých dvou letech, se již pohyboval na plátnech filmu a seriálů. Pravdou bylo, že šlo sice o zanedbatelné nezajímavé a mnohdy i nedůležité role, ale stejně to byl velký posun – tedy na dvouleté dítě.

Roku 2004 se objevil v kraťasu Nebraska, kde ztvárnil („kupodivu") mladého chlapce, čímž zaujal tvůrce seriálu Vincentův svět, které ho obsadily do jedné z jejich rolí. To nastartovalo jeho strmý vzestup vzhůru, a proto se o pár let později objevil například ve Welcome to the Jungle, My Name Is Earl, The American Dream, nebo velice světově populárním snímku z roku 2014 Grandhotel Budapest.

Dnes se věnuje Tony především tomu, co ho baví a tím je hlavně hudba. Herectví se tak v jeho případě dostává na druhou kolej a to i přes fakt, že se nadále objevuje ve filmech a seriálech.

Pavel "P. J. D." Dovhanič

Herecká filmografie

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace