Reklama

Reklama

Adela Hrivnáková

Adela Hrivnáková

nar. 15.06.1987 (34 let)
Banská Bystrica, Slovensko, Československo

Biografie

Nikdy se neuměla rozhodnout jaký druh umění je jí nejbližší, a tak se střídavě věnuje skládání hudby, focení a psaní povídek a scénářů.

Hrála a zpívala v kapelách The 15 korun českých, Sidi Santini & The Decadents, a následně začala dělat hudbu sólo pod pseudonymem Shirley Nietzsche. Její hororové povídky vyšly ve sbírkách „Za tebou“ a „Sto hororů ve sto slovech“.

Spolu s bývalým manželem Josefem "Choze" Blažkem napsala scénáře ke komiksům „Zámek hrůzy“ a „To není moje sestra!“ (a jeho filmové adaptaci) a ke krátkometrážním filmům odpad! a Hladová řeka. Oba také stojí za seriály Pionýři hororu a pilotem seriálu Kaskadéři s.r.o.

Jako herečka se objevila v hororové komedii Vaginator: Dawn of the Bitches a upírské fantasy My, kteří kráčíme stíny, kde si zahrála po boku Milana Caise nebo Stanislava Majera.

Adela žije v Brně s dcerkou Gretou a partnerem Jiřím Fialou, se kterým spolupracovala například na seriálu Alenka v říši GIFů pro ČT:D. Oba se kontinuálně věnují televizní a reklamní tvorbě.

Adela Hrivnáková

Scenárista

TV seriály
2018

Kaskadéři s.r.o.

 

Pilotní díl (E01)

2015

Pionýři hororu 2

Pořady
2021

Alenka v říši GIFů

Krátkometrážní
2017

Hladová řeka (amatérský film)

2015

To není moje sestra! (amatérský film)

2013

odpad! (amatérský film)

Skladatel

Filmy
2012

Noc v Myší díře (amatérský film)

Krátkometrážní
2017

Hladová řeka (amatérský film)

2013

odpad! (amatérský film)

Režisér

TV seriály
2013

Pionýři hororu

Herec

Ovládací panel

Fanklub

(1)

Reklama

Reklama