foto

Julija Majarčuk

  • nar. 20.4.1977 (42 let)
    Oděsa, Ukrajina, Sovětský svaz

Biografie

Různé zdroje uvádí jako rodiště Julije Majarčuk mnohonárodní přístav Oděsu nebo Mykolajiv s velkými loděnicemi. Faktem je, že se narodila na Ukrajině za dob Sovětského svazu. Koncem 90. let přesídlila do Itálie, konkrétně do Neapole, kde pracovala jako servírka v pizzerii.

V Neapoli si ji všimnul slavný italský avantgardní filmový režisér Tinto Brass. Po dvou menších rolích v TINTO BRASS PRESENTS EROTIC SHORT STORIES: PART 4 - IMPROPER LIAISONS (1999) a SOGNO (1999) ji v roce 2000 obsadil do erotický laděného filmu TRASGREDIRE(2000), kde ztvárnila hlavní roli Benátčanky v Londýně Carly Burin, která ji proslavila.

Poté si ji podařilo prorazit i v seriálech italské veřejnoprávní televize RAI především kriminálních jako například LA SQUADRA, IL MARESCIALLO ROCCA a CARABINIERI. Kromě kriminálních seriálů si zahrála roli Petrulky v komedii FACCIA DI PICASSO (2000) a v televizním válečném filmu SOLDATI DI PACE (česky VOJÁCI: PŘÍBĚH Z KOSOVA) z roku 2002 hrála postavu mladé kosovské ženy Esmy Skender.

Mimo filmové plátno a televizní obrazovky se občas objeví i na divadelních prknech, především v Neapoli, kde žije se svým manželem, podnikatelem Christianem Farinou a jejich dcerou.

Jiří "Ampi" Amler

Herecká filmografie

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace