foto

Jason Zada

  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Je režisérem filmového internetového experimentu Take This Lollipop, oceněného cenou Emmy. Tento krátký film, který byl mimo jiné oceněn také na festivalu SXSW, zhlédlo přes 100 milionů lidí po celém světě. Se svými 13 miliony facebookovými „lajky" se stal nejrychleji se šířící aplikací na těchto stránkách vůbec.

Na podzim roku 2000 založil digitální reklamní agenturu Evolution Bureau (EVB), kterou se mu v průběhu následujících osmi let podařilo přetvořit ve světově uznávanou agenturu se 65 zaměstnanci. Jakožto režisér reklamních spotů se podílel na digitálních, tiskových i televizních a rozhlasových kampaních pro tak prominentní reklamní agentury, jakými jsou Weiden + Kennedy, Crispin Porter Bogusky, Sid Lee, Leo Burnett, Saatchi & Saatchi, RPA, Y&R, Draftfcb, Kaplan Thaler a Grey.

Je také známý režií interaktivního hudebního videoklipu ke skladbě Lost in the Echo skupiny Linkin Park a doplňkovou digitální kampaní, kterou společnost Paramount Pictures spustila souběžně s premiérou snímku Paranormal Activity 4. Jeho celovečerním debutem je Les sebevrahů (2016).

Falcon

Režijní filmografie

Scenáristická filmografie

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace