foto

Lucas Hedges

  • nar. 12.12.1996 (22 let)
    New York City, New York, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Lucas Hedges je všestranný mladý herec, kterému se daří budovat si značnou pověst a spolupracoval už s jedněmi z nejuznávanějších hollywoodských režisérů. Zatím naposledy dokončil Hedges natáčení snímku Martina McDonagha Three Billboards Outside Ebbing, Missouri s Francis McDormand a Samem Rockwellem. Na televizních obrazovkách byl k vidění v seriálu stanice NBC The Slap se Zacharym Quintem, Peterem Sarsgaardem a Umou Thurman.

Hedges spolupracoval na dvou filmech s uznávaným režisérem Wesem Andersonem: na filmu Až vyjde měsíc, ve kterém si zahráli také Edward Norton, Bill Murray a Frances McDormand, a na oscarovém snímku Grandhotel Budapešť s Ralphem Fiennesem. V roce 2013 se objevil společně s Joshem Brolinem a Kate Winslet ve filmu Jasona Reitmana Prodloužený víkend a po boku Christopha Waltze byl k vidění ve filmu Terryho Gilliama The Zero Theorem. Hedges si zahrál také ve filmu Michaela Cuesty Kill the Messenger s Jeremy Rennerem a ve filmu Danteho Arioly Arthur Newman společně s Colinem Firthem a Emily Blunt.

(Falcon)

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace