foto

Ella Wahlestedt

  • nar. 1.8.1998 (20 let)
    Stockholm, Švédsko
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Ella Linnea Wahlestedt se narodila ve švédském Stockholmu, kde žila do svých 6 let, než se společně s rodiči přestěhovala do USA, konkrétně do Palm Beach na Floridě. Její matka je lékařka s americkými, německými, norskými a švédskými kořeny, otec je farmaceut švédského původu.

Od svých deseti let se začala věnovat gymnastice, ve které excelovala. Ovšem shodou náhod se zamilovala do herectví. To když na jeden z jejích tréninků nedorazil její trenér, zašla se podívat o dveře vedle, kde zrovna měl schůzku kroužek herectví, do kterého se zapsala. Následovalo úspěšné zakončení střední školy múzických umění. V následujících dvou letech se objevila ve více než tuctu studentských a amatérských filmů. Po té se odstěhovala do Las Vegas, centra filmového průmyslu. Jejím prvním filmem se stal Earth to Echo, dále se objevila v jedné sérii seriálu Army Wives. Menší role si zahrála ve filmech Husí kůže a Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti.

Ella se také objevila v mnoha reklamách, divadelních představeních a internetových kampaních. Mezi její záliby patří psaní, fotografování, zpěv, crossFit a také se věnuje pořádání charitativních akcí. Svůj čas dělí mezi Miami a Los Angeles. Doufejme, že o této nadějné mladé herečce uslyšíme i v budoucnu.

Jaroslav "Jardismo" Lepšík

Herecká filmografie

Filmy

2016 Nebezpečná lekce (TV film)
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti
Toyed
2015 Husí kůže
2014 Divide & Conquer (TV film)
Earth to Echo

TV seriály

2015 Growing Up and Down (TV seriál)
2014 Match (TV seriál)
2012 Matchmakers (TV seriál)
2010 Slunečno, místy vraždy (TV seriál)
2008 Yeonae kyeolhon (TV seriál)
2007 Army Wives (TV seriál)

TV pořady

2005 Made in Hollywood (TV pořad)
1988 America's Most Wanted (TV pořad)
1981 Entertainment Tonight (TV pořad)
1975 Good Morning America (TV pořad)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace