foto

Elena Kampouris

  • nar. 16.9.1997 (20 let)
    New York City, New York, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Elena Kampouris se narodila 16. září 1997 v New York City ve státě New York ve Spojených státech amerických. Je smíšeného původu. Její otec je Řek, který vlastní vinárnu a matka je napůl Francouzka a napůl Američanka, jenž pracuje jako malířka. Elena s nimi momentálně bydlí v Bridgewater Township v New Jersey.

Její herecký debut proběhl v roce 2012 na televizní obrazovkách, když si střihla malou epizodní roli v seriálu SUPER DRBNA. Následující rok ztvárnila jednu z hlavních postav v televizním filmu JINXED a konečně se i dostala na plátna kin s dramatem PRODLOUŽENÝ VIKEND.

První opravdu velké role se dočkala roku 2014, kdy si ji režisér Jason Reitman vybral do dramatu o sociálním životě ovlivněném internetem s názvem MUŽI, ŽENY A DĚTI. Kampouris byla kritika velmi chválena za výkon v roli anorektické roztleskávačky Alison. A možná právě tento snímek zafungoval jako průlom její kariéry, jelikož ještě ten rok natočila pokračování slavné komedie z roku 2002, MOJE TLUSTÁ ŘECKÁ SVATBA 2. Zde ztvárnila dceru hlavního dua Touly a Iana.

hansel97

Herecká filmografie

Filmy

2017 Before I Fall
2016 Moje tlustá řecká svatba 2
2014 Muži, ženy a děti
Švec
2013 Prodloužený víkend
Prokletí Murphyových (TV film)

TV seriály

2015 Americká odysea (TV seriál)
2007 Super drbna (TV seriál)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace