Reklama

Reklama

Konstantin Lavroněnko

Konstantin Lavroněnko

nar. 20.04.1961 (61 let)
Rostov na Donu, Rusko, Sovětský svaz

Biografie (1)

Konstantin Lavroněnko se dlouho věnoval hlavně divadlu. Ihned po skončení vojenské služby zamířil do Moskvy do legendárního MCHATu (Moskevského uměleckého akademického divadla), kde se v mnoha experimentálních představeních naučil navázat silný emotivní kontakt s publikem. Občas se sice objevil před kamerou dramatech Ješčo ljublju, ješčo nadějus… (1985) a Andrjuša (1992), ale opravdové filmové kariéře se začal věnovat až po čtyřicítce. A hned ve velkém stylu. V… (více)

Zajímavosti (6)

Kajínek (2010)

  • Film měl být původně o 40 minut delší. Po úvodní scéně, kdy Jiří Kajínek (Konstantin Lavroněnko) střílí, měla následovat scéna ze soudní síně, kdy se advokátka Jiřího Kajínka ptá soudu, jestli si myslí, že se to takhle skutečně mohlo stát a vysvětluje, že takto to být nemohlo a Kajínek tím pádem nemůže být pachatelem. Nicméně na žádost distributorů byla tato scéna z filmu vystřižena z důvodu příliš dlouhé stopáže. (rublik05)

Kajínek (2010)

  • Při erotickém dovádění Černé (Alice Bendová) s Kajínkem (Konstantin Lavroněnko) s nimi byl v kuchyni pouze kameraman. Režisér včetně kompletního štábu sledovali scénu ve vedlejší místnosti na monitoru. Lavroněnko musel mít intimní partie přelepené lepící páskou, aby dle slov režiséra Jákla Alici nezpůsobil něco, co by jí bylo nepříjemné. (klukluka)

Kajínek (2010)

  • Většinu nebezpečných scén absolvoval Konstantin Lavroněnko bez pomoci kaskadéra. To mělo mimo jiné za následek natažení stehenního svalu či tržnou ránu na ruce, kterou si způsobil o ostnatý drát při pokusu o filmový útěk. (Ouwen)

Galerie (120)

Reklama

Herec

Host

Pořady
2012

Večernij Urgant

Ovládací panel

Fanklub

(14)

Reklama

Reklama