foto

Scott Caan

  • nar. 23.8.1976 (41 let)
    Los Angeles, California, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Scott Caan se narodil 23.8.1976 jako nejstarší syn. Jeho matkou je herečka a modelka Sheila Ryan a otcem legendární herec James Caan. V mládí byl vášnivým sportovcem, a proto se pokoušel prosadit jako hráč baseballu. Jak už to tak bývá, tento sen se mu nevyplnil. Proto se pokoušel prosadit v jiných odvětvích a později při studiu vysoké školy založil se svým přítelem rapové duo (spolupracoval například i s rapovou kapelou Cypress Hill). Na naléhání své matky ale s rapem skončil a začal docházet na do Playhouse West v Los Angeles, kde byla jeho matka častou interpretkou. Tam teprve zjistil, že ho baví herectví.

Poprvé se před kamerou objevil v roce 1995 ve filmu BOY CALLED HATE. V roce 1998 přichází do té doby jeho největší role, když se objevuje ve snímku NEPŘÍTEL STÁTU po boku Willa Smitha a Gena Hackmana. Později dostal příležitost ve snímcích jako 60 SEKUND nebo známé zlodějské sérii DANNYHO PARŤÁCI.

Lukáš "Kopik" Kopeček

Scenáristická filmografie

Filmy

2009 Mercy
2006 Dog Problem, The
2003 Dallas 362

Režijní filmografie

Filmy

2006 Dog Problem, The
2003 Dallas 362

Producentská filmografie

Filmy

2009 Mercy

Fanoušci tvůrce

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace