foto

Shiloh Jolie-Pitt

  • nar. 27.5.2006 (12 let)
    Swakopmund, Namibie

Biografie

Shiloh, celým jménem Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, se narodila 27. května 2006 v Namibii v Africe císařským řezem hercům Angelině Jolie a Bradu Pittovi. Je to jejich první biologické dítě. Brad Pitt oznámil že má i namibijský pas. Shiloh má pět sourozenců - Maddoxe, Paxe, Zaharu, Knoxe a Vivienne. Shiloh Nouvel znamená v hebrejštině "jeho dar" a také to znamená "nová spasitelka". Zisk z jejích prvních fotek šel na charitu, na nadaci Jolie/Pitt Foundation. Do Hello byly její první fotky prodány za 3,5 milionu amerických dolarů. Křestním jménem Shiloh je dívka ve skutečnosti pojmenovaná po bratrovi Angelině Jolie - Jamesi Havenovi. Ten se tak měl původně jmenovat.

Krátce po jejím narození Shiloh Nouvel vyrobilo Muzeum voskových figurín Madame Tussaud v New Yorku kromě figurín jejích rodičů i ji, jako tříměsíční miminko. Bylo to první dítě vytvořené z vosku v muzeích Madame Tussaud. V pouhých deseti měsících se objevila s tátou Bradem ve snímku Podivuhodný případ Benjamina Buttona.

Lukáš "willy1" Chlumecký

Herecká filmografie

Host

TV pořady

2015 Nickelodeon Kids' Choice Awards 2015 (TV pořad)

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace