Reklama

Reklama

Alina Tomnikov

Alina Tomnikov

nar. 1988
Kerava, Uudenmaan lääni, Finsko

Galerie (124)

Herec

Filmy
2020

Vihanpidot

2018

Valmentaja

 

Veljeni vartija

2017

Neznámý voják

 

Rendel

 

Uspávač

2016

Love Records - Anna mulle Lovee

 

Rölli ja kaikkien aikojen salaisuus

2015

Night Goes Long

Reklama

Reklama

2014

Mrzout

 

TV Cops

2013

Rölli ja kultainen avain

Seriály
2020

Kevyttä yläpilveä

 

Viimeinen taistelu (E08)

 

Demilitarisoitu alue (E05)

 

Varjohallituksen suunnitelma (E03)

 

Ratkaiseva ääni (E02)

 

Lasten tasavalta

 

Údolí Muminků

 

Muumilaakson marraskuu (S02E13)

 

Muumipeikko ja merihevoset (S02E12)

 

Muumimman muraali (S02E11)

  více epizod (10)
2019

Ivalo

 

Taudinkantajat (S01E08)

 

Pää edellä

 

Selviytyjät (E01)

 

Syke

 

Potilas, vaimo ja rakastaja 4/4 (S05E40)

 

Potilas, vaimo ja rakastaja 3/4 (S05E39)

 

Potilas, vaimo ja rakastaja 2/4 (S05E38)

  více epizod (5)
 

Údolí Muminků

 

Taikatalvi (S01E13)

 

Näkymätön lapsi (S01E12)

 

Kummitustarina (S01E11)

  více epizod (10)
2018

Aikuisen naisen joulukalenteri

 

Donna

 

Malja rakkaudelle (S01E10)

 

Äiti ei petä koskaan (S01E09)

 

Enkeli tulee liian aikaisin (S01E08)

  více epizod (7)
 

Ivalo

 

Saalistaja (S01E07)

 

Myrsky nousee (S01E03)

 

Jäljet lumessa (S01E02)

 

Kellari (S01E01)

 

Karppi

 

Kořeny (S01E07)

 

Ratamo

 

Riidankylväjä (E09)

 

Idiootti (E08)

 

Ansa (E07)

  více epizod (5)
 

Syke

 

Helleinferno 4/4 (S05E08)

 

Helleinferno 3/4 (S05E07)

 

Helleinferno 2/4 (S05E06)

  více epizod (5)
 

Tuntematon sotilas

 

Hänen upseeriensa malja (E03)

2017

Downshiftaajat

 

Kutsumattomia vieraita (S02E10)

 

Järkiliitto (S02E09)

 

Joutsenlauluvaihe (S02E08)

 

Syke

 

Lävistetty (S04E08)

 

Addikti (S04E02)

2016

Downshiftaajat

 

Elämänremontti (S02E07)

 

Valehtelijat (S02E06)

 

Turpajuhlat (S02E05)

 

Konsulttikeikka (S02E04)

2015

Hinnalla millä hyvänsä

 

Kolmas pyörä (E12)

 

Onnellinen mies (E11)

 

Perintö (E10)

  více epizod (9)
2014

Ihan sama

 

Tuhlaajapojan paluu (E06)

 

Olet ajatustesi näköinen (E05)

 

Meidän joukkue (E04)

  více epizod (3)
2013

Nymfit

 

Montpellierin legenda (E08)

 

Oireita (E07)

2007

Jako Kahteen

 

Matkakuumetta (E10)

 

Kodittomat (E09)

 

Syntyneet lähtemään (E08)

  více epizod (2)
2006

Jako Kahteen

 

Myrskyvaroituksia (E05)

 

Muutosvastarintaa (E04)

 

Katoamistemppuja (E03)

  více epizod (2)
Dokumentární
2019

Alina idässä (seriál) - moderátor

 

Moravia ja Pietari - moderátor (S02E08)

 

Praha - moderátor (S02E07)

 

Bledjärvi - moderátor (S02E06)

  více epizod (5)
 

Jasminin catwalk (TV film)

2018

Alina idässä (seriál) - moderátor

 

Balkanvuoret ja Bulgaria - moderátor (S01E08)

 

Sofia - moderátor (S01E07)

 

Odessa - moderátor (S01E06)

  více epizod (5)
Krátkometrážní
2017

Vita Fortuna (studentský film)

2016

Golgata (studentský film)

 

Kláda

2015

Handgun: A Case of Erectile Dysfunction

 

My Dear Friend

 

Perheenjakaja

 

Täg Me in Tinder

2014

66 tupakkaa (studentský film)

 

Gideon

 

Soucit především

2013

Keskusteluja

2005

Suru (studentský film)

Host

Scenárista

Pořady
2010

Putous

Krátkometrážní
2013

Keskusteluja

Ovládací panel

Reklama

Reklama