Reklama

Reklama

Bert Freed

nar. 03.11.1919
Bronx, New York City, New York, USA

zem. 02.08.1994 (74 let)
Sechelt, British Columbia, Kanada

Zajímavosti (1)

Herec

Filmy
1981

Charlie and the Great Balloon Chase (TV film)

1979

Norma Rae

1978

Barracuda

 

Till Death

1977

In the Matter of Karen Ann Quinlan (TV film)

 

Love and the Midnight Auto Supply

1975

Death Scream (TV film)

1973

Incident at Vichy (TV film)

1971

Billy Jack

Reklama

Reklama

 

Evel Knievel

1970

Breakout (TV film)

 

Byl jednou jeden lotr

 

The Andersonville Trial (TV film)

1968

Madigan

 

P.J.

 

Pověste je výš

 

Punt, a Pass, and a Prayer, A (TV film)

 

Wild in the Streets

1967

Sail to Glory

1966

Nevada Smith

 

The Swinger

1964

Fate Is the Hunter

 

Pozvánka pro pistolníka

 

Shock Treatment

1963

Twilight of Honor

1962

Co se vlastně stalo s Baby Jane?

1960

The Subterraneans

 

Why Must I Die?

1959

Altánek

1958

The Goddess

1957

Stezky slávy

1956

Crowded Paradise

1955

Hodiny zoufalství

 

The Cobweb

1954

Men of the Fighting Lady

1953

Take the High Ground!

 

Tangier Incident

 

The Long, Long Trailer

 

Útočníci z Marsu

1952

Anything Can Happen

 

Atomové město

 

Sněhy Kilimandžára

1951

Detektivní příběh

 

Red Mountain

 

The Company She Keeps

1950

711 Ocean Drive

 

Black Hand

 

Key to the City

 

Ma and Pa Kettle Go to Town

 

Není cesty ven

 

Samurajové útočí

 

Tam, kde ulice končí

1949

Přímo nad hlavou

1947

Bumerang

 

Carnegie Hall

TV seriály
1984

Riptide

1983

Knight Rider

 

Bílý ptáček (S01E18)

1982

The Fall Guy

 

Guess Who's Coming to Town? (S01E17)

1981

Darkroom

1980

Skag

1979

Salvage 1

1978

How the West Was Won

 

Orville Gant (S02E04)

 

Vega$

1977

V ulicích San Francisca

 

Dead Lift (S05E20)

1976

Charlieho andílci

 

Serpico

 

V ulicích San Francisca

 

Police Buff (S04E15)

1975

Bronk

 

One Day at a Time

1974

Kolchak: The Night Stalker

 

Lincoln

 

Paper Moon

1973

Barnaby Jones

 

Kriminální oddělení

1972

ABC Afterschool Specials

 

The Rookies

 

The Sixth Sense

1971

Cannon

 

Longstreet

 

McMillan & Wife

 

Owen Marshall: Counselor at Law

 

The Smith Family

1970

McCloud

 

The Partridge Family

1969

Then Came Bronson

1968

Lancer

 

The Mod Squad

 

The Name of the Game

 

The Outsider

1967

Ironside

 

Mannix

 

The Guns of Will Sonnett

 

The High Chaparral

1966

Agent Smart

 

Hubert's Unfinished Symphony (S01E26)

 

Iron Horse

 

Mission: Impossible

 

Shane

 

Tarzan

 

The Green Hornet

1965

Hogan's Heroes

 

Man Called Shenandoah, A

 

Run for Your Life

 

The Big Valley

 

The Loner

1964

Karen

 

The Munsters

 

The Outer Limits

 

The Special One (S01E28)

 

Voyage to the Bottom of the Sea

1963

Arrest and Trial

 

Bob Hope Presents the Chrysler Theatre

 

Mr. Novak

 

Petticoat Junction

 

Vacation Playhouse

1962

Combat!

 

The Dakotas

 

The Lucy Show

 

The Nurses

 

The Virginian

 

Wide Country

1961

Ben Casey

 

Cain's Hundred

 

Dr. Kildare

 

King of Diamonds

 

Target: The Corruptors

 

The Defenders

 

The Dick Powell Show

1960

Dante

 

Insight

 

Outlaws

 

Route 66

 

The Case of the Dangerous Robin

 

The Chevy Mystery Show

 

The Witness

1959

Adventures in Paradise

 

Bonanza

 

Bourbon Street Beat

 

Johnny Staccato

 

Laramie

 

Law of the Plainsman

 

Markham

 

Riverboat

 

Startime

 

The Detectives

 

The DuPont Show with June Allyson

 

The Many Loves of Dobie Gillis

 

The Untouchables

 

Tightrope

1958

77 Sunset Strip

 

Peter Gunn

 

Steve Canyon

 

The Rifleman

 

U.S. Marshal

 

Westinghouse Desilu Playhouse

1957

Decoy

 

M Squad

 

Perry Mason

 

Rendezvous

 

The Thin Man

 

True Story

1956

Playhouse 90

 

The Kaiser Aluminum Hour

 

The Sheriff of Cochise

1955

Alfred Hitchcock uvádí

 

Gunsmoke

 

The Alcoa Hour

 

The Millionaire

 

The Phil Silvers Show

1954

Center Stage

 

Producers' Showcase

1953

General Electric Theater

 

The Danny Thomas Show

 

The United States Steel Hour

1951

Goodyear Television Playhouse

 

Gruen Guild Playhouse

1950

Armstrong Circle Theatre

 

Stars Over Hollywood

1948

Studio One

 

The Ford Theatre Hour

 

The Philco Television Playhouse

1947

Kraft Television Theatre

Dokumentární
1956

Unidentified Flying Objects: The True Story of Flying Saucers

Režisér

TV seriály
1966

T.H.E. Cat

Ovládací panel

Reklama

Reklama