Reklama

Reklama

Chloë Annett

nar. 25.07.1971 (49 let)
Velká Británie

Biografie (1)

Chloë Victoria Annett se narodila 25 července 1971 ve Velké Británii. Vystudovala divadelní školu a poté se postupně propracovávala z divadelních prken až do televize. Začínala v seriálech, reklamách atd. Přes hostování v seriálech se dostala až k Rudému trpaslíkovi a poté si zahrála v několika hororech. Jeden čas to Chloe zkoušela také jako modelka. Její zálibi jsou moderní tanec a jízda na koni. Je vdaná za manažera hudební skupiny Oasis.Na obrazovkách se poprvé… (více)

Zajímavosti (4)

Červený trpaslík - Uroboros (1997)

  • V roli Kochanské se poprvé objevuje Chloe Annett. Postava Kochanské byla přeobsazena kvůli časové nedostupnosti původní představitelky, Clare Grogan, která působila jako moderátorka. Rovněž se již pro roli Kochanské zdála tvůrcům příliš stará a sáhli tak po Chloe Annett, která je o 9 let mladší. (Alfréda)

Červený trpaslík - Uroboros (1997)

  • V této epizodě je poprvé pokřiveně interpretován vztah Listera (Craig Charles) a navigační důstojnice Kochanské (Chloë Annett). Dosud seriál pracoval s variantou, že Lister o své náklonosti Kochanské nikdy neřekl a po zbytek života si to vyčítal. V této epizodě se ale dozvídáme, že nejenže Kochanská o jeho náklonosti věděla, dokonce spolu i krátkou dobu chodili a měli spolu sex. (Alfréda)

Galerie (3)

Reklama

Herec

Host

Ovládací panel

Fanklub

(57)

Reklama

Reklama