foto

Thekla Reuten

  • nar. 16.9.1975 (42 let)
    Bussum, Noord-Holland, Nizozemsko
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Thekla Reuten promovala v roce 1997 na Amsterdam’s Academy of Dramatic Arts a z pout regionálního účinkování se poprvé vymanila snímkem TWIN SISTERS, kde ztvárnila postavu Lotte. Film si vysloužil nominaci na Oscara a kariéra nizozemky s okouzlujícím úsměvem začala věštit zářné obzory.

Jako herečka se stala žádanější, což se projevilo jejím obsazením v seriálech LOST a SLEEPER CELL. Za zmínku určitě stojí i rusko-britský počin IN TRANZIT, kde se objevila jako válečná uprchlice Elena po boku Johna Malkoviche či Thomase Kretschmanna aka Nikopola.

Za dosavadní vrchol považujme roli majitelky hotelu Marie ve filmu scénáristy a režiséra Martina McDonagha. IN BRUGES představuje její druhý, na Oscara nominovaný, snímek. Zajímavostí je, že se zde setkala se svým “ztraceným” kolegou Zeljkem Ivankem.

Její obliba stále stoupá a jsou to jak herecké schopnosti, tak i přitažlivý zevnějšek, díky kterým se nesmazatelně vepisuje do pamětí milovníků filmů.

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace