Reklama

Reklama

Zdeněk Stropek

Zdeněk Stropek

nar. 13.12.1939 (82 let)
České Budějovice, Slovenský stát

Zvukař

Filmy
2009

Hrobník (TV film)

 

Zakázaný člověk (TV film)

2008

Devatenáct klavírů (TV film)

 

Fišpánská jablíčka (TV film)

2007

Muž a stín (TV film)

2006

Poslední kouzlo (TV film)

 

Sůva z nudlí (TV film)

 

Zajatci Ďáblova chřtánu (TV film)

2005

Trampoty vodníka Jakoubka (TV film)

Reklama

Reklama

 

Všichni musí zemřít (TV film)

2004

I ve smrti sami (TV film)

 

Kouzelný přítel (TV film)

 

Smetanový svět (TV film)

 

Tři dámy s pistolí (TV film)

 

Zakletá třináctka (TV film)

2003

Stará láska nerezaví (TV film)

2002

Borůvkový vrch (TV film)

 

Miláček (TV film)

 

Na psí knížku (TV film)

2001

Elixír a Halíbela (TV film)

 

Muž, který vycházel z hrobu (TV film)

 

O víle Arnoštce (TV film)

 

Politik a herečka (TV film)

 

Ta třetí (TV film)

 

Vůně vanilky (TV film)

2000

Drobečky z perníku (TV film)

 

Český Robinson (TV film)

1999

Na zámku (TV film)

 

Nenávist (TV film)

1998

Lolinka a kníráč (TV film)

1997

Bronzová koruna (TV film)

 

Dobrodružství pod postelí (TV film)

 

Doktor Munory a jiní lidé (TV film)

 

První a poslední (TV film)

 

Čas jeřabin (TV film)

1996

Konto separato

 

Štěstí krále Alfonse (TV film)

1995

Generál Eliáš (TV film)

 

Poslední slovo (TV film)

 

Zelňačka (TV film)

1994

Patnácté léto (TV film)

 

Příběh kriminálního rady (TV film)

 

Róza, strážné strašidlo (TV film)

1993

Klíče na neděli (TV film)

 

Mistr Kampanus (TV film)

 

Noc rozhodnutí (TV film)

 

Pozvání na večeři (TV film)

 

Vikingové z Bronských vršků (TV film)

 

Zelený rytíř (TV film)

1992

Danton čili Saturnália (TV film)

 

Dáma ví, kdy přijít (TV film)

 

Osvětová přednáška v Suché Vrbici (TV film)

 

Růžový květ (TV film)

1991

Bláha a Vrchlická (TV film)

 

Hodina obrany (TV film)

 

Hřbitov pro cizince (TV film)

 

Skládačka (TV film)

 

Sokratův podzim (TV film)

 

Šťastlivec Sulla (TV film)

1990

Kdo dostane burák? (TV film)

 

Milostivé léto (TV film)

 

O nebojácné Bětce (TV film)

 

Premiéra (TV film)

 

Pán plamínků (TV film)

 

Vlci (TV film)

1989

Chlapská čest (TV film)

 

Chtěla bych ten strom (TV film)

 

Jmenuji se po tátovi (TV film)

 

Přátelská výpomoc (TV film)

 

Rakovina vůle (TV film)

 

Svatební kočár (TV film)

1988

Bankovní dům Daubner (TV film)

 

Dvě z Paříže (TV film)

 

Ten zázračný dotek lásky (TV film)

 

Viktor Veliký (TV film)

 

Čert a dráha (TV film)

1987

Ledvina (TV film)

 

O Háderunovi a víle Elóře (TV film)

 

Pan Pickwick (TV film)

 

Střecha nad hlavou (TV film)

 

V kleštích (TV film)

 

Zrcadlo nenávisti (TV film)

1986

Flotila (TV film)

 

Grófinka (TV film)

 

Jak se mele babí hněv (TV film)

 

Lásky na zítřek (TV film)

 

Moře nikdy neuvidím (TV film)

 

Už od ráje (TV film)

 

Čtvrtá strana trojúhelníku (TV film)

 

Žena z Korinta (TV film)

1985

Malý vodní had (TV film)

1984

Balada z Karlína (TV film)

 

Rubikova kostka (TV film)

 

Této noci v tomto vlaku (TV film)

1983

1. Máj v Národním divadle roku 1898 (TV film)

 

Hrátky (TV film)

 

Oblouk světla (TV film)

 

Pohled do nekonečna (TV film)

 

Růžový ostrov (TV film)

 

Společnost s ručením omezeným (TV film)

 

Velká kočičí pohádka (TV film)

 

Vzpurní svědkové (TV film)

 

Větrná setba (TV film)

1982

Doktorská pohádka (TV film)

 

Karel Hynek Mácha (TV film)

 

Na semaforu zelená (TV film)

 

O brokátové růži a slavíku z perleti (TV film)

 

Slečna se špatnou pověstí (TV film)

 

Zahrada dětí (TV film)

 

Švédská zápalka (TV film)

1981

Jak se peče štěstí (TV film)

 

Jdi za štěstím (TV film)

 

Měsíční tónina (TV film)

 

Otýliina záhada (TV film)

 

Soví hnízdo (TV film)

 

Čas žít (TV film)

 

Čím kdo žije (TV film)

1980

A máte nás, holky, v hrsti (TV film)

 

Had z ráje (TV film)

 

Jak namalovat ptáčka (TV film)

1979

Druhá první dáma (TV film)

 

Historie začíná pod kaštany (TV film)

 

Jedničky má papoušek (TV film)

 

Kořist (TV film)

 

Lustr (TV film)

 

Matka (TV film)

 

Na dvoře vévodském (TV film)

 

Silvestr svobodného pána (TV film)

 

Zlaté rybičky (TV film)

 

Zákon rovnosti (TV film)

1978

Cukrárna (TV film)

 

Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (TV film)

 

Filatelistická historie (TV film)

 

Ježčí kůže (TV film)

 

Lakomec (TV film)

 

O vysoké věži (TV film)

 

Plotýnky na tři dny (TV film)

 

Pracka v láhvi (TV film)

 

Vdovcovy intimní večery (TV film)

 

Ztrácím tě, lásko (TV film)

1977

Dům na konci města (TV film)

 

Mílaři (TV film)

 

Nikola Šuhaj loupežník (TV film)

 

Parádní číslo (TV film)

 

Podezřelé okolnosti (TV film)

 

Poslední zkouška (TV film)

 

Ráno budeme moudřejší (TV film)

1976

Hadrián z Římsů (TV film)

 

Preclíková válka (TV film)

 

Vedlejší cesta (TV film)

 

Vlivná osoba (TV film)

 

Zlaté pometlo (TV film)

1975

Ať hodí kamenem (TV film)

 

Falstaff (TV film)

 

Svůdnice na šest (TV film)

1974

Jako malé děti (TV film)

 

Konec semestru (TV film)

 

Kosmas a paní Božetěcha (TV film)

 

Královský gambit (TV film)

 

Ohnivý máj (TV film)

 

Psáno na pranýř (TV film)

 

Zvíkovský rarášek (TV film)

1973

Příští léto v Locarnu (TV film)

 

Schovanka (TV film)

 

Čekání (TV film)

1972

Jak Anče s komtesou k modrému z nebe přišly (TV film)

 

Jak to bylo v Únoru? (TV film)

 

Opory společnosti (TV film)

 

Z nových pověstí českých: Dívčí válka (TV film)

 

Štědrý večer pana rady Vacátka (TV film)

1971

Hostinec U létavého draka (TV film)

 

Jeden za všechny (TV film)

 

Madame Sans-Géne (TV film)

 

Třírohý klobouk (TV film)

 

Zlý dům (TV film)

1970

Hrabě Drakula (TV film)

 

Kočka (TV film)

 

O princezně ve věži (TV film)

 

Obavy komisaře Maigreta (TV film)

 

Přízrak (TV film)

1969

Buřič Jejího Veličenstva (TV film)

 

Pasiáns (TV film)

1968

Pan Jordán a Habada (TV film)

 

Pařížský kat (TV film)

1967

Dobrodružství Toma Sawyera (TV film)

 

Pozdní doznání (TV film)

 

Soud pana Havleny (TV film)

1966

Nevinná (TV film)

1965

Den končí ráno (TV film)

1963

Strašidlo, které se směje (TV film)

Seriály
2010

Cukrárna

 

Firemní foto (E13)

 

Specialita podniku (E12)

 

Dort (E11)

  více epizod (10)
2008

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem

 

Soutchán (S05E09)

 

Tatahotel (S05E08)

 

Mendelovi (S05E07)

  více epizod (6)
2007

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem

 

Kapitán (S04E09)

 

Armando (S04E08)

 

Šerif (S04E07)

 

Nadměrné maličkosti

 

Manželé roku 2006 (S04E02)

2005

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem

 

Štědrý večer navrátilce V. (S02E08)

 

Štědrý večer inženýra H. (S02E07)

 

Reparát (S02E06)

  více epizod (2)
2004

Nadměrné maličkosti

 

Léčba neklidem (S01E08)

2001

Černí andělé

 

Experiment (E04)

1999

Hotel Herbich

 

Skřítkův poslední kousek (E13)

 

Pandořina skříňka (E12)

 

Dlaň na tváři (E11)

  více epizod (10)
1997

Pražský písničkář

 

Život za písničku (E05)

 

Úspěchy plné ztrát (E04)

 

Vše pro republiku (E03)

  více epizod (2)
1996

Manželská tonutí

 

Smečka cti (E04)

 

Nejsem líná, jsem chudokrevná (E03)

 

Hysterka (E02)

 

Hledání věrné ženy (E01)

1995

Hříchy pro diváky detektivek

 

Případ konstruktivní pesimistky (E10)

 

Pravdivá lež (E09)

 

Smrt na inzerát (E08)

  více epizod (7)
 

Muž v pozadí

 

Z hříček o královnách

 

Císařovna na chvíli (útržek pruský) (E05)

1994

Laskavý divák promine

 

Nesmějte se pavučince (E05)

 

Listy důvěrné (E04)

 

Milejší o celé milování (E03)

  více epizod (2)
 

Z hříček o královnách

 

Jeden den velkokněžny (útržek ruský) (E03)

1992

Hříchy pro pátera Knoxe

 

Třetí vrchol trojúhelníku (E10)

 

Mezi námi děvčaty (E09)

 

Podzimní romance (E08)

  více epizod (7)
1989

Malé dějiny jedné rodiny

 

Ministerská posila (E21)

 

Případy podporučíka Haniky

 

Muž, který nesměl domů (E06)

 

Ukradený ženich (E05)

 

Fantóm podniku (E04)

  více epizod (3)
1988

Chlapci a chlapi

 

Prověrky (E11)

 

Řádná dovolená (E10)

 

Trápení (E09)

  více epizod (8)
 

Malé dějiny jedné rodiny

 

Výhra v loterii (E18)

 

Němá tvář (E17)

 

Přihláška na studia (E16)

  více epizod (3)
1985

Synové a dcery Jakuba skláře

 

Jubileum (E13)

 

Nedělní směna (E12)

 

Ochranná značka (E11)

  více epizod (10)
1981

Okres na severu

 

Setkání (E13)

 

Řeka (E12)

 

Nebezpečí (E11)

  více epizod (10)
1979

Inženýrská odysea

 

Setkání (E13)

 

Loupež (E12)

 

Odchod (E11)

  více epizod (10)
1978

Robinzoni z Kronborgu

 

Epizoda 5 (E05)

 

Epizoda 4 (E04)

 

Epizoda 3 (E03)

  více epizod (2)
 

Zákony pohybu

 

Zasloužený úspěch (E13)

 

Starosti se ženami (E12)

 

Štafeta (E11)

  více epizod (10)
1976

Muž na radnici

 

Setkání (E11)

 

Rozchod (E10)

 

Křížové tažení (E09)

  více epizod (8)
1975

Nejmladší z rodu Hamrů

 

Setkání (E11)

 

Tíha (E10)

 

Rozchod (E09)

  více epizod (8)
1972

Úsměvy světa

 

O’ Henry (E07)

 

Puding a la Chipolatta (E06)

1965

Případy komisaře Mejzlíka

 

Kupon (E06)

Dokumentární
2004

Maryška (TV film)

1996

Praha... bude naše?

1979

Český písničkář

Pořady
1999

Bakaláři 1999

1997

Silvestrovské sny Jiřiny Bohdalové

1994

Kostičky

1991

Jiří Sovák

 

Narozeniny Marie Rosůlkové

1981

Benefice orchestru Karla Vlacha

 

Šestý den je sobota

1976

Enyky benyky

Divadelní záznam
2008

Ten třetí

1984

Dům na nebesích

1982

Kočičí hra

Krátkometrážní
1997

Bakaláři 1997 (seriál)

1989

Právě volal tvůj milenec (TV film)

1977

Jablko a jeho strom (TV film)

1975

Pan Selichar se osvobodil (TV film)

1974

Krádež na Malém rynku (TV film)

 

Vražda v ulici Lourcine (TV film)

1972

Eva a její klan (TV film)

1971

Muzikant (TV film)

1968

Talisman (TV film)

1967

Večeře s dogou (TV film)

Ovládací panel

Reklama

Reklama