foto

Camilla More

  • nar. 15.10.1957 (61 let)
    Londýn, Anglie, Velká Británie

Biografie

Camilla More je herečka s anglickou národností. Dnes však žije v USA a žádné nové filmy nechystá.

Camilla a její dvojče Carey se narodily patnáctého října roku 1962 v Anglii ve znamení Váh. Camilla se začínala zabírat herectvím a Carey fotografováním. V roce 1984, když bylo Camille 21 let, přišla nabídka zahrát si postavu Samanthy v hororu Pátek třináctého 4: Poslední kapitola. Když však štáb během natáčení zjistil, že má Camilla identické dvojče Carey, tak jím nabídli roli Tiny a Terri. Obě nabídku přijaly, a tak se mohl horor začít natáčet.

Téhož roku sestry dostanou nabídku hrát ve francouzské komedii Dvojče s komikem Pierre Richardem. Nabídku opět ihned přijímají. Camilla hraje Betty a Carey Liz. Obě jsou dědičkami několika miliónů dolarů. Avšak ta, která se dříve vdá dostane tu největší sumu. Matthias, kterého zahrál právě Pierre Richard, se zamiluje nejdříve do Betty, ale poté i do Liz. Nejraději by chtěl mít obě, a tak vymyslí geniální plán, mít také dvojče.

Později dostává Camilla nabídky spíše na roli v seriálech, než ve filmu. Hrála v seriálech Tak jde čas, General Hospital, Pobřežní hlidka, nebo i v Baywatch Nights. Dále také hostovala v televizních pořádech jako jsou: The A-Team, Cheers, nebo Matlock.

Koncem devadesátých let se Camilla i Carey rozhodly pověsit herectví na hřebík a v současné době se opravdu už v žádném filmu neobjevují. Ale i přes toto rozhodnutí nakonec neodmítly hostovat v dokumentu His Name Was Jason: 30 Years of Friday the 13th, který byl natočen v roce 2009. V roce 2012 se však začal o tomto hororu natáčet i další dokument Crystal Lake Memories: The Complete History of Friday the 13th, ve kterém se také objevily.

Enemy No. 1

Herecká filmografie

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace