foto

Callum Turner

 • nar. 15.1.1990 (28 let)
  Londýn, Anglie, Velká Británie
 • Sdílet na Twitteru
 • Sdílet na Facebooku

Zajímavosti o tvůrci (2)

 • Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

  - Během prvního konkurzu na postavu Thesuse herec Callum Turner spontánně dával Eddiemu Redmaynovi (Mlok Scamander) polibky na hlavu. Věří, že to byl důvod, proč nakonec roli získal. (cihlenka)

 • Assassin’s Creed (2016)

  - Vystupuje zde hodně známých postav z her "Assassin's Creed" např.:Moussua (Michael Kenneth Williams) - jeho předek je Baptiste, který byl v "Assassin's Creed 3 Liberation", Lin (Michelle H. Lin) - její předek je Shao Jun, kterou sme mohli vidět v "Assassin's Creed Chronicles China" a ve filmu Assassin's Creed Embers (2011), kde navštívila Ezia. Emir (Matias Varela) - jeho předek je Yusuf Tazim z "Assassin's Creed Revelations", kde Ezia seznámí s tureckým bratrstvem. Nathan (Callum Turner) - jeho předek je Duncane Walpole z "Assassin's Creed IV Black Flag", kterému Edward Kenway sebere všechny věci a vydává se pak za assassina. Při přijímacím  je možné zahlédnout Arna Doriana - Arno je z dílu "Assassin's Creed Unity". Alan Rikkin - jeho jméno zaznělo v "Assassin's Creed 1 a 2". (řánys250)

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace