foto

Ki-hong Lee

  • nar. 30.9.1986 (32 let)
    Soul, Jižní Korea
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Ki Hong Lee se narodil 30. září roku 1986 ve městě Seoul (Jižní Korea). Lee je americko- korejský herec hostující převážně v seriálech, nicméně si zahrál několik zajímavých filmových rolí. Typickým příkladem je nový film Labyrint: Útěk, kde hraje poměrně důležitou roli pod jménem Minho- jednu z hlavních postav, a tudíž se objeví také v pokračování Labyrint: Zkouška ohněm (2015).

Již jako malý hodně cestoval. Narodil se v Jižní Korei, ale již v šesti letech se s rodinou přestěhoval na Nový Zéland, kde se po dvou letech opět přestěhovali, a to do Los Angeles. Rodiče si v Los Angeles zařídili svou restauraci, kde roku 2008 po dokončení vysoké školy Lee také chvíli pracoval.

Jeho vášeň pro hereckou kariéru začala již od střední školy, kde se také věnoval divadlu. Svou větší kariéru však odstartoval až roku 2010, kde se objevil v televizních pořadech, kterým je například The Secret Life of the American Teenager. Následně se objevil v několika seriálových a filmových rolích, ale také krátkých videí.

V současné době je Lee ženatý s Hayoung Choi. Manželi se stali 7. března 2015.

Petr "KergeSinko" Rada

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace