foto

Zoe Levin

  • nar. 24.11.1993 (25 let)
    Chicago, Illinois, USA

Biografie

Zoe Levin je americká herečka. K herectví tíhla už odmala a o svou první profesionální roli se ucházela v pouhých třinácti letech. Kvůli svému snu se také načas přestěhovala do Los Angeles, kde studovala komunikaci a umění na Loyola Marymount University.

Její první opravdovou hollywoodskou produkcí byla menší role kamarádky hlavní hrdinky ve filmu Trust, který režíroval David Schwimmer, známý hlavně jako Ross z legendárního seriálu Přátelé

Profesní kariéru několikrát propojila také s další hollywoodskou hvězdou Jamesem Francem, mimo jiné si s ním zahrála ve filmu Palo Alto natočeném navíc právě podle jeho povídky. Franco je i režisérem snímku The Long Home, v němž se Zoe Levin také objevila.

Nejvýraznější rolí mladé herečky je působení v úspěšné minisérii, žánrově mix dramatu a komedie, z produkce společnosti Netflix nazvané Bonding, kde ztvárnila mladou studentku přivydělávající si na studium univerzity prací v sadomasochistickém salonu.

Lukáš "curfew77" P.

Herecká filmografie

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace