Reklama

Reklama

Kathleen Kennedy

Kathleen Kennedy

nar. 05.06.1953 (68 let)
Berkeley, California, USA

Videa (1)

Obr Dobr (2016)

Z natáčení 3 - Ruby Barnhill, Steven Spielberg, Kathleen Kennedy

Zajímavosti (3)

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

  • Původně se měl příběh odvíjet z nerealizovaného scénáře George Lucase pro Epizodu VII. Šéf studia Disney Bob Iger, Kathleen Kennedy a Alan Horn se rozhodli scénáře (pro epizody VII, VIII a IX) odkoupit a slíbili Lucasovi, že z nich bude nová série vycházet. Lucas se měl stát po odkoupení Lucasfilm konzultantem studia. Naneštěstí z jeho nápadů sešlo a vznikl úplně nový scénář. Bob Iger odůvodňoval rozhodnutí tím, že scénář pro Epizodu VII od Lucase mu přišel příliš odlišný od předchozích filmů a chtěli udělat něco více tradičního. Po premiéře Síla se probouzí (2015) Lucas neskrýval své zklamání. [Zdroj: Fandimefilmu.cz] (Kinofil)

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

  • Tvůrci splnili sen dvěma britským fanouškům Star Wars, když je nechali podílet se na vzniku nové epizody. Lea Towersye a Olivera Steeplese, kteří si ve volném čase vyráběli roboty z filmu a následně je vystavili na Star Wars konferenci v Německu, si totiž všimla producentka Kathleen Kennedy, která oba dva doporučila oddělení výroby rekvizit. (deadman93)

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

  • Jedná se o první film ze série Star Wars, na který vlastnilo práva filmové studio The Walt Disney Company, které je dne 30. října roku 2012 koupilo za 4 050 000 000 amerických dolarů od filmové společnosti Lucasfilm Limited George Lucase, který se však spolu s Kathleen Kennedy ujal role producenta. Lucas doplnil, že prodej práv byl způsob, jak předat sérii mladší generaci filmařů. (JoranProvenzano)

Galerie (26)

Reklama

Producent

Herec

Host

Ovládací panel

Reklama

Reklama