foto

Šárka Cimbalová

  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Ve filmové branži se pohybuje od roku 1990, když pracovala v produkčních společnostech, které se orientovaly na výrobu zahraničních filmových zakázek: Etamp film a Etic film. Nejvýznamnější z nich je např. Hartova válka s Bruce Willisem, Kletba bratří Grimmů s Mattem Damonem a Heath Ledgerem, Oliver Twist Romana Polanskeho, Harrisonovy květy s Andie McDowell, Sněhurka - Příběh hrůzy se Sigourney Weaver, Aféra s náhrdelníkem s Hilary Swank, Hannibal od producenta Dino de Laurentiise a spousta dalších.

V roce 2013 zakládá společně s kolegyní Svatkou Peschkovou společnost Marlene Film, kde jejich producentským debutem je film Vladimíra Michálka Pohádkář s Jiřím Macháčkem, Aňou Geislerovou a Evou Herzigovou v hlavních rolích.

V současné době připravují natáčení pokračování úspěšné pohádky Anděl Páně 2 režiséra Jiřího Stracha podle scenáře Marka Epstaina. Premiéra filmu je plánovaná na podzim 2016. Dalším filmem v přípravách je projekt Šarlatán opět podle scenáře Marka Epstaina. Má jednu dceru Agathu.

Šárka Cimbalová

Producentská filmografie

Filmy

2019 Šarlatán
2016 Anděl Páně 2
2014 Pohádkář

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace