Reklama

Reklama

Maskér

Filmy
2007

Hodina klavíru (TV film)

 

O uloupené divožence (TV film)

2003

Falešné obvinění (TV film)

 

Lakomec (TV film)

 

Malvína (TV film)

 

Město bez dechu (TV film)

 

Nepodepsaný knoflík (TV film)

 

Pátek čtrnáctého (TV film)

 

Stín viny (TV film)

Reklama

Reklama

2002

Brouk v hlavě (TV film)

 

Počkej, až zhasnu (TV film)

 

Z rodinného alba (TV film)

2001

Manželka Ronalda Sheldona (TV film)

 

Nikdo neměl diabetes (TV film)

2000

Pramen života

1999

Jeníček a Mařenka (TV film)

1998

Dceruška Růže (TV film)

 

Jak se Matěj učil čarodějem (TV film)

 

Královny kouzelného lesa (TV film)

 

O třech ospalých princeznách (TV film)

 

Stříbrný a Ryšavec (TV film)

1997

Doktor Munory a jiní lidé (TV film)

 

O perlové panně

 

Polední žár (TV film)

 

Čarodějné námluvy (TV film)

 

Čas jeřabin (TV film)

1996

Cesta do pekla a zpátky (TV film)

 

Dvě z policejní brašny (TV film)

 

O princezně, která nesměla na slunce (TV film)

 

O třech rytířích, krásné paní a lněné kytli

 

Periferie (TV film)

 

Štěstí krále Alfonse (TV film)

1995

Generálka Jeho Veličenstva (TV film)

 

Zelňačka (TV film)

1994

Modrý den (TV film)

 

Patnácté léto (TV film)

 

Příběh kriminálního rady (TV film)

 

Televize (TV film)

1993

Hora jménem Andělská (TV film)

 

In flagranti (TV film)

 

Jak se ztratit ve zlém světě (TV film)

 

Kadeř královny Bereniké (TV film)

 

Melánie, Melánie (TV film)

 

Modrý pták (TV film)

 

Noc rozhodnutí (TV film)

1992

Arachné (TV film)

 

Ecce Constantia (TV film)

 

O dvou sestrách a Noční květině (TV film)

 

Zamilovaná (TV film)

 

Život a dílo skladatele Foltýna (TV film)

1991

Opouštět Petrohrad (TV film)

 

Pilát Pontský, onoho dne (TV film)

 

Pohádka o touze (TV film)

 

Růže z Bertramky (TV film)

 

Společenská hra (TV film)

 

Ten lokaj (TV film)

1990

Duch času (TV film)

 

Jehlice sluneční paní (TV film)

 

Kdo dostane burák? (TV film)

 

Koho ofoukne větříček (TV film)

 

Volavka (TV film)

1989

Bludiště (TV film)

 

V tomhle zámku straší, šéfe! (TV film)

1988

Bankovní dům Daubner (TV film)

 

Dvojčata (TV film)

 

Dvě z Paříže (TV film)

 

Kalhoty od krejčího ze Lhoty (TV film)

 

Nanečisto (TV film)

 

Ten zázračný dotek lásky (TV film)

 

Zlatá flétna (TV film)

1987

Srdíčko (TV film)

 

Zykovovi (TV film)

1986

Lokis (TV film)

 

Pan Pickwick (TV film)

 

Už od ráje (TV film)

 

Záhada zamčeného pokoje (TV film)

1985

Gobseck (TV film)

 

Marné cesty holubů (TV film)

 

Mládě (TV film)

 

Odpouštím ti, tatínku (TV film)

 

Princezny nejsou vždycky na vdávání (TV film)

1984

Této noci v tomto vlaku (TV film)

 

Zaspala nevěsta (TV film)

 

Čarovná rybí kostička (TV film)

1983

1. Máj v Národním divadle roku 1898 (TV film)

 

O bílém jadýrku (TV film)

 

Tři mušketýři (TV film)

 

Vzpurní svědkové (TV film)

1982

Obyčejná historie (TV film)

 

Ples na rozloučenou (TV film)

 

Slečna se špatnou pověstí (TV film)

 

Tři cesty k domovu (TV film)

1981

Kdo chce kam... (TV film)

 

Královna bludiček (TV film)

 

Prodaná nevěsta (TV film)

 

Soví hnízdo (TV film)

 

Uličnictví pana Čabouna (TV film)

 

Čas žít (TV film)

 

Čím kdo žije (TV film)

1980

Královská hra (TV film)

 

Nenechte se rušit! (TV film)

1979

Bílá kočička (TV film)

 

Jedničky má papoušek (TV film)

1978

Báječní milenci potřebují čas (TV film)

 

Filatelistická historie (TV film)

 

Tři na lavičce (TV film)

1977

Blaťácká povídačka (TV film)

 

Nikola Šuhaj loupežník (TV film)

 

Poslední zkouška (TV film)

 

Ráno budeme moudřejší (TV film)

 

Smuteční hudba za padlé hrdiny (TV film)

 

Uloupený smích (TV film)

1976

Preclíková válka (TV film)

 

Půjčka (TV film)

 

Střílej oběma rukama (TV film)

 

Vlivná osoba (TV film)

1975

Ať hodí kamenem (TV film)

 

Pan Selichar se osvobodil (TV film)

 

Tři muži se žralokem (TV film)

 

Vlčí halíř (TV film)

1974

Kosmas a paní Božetěcha (TV film)

 

Královské usínání (TV film)

 

Královský gambit (TV film)

 

Králův kalich (TV film)

 

Píšťalka pro dva (TV film)

 

Půlpenny (TV film)

1973

Slečna ze spořitelny (TV film)

 

Tichý svědek (TV film)

 

Čekání (TV film)

1972

Hříšníci (TV film)

 

Opory společnosti (TV film)

 

Vražda před večeří (TV film)

1971

Dlouhý podzimní den (TV film)

 

Exekuce (TV film)

 

Hostinec U létavého draka (TV film)

 

Jeden za všechny (TV film)

 

Mášenka (TV film)

 

Pomsta (TV film)

 

Zvláštní případ (TV film)

1968

Talisman (TV film)

TV seriály
2013

České století

 

Všechnu moc lidu Stalinovi (1948) (E04)

2010

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem

 

Řecko není všecko (S07E12)

 

Ruty šuty Arizona (S07E11)

 

Parohy na kole (S07E10)

  více epizod (9)
2009

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem

 

Cizí kluk (S06E09)

 

Novoroční projev (S06E08)

 

Komparsista (S06E07)

  více epizod (6)
2008

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem

 

Kořeny (S05E12)

 

Upratovačka (S05E11)

 

Dvě plus jeden (S05E10)

  více epizod (9)
2007

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem

 

Pozdní sběr (S04E12)

 

Indiánské víno (S04E11)

 

Poslední decinka (S04E10)

  více epizod (6)
2006

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem

 

Prst a prstýnek (S03E06)

 

Mistr (S03E05)

 

Vražedné překvapení (S03E04)

  více epizod (3)
2005

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem

 

Štědrý večer navrátilce V. (S02E08)

 

Štědrý večer inženýra H. (S02E07)

 

Reparát (S02E06)

  více epizod (5)
 

Ranč U Zelené sedmy

 

Jak kostky byly vrženy (S03E14)

 

Jak jsme se všichni drbali (S03E13)

 

Jak jsem málem přišel o život (S03E12)

  více epizod (11)
2001

Černí andělé

 

Trosečník (E03)

 

Pokoj bez oken (E02)

2000

Ranč U Zelené sedmy

 

Jak se věštba splnila (S02E14)

 

Jak jsme měli kojence i Japonce (S02E13)

 

Jak Elis jela rallye (S02E12)

  více epizod (11)
1999

Nemocnice na pokraji zkázy

1995

Muž v pozadí

 

Z hříček o královnách

 

Vzpomínka na Hamleta (útržek norský) (E07)

 

Záskok pro Sissi (útržek rakousko-uherský) (E06)

 

Císařovna na chvíli (útržek pruský) (E05)

 

Dva pokoje ve Versailles (útržek francouzský) (E04)

1994

Z hříček o královnách

 

Jeden den velkokněžny (útržek ruský) (E03)

 

Nevěra po císařsku (útržek římský) (E02)

1991

Velmi uvěřitelné příběhy

 

Štědrý večer paní Hůlové (E04)

 

Sousto (E03)

1990

Přísahám a slibuji

 

Epizoda 4 (E04)

 

Epizoda 3 (E03)

 

Epizoda 2 (E02)

 

Epizoda 1 (E01)

 

Trojlístek

 

Závrať (E03)

 

Smrt barona Gandary (E02)

 

Ukradený kaktus (E01)

1988

Chlapci a chlapi

 

Prověrky (E11)

 

Řádná dovolená (E10)

 

Trápení (E09)

  více epizod (8)
1981

Okres na severu

 

Setkání (E13)

 

Řeka (E12)

 

Nebezpečí (E11)

  více epizod (10)
1979

Inženýrská odysea

 

Setkání (E13)

 

Loupež (E12)

 

Odchod (E11)

  více epizod (10)
1978

Zákony pohybu

 

Zasloužený úspěch (E13)

 

Starosti se ženami (E12)

 

Štafeta (E11)

  více epizod (10)
1976

Muž na radnici

 

Setkání (E11)

 

Rozchod (E10)

 

Křížové tažení (E09)

  více epizod (8)
1975

Nejmladší z rodu Hamrů

 

Setkání (E11)

 

Tíha (E10)

 

Rozchod (E09)

  více epizod (8)
1972

Úsměvy světa

 

O’ Henry (E06)

 

Puding a la Chipolatta (E05)

Ovládací panel

Reklama

Reklama