foto

Naike Rivelli

  • nar. 10.10.1974 (46 let)
    Mnichov, Bavorsko, Západní Německo

Biografie

Někteří lidé mají v životě obrovské štěstí i smůlu zároveň. Tak například i kdyby italská herečka a modelka Naike Rivelli byla sebekrásnější a talentovanější, vždycky bude pro mnohé především dcerou slavné Ornelly Mutiové. A aby toho nebylo málo, je navíc své matce po čertech podobná.

Ta ji porodila ve svých devatenácti letech 10. října 1974 v Mnichově jako svobodná matka, přičemž otcem Naike byl španělský filmový producent Jose Luise Bermudeze de Castro. V mládí studovala divadlo a kinematografii na mezinárodní škole v Římě a svůj filmový debut si odbyla v roce 1990 ve filmu DIE REISE DES CAPITAN FRACASSA. V roce 1998 se před kamerou sešla se svou matkou u příležitosti natáčení HRABĚTE MONTE CRISTO. Zde ztvárnila roli mladé Mercedes, kterou v tomtéž čtyřdílném filmu hrála Ornella Muti jako postavu v pozdějším věku.

V roce 2002 hrála hlavní roli dívky Šaron ve filmu ZÁHADA VYVOLENÉHO, kde se seznámila s německým hercem Manou Lubowskim, za kterého se vdala. Od roku 1996 má syna Akashe.

Jako úspěšná modelka pracovala například pro Alviera Martiniho, Christiana Diora, Cartiera či Armaniho. V květnu roku 2005 se objevila na titulní straně německé mutace časopisu Playboy.

Z "PetrPan2" L

Herecká filmografie