foto

Agnieszka Włodarczyk

  • nar. 13.12.1980 (38 let)
    Slawno, Polsko

Biografie

Tato, nyní především popová zpěvačka a pouze příležitostná herečka, se narodila ve městě Sławno, ležícím kousek od Baltského moře. Přelomový rok pro ni byl 1996, kdy si zahrála v představení Tyle miłości v divadle Studio Buffo, v muzikálu Metro a ve videoklipu Krzysztofa "K.A.S.A." Kasowského Reklama.

Její první filmová role přišla s filmem SARA, kde si zahrála hlavní roli s hvězdami polského filmu jako Cezary Pazura, či Bogusław Linda, kterého čeští diváci mohou znát z filmu KÁJÍNEK. Ve stejném roce také nastoupila do úspěšného komediálního seriálu 13 POSTERUNEK, kde hrála mladší sestru strážníka Czarka.

V roce 2007 vyhrála polskou obdobu televizní soutěže Superstar. V tom samém roce vydává své první album „Nie dla oka…“. Byla rovněž nominována na cenu Viva! o nejkrásnější polku. Fotila také pro Playboy, či polský pánský magazín CKM.

Martin "Caelos" Skuřok

Herecká filmografie

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace