foto

Dedee Pfeiffer

  • nar. 1.1.1964 (55 let)
    Midway City, California, USA

Biografie

Dorothy Deedee Pfeiffer se narodila 1.ledna roku 1964 v Midway City, Orange County v Kalifornii. Její máma se jmenuje Donna a otec Richard Pfeiffer, který pracuje v oblasti vzduchotechniky. Je sestrou herečky Michelle Pfeiffer a Lori Pfeiffer.

Deedee začínala v mnoha filmech, nejznámější byla televizní role v serálu CYBILL, kde si zahrála s Cybill Shepherd, hrála zde dceru Rachel. Seriál se vysílal v letech 1995-1997. Také si zahrála v seriálu FOR YOUR LOVE, vysílaného v letech 1998-2002. První velkou filmovou roli zažila ve filmu THE ALLNIGHTER, kde si zahrála se Susanne Hoffs.Deedee si také zahrála v nejedné TV show. Byla to například SIMON AND SIMON, ELLEN, SEINFELD, PŘÁTELÍCH, DREAM ON a spousty dalších.

Poprvé se vdala za Gregory Feina, ale manželství dlouho nevydrželo a skončilo rozvodem. Podruhé se vdala za Santiaga Gomeze, se kterým má dítě.

Rendy "Bartson" Vltavson

Herecká filmografie

Host

TV pořady

1999 Exclusif (TV pořad)

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace