foto

Scout Taylor-Compton

  • nar. 21.2.1989 (28 let)
    Long Beach, California, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Scout Taylor-Compton, pravým jménem Desariee Starr Compton, se narodila 21. února 1989 v Kalifornii. Její otec je majitel pohřebního ústavu. Scout hraje na bubny, píše písně a ráda surfuje.

Jako první si zahrála v seriálech ALLY MCBEAL, FRASIER nebo THE GUARDIAN ale většinou jen epizodní role. Větší prostor dostala v GILMORE GIRLS nebo CHARMED. Ve filmu se poprvé objevila po boku Jennifer Garner v PŘES NOC TŘICÍTKOU. Dále následovaly filmy SLEEPOVER, A.W.O.L a TOMORROW IS TODAY.

V roce 2007 dostala hlavní roli ve filmu HALLOWEEN, kde ztvárnila mladší sestru zabijáka Michaela Myerse. Poté si zahrála v AN AMERICAN CRIME, APRIL FOOL'S DAY a také v HALLOWEEENU 2. Velká příležitost přišla v roce 2010, kdy si zahrála členku skupiny THE RUNAWAYS Litu Ford ve stejnojmenném filmu. Při natáčení se seznámila s Kristen Stewart, se kterou se dodnes přátelí.

BlackJoanna

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace