foto

Jimmy Bennett

  • nar. 9.2.1996 (21 let)
    Seal Beach, California, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Jeho celé jméno je James Michael Bennett. Narodil se 9.února 1996 ve městě Seal Beach v USA. Je to americký herec a hudebník. Má sestru Amandu. Miluje horory a tvrdou hudbu. Je velkým fanouškem například kapely AC/DC nebo zpěváka Ozzyho Osbourna. Pokud se zrovna nevěnuje herectví, tak hraje na kytaru, zpívá a skládá písně. Jednu z jeho písní ''Summer never ends'' můžeme dokonce slyšet na konci filmu PRCKOVÉ, kde Jimmy také hraje. 
 Ve svých šesti letech Jimmy řekl že jednou chce být v televizi a brzy na to se mu to podařilo. Nejdříve si zahrál v několika televizních reklamách a poté se přesunul k seriálům a filmům. První opravdovou hereckou roli měl v seriálu KŘIŽOVATKY MEDICÍNY. První filmovou roli měl v roce 2003 ve filmu BLÁZNIVÁ ŠKOLKA. V roce 2004 propůjčil svůj hlas klokánkovi Rú v animovaném filmu MEDVÍDEK PÚ: JARO S KLOKÁNKEM RÚ. V tom samém roce daboval i osamělého chlapce v animáku POLÁRNÍ EXPRES. Dále ho můžeme vidět ve filmech POSEIDON, 3:15 ZEMŘEŠ, STAR TREK, nebo ORPHAN.V roce 2013 se objevil ve filmu MLÁDEŽI NEPŘÍSTUPNO. 
 V roce 2005 získal spolu s dalšímy mladými herci z filmu POLÁRNÍ EXPRES speciální cenu ''Young Artist Award''. Na tuto cenu byl nominován ještě v letech 2004, 2007, 2008 a 2010 za filmy BLÁZNIVÁ ŠKOLKA, FIREWALL, BOŽSKÝ EVAN a PRCKOVÉ, úspěšný však již nebyl.

David "Siri69" Sirotek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace