Reklama

Reklama

Min-sik Choi

Min-sik Choi

nar. 22.01.1962 (61 let)
Soul, Jižní Korea

Biografie (1)

Choi Min-Sik se narodil 22. ledna 1962 v jihokorejském Soulu. Spolu se Song Kang-Ho patří mezi nejpopulárnější korejské herce jak na domácí půdě, tak v zahraničí. Znali se ještě dřív než začali ve filmovém průmyslu. Byli přáteli už na filmové fakultě Donggukské univerzity, kde promovali v 83. roce. Před filmovou kariérou začínal v divadle. Zde si se starým známým Song Kang-Ho zkřížili cesty v několika rolích. Přechod od divadla k filmu se mu naskytne, když ho Park… (více)

Zajímavosti (8)

Lucy (2014)

  • Přestože se scény v Asii odehrávají na Taiwanu, Mr. Jang (Min-sik Choi) a jeho stoupenci mluví korejsky. (Cheeker)

Podezřelý (2013)

  • Ještě v rané fázi výrobního procesu byl s filmovým snímkem, kterýžto byl z malé části natáčen dokonce i v karibském ostrovním sátě Portoriko, spojován populární jihokorejský herec Kye-sang Yoon. Ten ale na úkor odchodu dalšího z avizovaných jihokorejských herců, herce Min-sik Choi, rozpracovaný filmový projekt opustil. Hlavní role byla filmovými tvůrci přeobsazena do této doby s akčními snímky nezkušeným jihokorejským hercem Yoo Gong. Ten se k co nejdokonalejšímu ztvárnění přisouzené filmové role tajného agenta rozhodl tříměsíční dietou shodit přebytečné kilogramy, naopak nabrat svalovou hmotu a dokonce podstoupit i náročný výcvik specifického ruského bojového umění The System, tzn. Systema. Herec dokonce sám postoupil i natáčení nebezpečných scén, jako například seskok s padákem na řece Han, automobilové honičky, horolezectví či všechny bojové sekvence, bez specializovaného filmového zástupce, tedy profesionálního dubléra. (Conspi)

Misseu GO (2012)

  • Snímek, jenž byl po dobu sedmi měsíců filmařskými tvůrci natáčen v Pusanu, přímořské metropolitní a zároveň druhé největší jihokorejské město, přišel během výrobního procesu o původně avizovaného režiséra. Tím byl herec Beom-sik Jeong. V dalším setrvání na pozici režiséra mu zabránil jeho špatný zdravotní stav, díky němuž byla výroba snímku po dobu několika měsíčního hledání nového režiséra pozastavena. Díky této prodlevě se dalšího procesu výroby snímku distancoval jihokorejský herec Min-sik Choi (Nameless Gangster (2012)). Jeho náhradou byl herec Moon-sik Lee (Battlefield Heroes (2011)). Konečnou náhradou za odchozího režiséra byl jihokorejský filmový režisér Chul-kwan Park (Hi! Dharma! (2001)). (Conspi)

Galerie (180)

Reklama

Herec

Host

Ovládací panel

Fanklub

(121)

Reklama

Reklama