Reklama

Reklama

August Diehl

August Diehl

nar. 04.01.1976 (45 let)
Berlin, Berlin, Západní Německo

Biografie (1)

Diehl se narodil 4. ledna 1976 v hlavním městě Německa - Berlíně. V dětství se s rodinou velmi často stěhovali, při jejich "kočovném" životě pobývali v Hamburku, Düsseldorfu, Vídni, ale i Francii. Diehl Vyrůstal v rodině, kde umění hrálo prim. August se tedy rozhodl následovat svého otce, Hanse Diehla, který se stal hercem. Matka byla kostýmní designérkou a bratr hudebním skladatelem. Ve svých osmnácti letech August Diehl předváděl své umělěcké nadání na… (více)

Zajímavosti (8)

A Hidden Life (2019)

  • Franzovi Jägerstätterovi (August Diehl) byla uťatá hlava v Braniborské věznici spolu s 16 dalšími vězni 9. srpna roku 1943. Po válce skupina jeptišek odnesla jeho ostatky do jeho rodné vesnice Radegund. (Kuzmik)

A Hidden Life (2019)

  • Franz Jägerstätter (August Diehl) byl svědomitý odpůrce druhé světové války, který byl gilotinován Třetí říší v roce 1943. Tehdy mu bylo 36 let. (Kuzmik)

A Hidden Life (2019)

  • Aj napriek tomu, že sa dej odohrával v rakúskej dedinke Radegund, v ktorej sa natáčalo tiež, väčšina záberov na prírodu, hory a okolie pochádzajú z talianskeho regiónu Južné Tirolsko. Kostolík s Alpami v pozadí je v Seis am Schlern, zábery na údolie z Franzovho (August Diehl) domu sú v Gsies a v Sappada. Scény z väznice a z Berlína boli natáčané priamo v Berlíne. Celé natáčanie trvalo 8 týždňov, v Taliansku strávili filmári 24 dní, 14 dní v Berlíne (7) a Zittau (7) a zvyšok v samotnom Radegunde. Umelecký vedúci Steve Summersgill uviedol, že všetky lokácie boli veľmi náležite a starostlivo vyberané pre ich textúru, autenticitu a vizuálny rozsah. (Real Tom Hardy)

Galerie (246)

Reklama

Herec

Host

Ovládací panel

Fanklub

(17)

Reklama

Reklama