Reklama

Reklama

Dieter Mann

nar. 20.06.1941 (80 let)
Berlín, Německá říše

Galerie (64)

Herec

Filmy
2015

Heimat ist kein Ort (TV film)

2014

Die letzten Millionen (TV film)

2012

Familie Windscheidt - Der ganz normale Wahnsinn (TV film)

2011

Vergiss dein Ende

2009

13 Semester

 

Ein Hausboot zum Verlieben (TV film)

 

Wohin mit Vater? (TV film)

2007

Mitte 30 (TV film)

 

Vaterherz (TV film)

Reklama

Reklama

2004

Dornröschens leiser Tod (TV film)

 

Judith Kemp (TV film)

 

Pád Třetí říše

 

Slepá patrona

2003

Das Glück ihres Lebens (TV film)

 

Der Aufstand (TV film)

 

Geisel, Die (TV film)

 

Solo für Schwarz - Tod im Park (TV film)

2002

Komisařka Rosa Roth - Zúčtování (TV film)

2001

Der Club der grünen Witwen (TV film)

 

Goebbels und Geduldig (TV film)

 

Traumfrau mit Verspätung (TV film)

2000

Der Preis der Schönheit (TV film)

 

Jugendsünde (TV film)

1999

Der Elefant in meinem Bett (TV film)

 

Gnadenlos 2 - Ausgeliefert und mißbraucht (TV film)

 

Nur ein toter Mann ist ein guter Mann (TV film)

 

Světlovlasý opičák (TV film)

 

Verratene Freundschaft - Ein Mann wird zur Gefahr (TV film)

1997

Der Prinzgemahl (TV film)

 

Freier Fall (TV film)

 

Stalo se za bílého dne (TV film)

 

Und plötzlich war alles anders (TV film)

1996

Alles nur Tarnung

 

Der Mörder und die Hure (TV film)

 

Gnadenlos - Zur Prostitution gezwungen (TV film)

 

Tresko - Im Visier der Drogenmafia (TV film)

 

Zvláštní poslání: Rudá smrt (TV film)

1995

Das Versprechen

 

Wer Kollegen hat, braucht keine Feinde (TV film)

 

Wozu denn Eltern? (TV film)

1994

Der Biberpelz (TV film)

1993

Kaspar Hauser

 

Maus und Katz (TV film)

1992

Haus Herzenstod (TV film)

 

Zázračná léta (TV film)

1990

Kleine Herr Friedemann, Der (TV film)

 

Nathan der Weise (TV film)

 

Pause für Wanzka (TV film)

1989

Die verschwundene Miniatur (TV film)

 

Narrenweisheit (TV film)

 

Zwei schräge Vögel

1987

Bebel und Bismarck (TV film)

 

Erste Reihe, Die (TV film)

 

Stielke, Heinz, fünfzehn...

1986

Drost

 

Weihnachtsgeschichten (TV film)

1984

Paulines zweites Leben (TV film)

1983

Mať Marija

 

Velké sny malého kluka

 

Zpráva slepeckým písmem (TV film)

1982

Emil, der Versager (TV film)

 

Generalprobe (TV film)

 

Melanie van der Straaten (TV film)

 

Steckbrieflich gesucht (TV film)

 

Wiederbegegnung (TV film)

1981

Chirurgus Johann Paul Schroth - Eine Geschichte aus den Anfängen der Charité (TV film)

 

Polizeiruf 110 - Alptraum (TV film)

1980

Glück im Hinterhaus

 

Levins Mühle

 

Puppen für die Nacht (TV film)

1979

Rache des Kapitäns Mitchell, Die (TV film)

1978

Brandstellen

 

Die Urlauber (TV film)

 

Ich will euch sehen

 

Polizeiruf 110 - Schuldig (TV film)

 

Schovávaná pro dva

1977

Dantons Tod (TV film)

1976

Auf der Suche nach Gatt (TV film)

 

Utrpení mladého Werthera

1975

Lota ve Výmaru

 

Requiem für Hans Grundig

1974

Der Nackte Mann auf dem Sportplatz

 

Eigene Haut, Die (TV film)

 

Karl May

 

Leben mit Uwe

1973

Kleine Kommandeur, Der

 

Scheidungsprozeß (TV film)

1970

Der Streit um den Sergeanten Grischa (TV film)

 

Folge einem Stern (TV film)

 

He Du!

 

Tscheljuskin (TV film)

1969

Chytrost nejsou žádné čáry

 

Na cestě k Leninovi

1968

Bylo mi devatenáct

 

Die entführte Braut (TV film)

1967

Geschichten jener Nacht

 

Oma und die bösen Buben (TV film)

1966

Columbus 64 (TV film)

1965

Berlin um die Ecke

1963

Ten vedle tebe (TV film)

1954

Die verschwundene Miniatur

TV seriály
2012

Die Chefin

2011

Místo činu

 

Edel sei der Mensch und Gesund (S42E11)

2010

Der Kommissar und das Meer

 

Ein Leben ohne Lüge (E08)

2009

Místo činu

 

Falešný život (S40E32)

2003

Bella Block

 

Kurschatten (E14)

 

Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit

2001

40. okrsek

1999

In aller Freundschaft

 

Schatten der Vergangenheit (S01E29)

 

Irrungen und Wirrungen (S01E28)

 

Albträume (S01E27)

1998

Helicops

 

Místo činu

 

Ein Hauch von Hollywood (S29E14)

 

Poslední svědek

1997

Die Kids von Berlin

 

Kids von Berlin

 

Správná dvojka

 

Mordlust (E06)

 

Stubbe - Von Fall zu Fall

 

Stubbe und die Killer (E10)

 

Wilde Zeiten

1995

A.S.

 

Mordslust

 

Stefanie

1994

Rosa Roth

 

Zwei alte Hasen

1993

Auf eigene Gefahr

1992

Wolffův revír

1973

Sedm afér doni Juanity

1971

Volejte policii 110

1970

Rottenknechte

1969

Krupp und Krause

 

Die Zeit der Fundamente und Epilog (E05)

1967

Neuland unterm Pflug

Dokumentární
2004

Die Stunde der Offiziere (TV film)

2003

Die geheime Inquisition (TV film)

1997

Todesspiel (TV film)

1970

Auf der Oder - vypravěč

 

Bewährung am Himmel - vypravěč

Divadelní záznam
1990

Diktatur des Gewissens

1989

Egmont

1985

Torquato Tasso

1980

Ja, so ein Mann bin ich!

1975

Die unheilige Sophia

1973

Das Honigfaß

1970

Das Verhör von Habana

 

Nathan der Weise

1967

Die Räuber

Krátkometrážní
2012

Nachtwächter

Host

Pořady
1992

Riverboat

Ovládací panel

Reklama

Reklama