foto

Patrick Fugit

  • nar. 27.10.1982 (34 let)
    Salt Lake City, Utah, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Celým jménem Patrick Raymond Fugit se narodil 27. října 1982 v Salt Lake City. S herectvím začal už v jedenácti letech díky divadelnímu programu pro mládež pořádeném Utahskou Universitou. Dále pokračoval v hraní i na vysoké škole a poté v oblastních divadlech.

Průlom v jeho kariéře nastal v roce 2000 kdy byl obsazen do film NA POKRAJI SLÁVY, ten mu vynesl několik nominací a pár cen pro nováčka/objev roku. Pak se objevil ve vedlejších rolích v dramatu BÍLÝ OLEANDR, dalším dramatu z drogového prostředí ŠŇUP, hororu HNĚV DUŠÍ, komedii ČERNÁ OVCE nebo v poslední době thrillru JEZDCI APOKALYPSY. Za zmínku ještě stojí fantasy ze světa pro mrtvé sebevrahy SEBEVRAZI – LOVE STORY Z ONOHO SVĚTA kde se zhostil hlavní role. U nás jsme si ho mohli ještě všimnout v seriálech z lékařského prostředí POHOTOVOST a DR. HOUSE.

V posledních letech hraje spíše v nízkorozpočtových filmech nebo ve vedlejších rolích. Má rád cyklistiku a jízdu na motorkách, které také se svým otcem sbírá. Dále hraje na kytaru a občas zpívá v kapele Mushman. Žije se svými rodiči a dvěma sourozenci v Salt Lake City.

Lukáš "CliffLee" Holý

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace