foto

Pía Reyes

  • nar. 3.7.1964 (55 let)
    Manila, Filipíny

Biografie

Tato Filípínská herečka a modelka se narodila jako páté dítě z osmi 3. července 1964. Žila a vyrostla v Havertownu v Pennsylvánii.Vystudovala Haverford High School, kde hrála ve školním týmu basketbal, tenis a hlavně lakros. Hrála i na postu křídla v týmu Penn State University's national championship lacrosse team.

V roce 1988 se stala dívkou měsíce listopadu mezinárodního panského časopisu Playboy. Vzala si Christophea Rocancourta a porodila mu syna, kterého pojmenovali Zeus. Spolu s manželem byli koncem dubna 2001 zatčeni z podvodu na postarší pár. Pía byla propuštěna, když přesvědčila, že o ničem neměla ani tušení a nevěděla o manželových aktivitách.

Zahrála si v několika filmech z produkce Playboye a sebe samu si zahrála spolu s majitelem a zakladatelem časopisu Hughem Hefnerem v jednom dílu seriálu FRESH PRINCE OF BEL-AIR v hlavní roli s Willem Smithem. Z filmu u nás známých si zahrála v malé roli tanečnice ve filmu se Stevenem Seagalem v hlavní roli ON DEADLY GROUND (Aljaška v plamenech) a roli členky gangu Aliciu a později zombie v třetím dílu hororové zombie série RETURN OF THE LIVING DEAD III.

Dále si zahrála v hororové komedii AUNTIE LEE'S MEAT PIES v romantickém dramatu ROMANCING SARA, v eroticky laděných dramatech CALL GIRL a SINFUL INTRIGUE a spolu s další Playmate Shannon Tweed v erotickém thrilleru INDECENT BEHAVIOUR III naposledy se objevila ve filmu ALIEN ABDUCTION: INTIMATE SECRETS z roku 1996.

Pía Reyes je jedna z nejznámějších Playmates a objevila se i ve videu 21 Playmates Centerfold.

Martin "masw" Swider

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky