Reklama

Reklama

Ji-hyeon Jeon

nar. 30.10.1981 (39 let)
Soul, Jižní Korea

Biografie (1)

Jeon vystudovala herectví na univerzitě v Dongguku, v roce 1997 začala kariéru jako modelka a po pár menších roličkách v televizních sitcomech debutovala ve filmu WHITE VALENTINE (1999), o rok později následovaném romantikou IL MARE (2000), která se roku 2006 dočkala hollywoodské předělávky s názvem DŮM U JEZERA s Keanu Reevesem a Sandrou Bullock v hlavních rolích.Největší úspěch však tato mladá herečka slavila rolí svérázné dívčiny v zajímavě pojaté romantické… (více)

Zajímavosti (5)

Amsal (2015)

  • Půvabná herečka Ji-hyeon Jeon dokonce zkrátila své pověstná dlouhé vlasy, aby svoji filmovou postavu ztvárnila v co nejrealističtějším světle. „Vlasy jsem si zkrátila. Víc jsem se ale věnovala používání zbraně; střílet zbraní a vypadat pitom přirozeně, to je pro někoho jako jsem já, jen velmi složité. Postupem času jsem se ale zlepšila. A dokonce i nyní, jsem-li ve stresu a potřebuji-li se uvolnit, chodívám si zastřílet.“ (Conspi)

Byeoleseo on geudae (2013)

  • Na udílení cen SBS Drama Awards 31. prosince 2014, představitel hlavní role, Kim Soo-Hyun, ze svých šesti nominací získal pět ocenění, a to za nejlepší mužský herecký výkon v dramatu, cenu internetové popularity v Koreji a v Číně byl zařazen do top desítky seriálových hvězd roku 2014 a spolu s Ji-hyeon Jeon získali cenu za nejlepší pár. Kim Soo-Hyun nevyhrál jen hlavní cenu večera tzn. Velkou cenu, kterou získala jeho herecká kolegyně ze seriálu Ji-hyeon Jeon. (Roby)

Galerie (97)

Reklama

Herec

Ovládací panel

Fanklub

(227)

Reklama

Reklama