foto

Ji-hyeon Jeon

 • nar. 30.10.1981 (37 let)
  Soul, Jižní Korea

Zajímavosti o tvůrci (5)

 • Pooreun badaui junsul (TV seriál) (2016)

  - Jihokorejská herečka Gianna Jun se v roli Sim Chung vrací na televizní obrazovky po porodu syna (únor 2016). (vodnicka)

 • Amsal (2015)

  - Půvabná herečka Ji-hyeon Jeon dokonce zkrátila své pověstná dlouhé vlasy, aby svoji filmovou postavu ztvárnila v co nejrealističtějším světle. „Vlasy jsem si zkrátila. Víc jsem se ale věnovala používání zbraně; střílet zbraní a vypadat pitom přirozeně, to je pro někoho jako jsem já, jen velmi složité. Postupem času jsem se ale zlepšila. A dokonce i nyní, jsem-li ve stresu a potřebuji-li se uvolnit, chodívám si zastřílet.“ (Conspi)

 • Byeoleseo on geudae (TV seriál) (2013)

  - Na udílení cen SBS Drama Awards 31. prosince 2014, představitel hlavní role, Kim Soo-Hyun, ze svých šesti nominací získal pět ocenění, a to za nejlepší mužský herecký výkon v dramatu, cenu internetové popularity v Koreji a v Číně byl zařazen do top desítky seriálových hvězd roku 2014 a spolu s Ji-hyeon Jeon získali cenu za nejlepší pár. Kim Soo-Hyun nevyhrál jen hlavní cenu večera tzn. Velkou cenu, kterou získala jeho herecká kolegyně ze seriálu Ji-hyeon Jeon. (Roby)

 • Byeoleseo on geudae (TV seriál) (2013)

  - Herečka Ji-hyeon Jeon roli Cheon Song-Yi odmítla, ale režisér se nenechal odradit a osobně ji přesvědčil, že je pro tuto roli jako stvořená a že učinkování v této doramě bude pro její kariéru prospěšné. (Roby)

 • Byeoleseo on geudae (TV seriál) (2013)

  - V pátém díle se v pozadí jedné scény objeví plakát k filmu My Sassy Girl (2001), ve kterém Jeon Ji-hyeon hrála v roce 2001. (Jirka_Šč)

Herecká filmografie

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace