foto

Fred Vogel

  • nar. 18.4.1976 (43 let)
    Warren, New Jersey, USA

Biografie

Fred Vogel vystudoval Vysokou Školu výtvarného umění v Pittsburghu. Jeho dětství nebylo nijak odlišné od ostatních, byl vzorný student a každou neděli chodil se svou babičkou do kostela. Hlavní zlom v jeho životě ovšem nastal, jak sám tvrdí, po zhlédnutí filmu Frankenstein, po kterém byl pevně rozhodnut o své budoucnosti. Budoucnosti, která přinese zcela nový pohled do světa hororu.

Fred Vogel vlastní společnost sídlící v Pittsburghu, která se přímo zaměřuje na hororové filmy a jejím hlavním cílem není nic jiného, než tvorba stále brutálnějších filmů. Poprvé dal o sobě vědět ve snímku AUGUST UNDERGROUND, který byl díky svým extrémně sadistickým obsahem, označen ratingem NC-17. Fred Vogel snímkem šokoval veřejnost, což pokládal za úspěch a následně natáčí jeho pokračování v podobě filmů AUGUST UNDERGROUND'S MORDUM, AUGUST UNDERGROUND'S PENANCE a právě díky těmto velmi kontroverzních snímků, je mnohými odsuzován a zatracován, ale Fred se stále brání, že se jedná pouze o filmy, které se snaží dělat co možná nejvíce reálné.

Fred Vogel je režisér, který může přinést do světa hororu něco nového, odlišného od filmů, které doposud známe a je pouze na lidech, zda-li akceptují jeho vizi nebo ne.

PetriK12

Herecká filmografie

Režijní filmografie

Scenáristická filmografie

Kameramanská filmografie

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace