Reklama

Reklama

Ruby Rose

nar. 20.03.1986 (35 let)
Melbourne, Victoria, Austrálie

Biografie (2)

Ruby Rose je ojedinělou a řadou cen poctěnou herečkou, jejíž hvězda rychle stoupá a která se snaží vyhledávat role, jež pro ni budou odpovídající výzvou, aby tak s každým dalším dokončeným projektem povýšila své umění na zcela novou úroveň.Rose na sebe pozornost diváků poprvé upoutala svou přelomovou rolí v seriálovém hitu stanice Netflix Orange is the New Black. V červnu 2015 debutovala ve třetí sezóně tohoto seriálu v roli Stelly Carlinové, drsné vězenkyně, jež… (více)

Videa (4)

Zajímavosti (8)

Batwoman (2019)

  • Herečka Ruby Rose (Kate Kane / Batwoman) na vlastní žádost opustila natáčení seriálu – důvodem byla jednak operace zad po úraze v roce 2019 a jednak fakt, že herečka si chtěla od filmování odpočinout. Postava Kate tak byla nahrazena novou hrdinkou jménem Ryan Wilder, kterou ztvárnila Javicia Leslie. Ruby Rose se následně nechala slyšet, že případnému návratu by se nebránila. (fiLLthe3DD)

Batwoman (2019)

  • Obsazení Ruby Rose bylo provázeno silnou kontroverzí a nenávistnými komentáři ze stran fanoušků – z tohoto důvodu herečka smazala svůj profil na Twitteru a zablokovala komentáře na Instagramu. (fiLLthe3DD)

Galerie (160)

Reklama

Herec

Host

Ovládací panel

Fanklub

(58)

Reklama

Reklama