foto

Johnny Messner

  • nar. 11.4.1970 (47 let)
    Syracuse, New York, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Johnny Messner se narodil 11. dubna 1970 v Syracuse, New Yorku v USA, ale vyrůstal v Newbury, Port Massu v Massachusetts. Spolu s Johnnym zde vyrůstali i jeho dva sourozenci. Nejprve žil v Evropě do svých 13ti let, kdy jeho otec sloužil u letecké armády ve Velké Británii. Během této doby si zamiloval sport a hrál v místním fotbalovém týmu na vojenské základně. Zájem o sport ho přiměl stát se sportovním reportérem, předtím než se obrátil k herectví.

Později navštěvoval Vysokou školu v San Diegu, kterou vystudoval v oboru komunikace. Při své snaze stát se hercem nejdříve pracoval čtyři roky jako barman a poté pracoval jeden rok jako osobní asistent filmového režiséra Andrewa Stevense.

Jeho velký průlom ve filmu nastal v roce 2002, kde si zahrál spolu s Cameron Diaz v PROSTĚ SEXY. Dále pracoval na třech filmech spolu s Brucem Willisem - SLZY SLUNCE (2003), MŮJ SOUSED ZABIJÁK 2 (2004) a RUKOJMÍ (2005). Když točil svou roli jako představitel Lance Baldwina v show „The O.C.“, přišel Bruce Willis spolu se svou dcerou Tallulah za ním do studia, kde oslavili její narozeniny. Johnny jí všude provedl a vše ukázal a všichni ve studiu jí zazpívali „happy birthday“. Jeho nejnovější role je ve filmu ÚTĚK PŘED STRACHEM (2006) po boku Paula Walkera.

Johnny Messner měří 184 cm, má zelené oči a je narozen ve znamení skopce. Jeho čínské znamení je znak psa a Johnny o sobě říká, že je typem muže, který si potrpí na jeany a trika. Vlastní také několik tetování. Na jeho levém rameni je americký orel a na levém předloktí modrooká Monica Bellucci, se kterou si také zahrál ve filmu SLZY SLUNCE. Tyto dvě tetování mu vlastnoručně vytetoval jeho bratr. Poslední tetování anděla ze 17. století má na pravém rameni. Johnny říká, že růže, které lemují anděla, symbolizují jeho blízké, které má velmi rád.

Johnny je upřímná a praktická osoba, jak sám říká. Miluje vaření a přátelé o něm říkají, že je nejštědřejší člověkem, jakého znají.

Miroslav "Crazer" Ř.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace