Reklama

Reklama

Kameraman

Filmy
2011

Filmoviedky: Dušičky seniorov (TV film)

 

Filmoviedky: Zradení (TV film)

2010

Filmoviedky: Výstrel navyše (TV film)

2009

Dôverní nepriatelia (TV film)

2007

Muzika

2002

Déšť padá na naše duše

2000

Prekliaty služobník lásky (TV film)

 

Slečna Dušehojivá (TV film)

1999

Rozum nadovšetko (TV film)

Reklama

Reklama

1998

Priateľstvá padajúceho lístia (TV film)

1997

Blúznenie srdca a rozumu (TV film)

 

Germinie (TV film)

 

Skupinový autoportrét prezidenta Beneše (TV film)

1996

Herodes a Herodias (TV film)

 

Jaškův sen

 

Starožitné zrkadlo (TV film)

1995

Za vrchom vrch (TV film)

1994

Dvadsaťštyri hodín zo života istej ženy (TV film)

 

Národný hriešnik (TV film)

1993

Eros a Psycha (TV film)

 

Hon na čarodejnice (TV film)

 

Profesor Bernhardi (TV film)

 

Pustatina lásky (TV film)

 

Tanec lásky a smrti (TV film)

 

Vera (TV film)

 

Výkupné za náčelníka

 

Výlety v pamäti (TV film)

1992

Adam a Anna (TV film)

 

Európa, moja láska (TV film)

 

Hodina bez televízie (TV film)

 

Most (TV film)

 

Romulus Veľký (TV film)

1991

Amonina pomsta (TV film)

 

Infantkine narodeniny (TV film)

 

Meteor (TV film)

 

Mário, zapískaj...! (TV film)

 

Sir Christopher (TV film)

 

Zbytočné trápenia (TV film)

 

Ženské oddelenie (TV film)

1990

Elija Isakovič a Margarita Prokofievna (TV film)

 

Jacobowski a plukovník (TV film)

 

Let asfaltového holuba

 

Rýchlik (TV film)

 

Šípková Růženka

1989

Mali ste mi to povedať (TV film)

 

Malý pán Friedemann (TV film)

 

Núraddín Ali a Anísaldžalísa (TV film)

 

Sedím na konári a je mi dobre

1988

Mercadet (TV film)

 

Omyl doktora Moresiniho (TV film)

 

Parazit (TV film)

 

Stilmondský starosta (TV film)

 

Vaša vec, pán komisár (TV film)

1987

Ako som nedostal Nobelovu cenu (TV film)

 

Hľadanie šťastnej chvíle (TV film)

 

Južná pošta

 

Muž a gavalier (TV film)

 

Noc pred Kračúnom (TV film)

 

Zbojnícke fašiangy (TV film)

1986

Adresa ja, adresa ty (TV film)

 

Chýbajúci článok (TV film)

 

Don Carlos (TV film)

 

Fotograf (TV film)

 

Marcové Ídy (TV film)

 

O siedmich rokoch (TV film)

 

Prvý deň podpredsedu (TV film)

 

Príživník (TV film)

 

Rozlúčka s Máriou (TV film)

1985

Bankinghouse Khuwich and comp. (TV film)

 

Búrka (TV film)

 

Hluchý muž na hranici (TV film)

 

Hodinky (TV film)

 

Ideálny manžel (TV film)

 

Kráľovná noci v kamennom mori (TV film)

 

Kým rieky vyschnú (TV film)

 

Líška a hrozno (TV film)

 

Nevera (TV film)

 

Rozprávanie kvetu kamélie (TV film)

 

Varič (TV film)

 

Vydatá slečna Rosita (TV film)

 

Výlet do Paríža (TV film)

1984

Bé rímska trojka lomeno šesť (TV film)

 

Cesta životom (TV film)

 

Decko v dome (TV film)

 

Dovolenka na zotavenie (TV film)

 

Drahý strýčko (TV film)

 

Seminárna práca (TV film)

 

Staviteľ Solness (TV film)

 

Stretnutie pod starou píniou (TV film)

 

Umenie komédie (TV film)

 

Vzbúrené mesto (TV film)

1983

Bola som z olova (TV film)

 

Cesta na krvavé pole (TV film)

 

Hasičský plášť (TV film)

 

Jožko Púčik a jeho kariéra (TV film)

 

Krokodíl (TV film)

 

Malvína z Bretónska (TV film)

 

Neúspešný (TV film)

 

Partia (TV film)

 

Sen noci májovej (TV film)

 

Zlatá rybka (TV film)

 

Čo sa stalo v malom kine (TV film)

 

Škandál (TV film)

1982

Clavijo (TV film)

 

Dievčatko z predmestia (TV film)

 

Krásna múdrosť (TV film)

 

Najkrajší kvet (TV film)

 

Najstarší škorec Svätopluk (TV film)

 

Obyčajný príbeh (TV film)

 

Právo na omyl (TV film)

1981

Nedokončená partia (TV film)

 

Paradajka za rohom

 

Pomocník

 

Prefíkaná vdova (TV film)

 

Stretnutie v Tatrách (TV film)

 

Tá dáma (TV film)

 

Úspech (TV film)

1980

Chlapec z majera (TV film)

 

Falošný peniaz (TV film)

 

Fermež kontra peniaze (TV film)

 

Hosť k štedrovečernému stolu (TV film)

 

Karate-gi (TV film)

 

Na začiatku cesty (TV film)

 

Najatý klaun (TV film)

 

Návrat kráľovho muža (TV film)

 

Pomocník (TV film)

 

Prelom (TV film)

 

Človek nikdy nevie (TV film)

 

Šachová partia (TV film)

1979

Byt (TV film)

 

Eugen Onegin (TV film)

 

Hotový konflikt krvi (TV film)

 

Opis života, utrpenia a smrti M. L. Kinga (TV film)

 

Purpurový prach (TV film)

 

Svadba Arneho Jurgu (TV film)

1978

Bendžo kvintet (TV film)

 

Dnešný príbeh (TV film)

 

Dve hodiny večnosti (TV film)

 

Hranica zodpovednosti (TV film)

 

Hĺbka ostrosti (TV film)

 

Klebetnice (TV film)

 

Kristína (TV film)

 

Obhorelý strom (TV film)

 

Parížsky život (TV film)

 

Portrét chlapca (TV film)

 

Prestrelené sklo (TV film)

 

Rozvedená (TV film)

 

Srdce (TV film)

 

Večera (TV film)

 

Vraj cholera (TV film)

1977

Ako sa Vinco zaťal (TV film)

 

Askatasuna (TV film)

 

Blízko odpovede (TV film)

 

Dravý prúd (TV film)

 

Hľadači (TV film)

 

Klamstvo dočasu - pravda naveky (TV film)

 

Koruna lásky a smrti (TV film)

 

Lavína (TV film)

 

Medvedík pre bračeka (TV film)

 

Najkrajšie roky života (TV film)

 

Pravdu, nič len pravdu (TV film)

 

Rytmus bubnov (TV film)

 

Vládca Oidipus (TV film)

 

Zelená košeľa (TV film)

 

Čierna karavána (TV film)

 

Ťapákovci (TV film)

 

Železný človek (TV film)

1976

Americká tragédia (TV film)

 

Anjel prichádza oknom (TV film)

 

Dobrý deň, pani Katarína (TV film)

 

Odviata ako dym (TV film)

1975

Divný Janko (TV film)

 

Hodina úsvitu (TV film)

 

Karol Ketzer (TV film)

 

Komédia za groš (TV film)

 

Minúta rozhodnutia (TV film)

 

Murársky chlieb (TV film)

 

Posledný prípad advokáta Saint Ponsa (TV film)

 

Predajňa 044 (TV film)

 

Výnimočná situácia (TV film)

 

Zrnko prachu (TV film)

1974

Ani vy, ani iní (TV film)

 

Mína z Barnhelmu (TV film)

 

Mňa nemusíš ľutovať (TV film)

 

Svedomie (TV film)

 

Umelecké dielo (TV film)

 

Vymenená Beta (TV film)

1973

Ako ostrihať manžela (TV film)

 

Chcem (TV film)

 

Havária (TV film)

 

Hviezdy na zemi (TV film)

 

Na úbočiach kvitnú kvety (TV film)

 

Po toľkých rokoch (TV film)

 

Som Petőfi (TV film)

 

Zlatý chlapec (TV film)

 

Ďalej to ide ako po masle (TV film)

1972

Hriech (TV film)

 

Iskrenie (TV film)

 

Nočná eskorta (TV film)

 

Predstavenie vo Fordovom divadle (TV film)

 

Príbehy zo života - Väzeň z cely (TV film)

 

Temné pramene (TV film)

 

Zbabelá (TV film)

 

Záveje (TV film)

 

Čierny gróf (TV film)

 

Šťastie zberateľov (TV film)

1971

Ako každý iný (TV film)

 

Asmodée (TV film)

 

Ivko a jeho mať (TV film)

 

Mŕtve duše (TV film)

 

Pletky otecka a mamičky (TV film)

 

Pozdná láska (TV film)

 

Strecha úniku (TV film)

 

Vaňušinove deti (TV film)

 

Zázrak v Alžbetkove (TV film)

 

Švédska zápalka (TV film)

1970

Patetická sonáta (TV film)

 

Vasilij Ťorkin (TV film)

1969

Moderato cantabile (TV film)

 

Prázdniny so strýcom Rafaelom (TV film)

1968

Peter a Lucia (TV film)

TV seriály
2013

Kolonáda

2010

Nesmrtelní

 

Hon na legendu (E09)

1995

Dnes večer hrám ja

1984

Vrabce z Tŕnia

1982

Bambuľkine dobrodružstvá

1978

Výmysly uja elektróna

1977

Útek zo zlatej krajiny

 

Epizoda 7 (E07)

 

Epizoda 6 (E06)

 

Epizoda 5 (E05)

  více epizod (4)
1974

Straty a nálezy

 

Naďa (E05)

 

Peter (E04)

 

Veronika (E03)

  více epizod (2)
1972

Malá čarodejnica

Dokumentární
2015

Ferraty (TV film)

2011

Nickyho rodina

1999

Koncert pre ľudskosť; Boli sme tam všetci (TV film)

1973

Šťastie ulietlo nezachytené (TV film)

Pořady
1984

Správne kroky

1981

Stretnutie v Martine

Koncerty
2001

Koncert pre Jara Filipa

1996

Aréna hudby a spevu: Pavol Hammel

Divadelní záznam
1994

Divadelná komédia

1993

S láskou sa neradno zahrávať

1992

Mŕtve duše

1988

Peter a Pavel

1986

Výnosné miesto

1982

Les

1981

Figarova svadba

1975

Návšteva starej dámy

1974

Jánošík alebo Na skle maľované

 

Kade horí - tade hasne

 

Letní hostia

 

Orgovánový sad

1973

Chytráctvo majstra Pathelina

1972

Pytliaci

Scenárista

Filmy
1981

Stretnutie v Tatrách (TV film)

Spisovatel

Filmy
1972

Galoše (TV film)

Host

Pořady
2006

Portrét

2001

Zákulisie

Ovládací panel

Fanklub

(88)

Reklama

Reklama