Reklama

Reklama

Střihač

Filmy
1989

Cesta na jihozápad

1987

Outsider

 

Sedmé nebe

 

Strašidla z Vikýře

1985

Pohlaď kočce uši

1984

Tajemství staré půdy

 

Už se nebojím

1983

O statečném kováři

 

Třetí skoba pro Kocoura

Reklama

Reklama

1982

Lukáš

 

Za humny je drak

1981

Mezi námi kluky

 

Pohádka svatojánské noci

1980

Sonáta pro zrzku

 

Trnové pole

1979

Chlapi přece nepláčou

 

Housata

1978

Město mé naděje

 

Stopař

1977

Proč nevěřit na zázraky

1976

Terezu bych kvůli žádné holce neopustil

1974

Poštovský panáček

 

Sirius

 

Televize v Bublicích aneb Bublice v televizi

1973

Pověst o stříbrné jedli

 

Rodeo

1972

Leo na honu

 

Šaty (TV film)

1971

Metráček

1970

Dospěláci můžou všechno

 

Kapitán Korda

1969

Mlčení mužů

1968

Žirafa v okně

1967

Automat na přání

 

Táňa a dva pistolníci

1966

Kočky neberem

1965

Perlový náhrdelník

 

Útěk do větru

1964

Neobyčejná třída

1963

Ivana v útoku

 

Tak blízko u nebe

1962

Alarm

 

Chlapec a srna

 

Prázdniny s Minkou

1961

OK 12 startuje

1960

Komu patří pohár?

Seriály
1991

Pták Gabo

1990

Škriatok do bytu nepatrí

1987

Moje priateľky myšky

1982

Lienka Anulienka

1981

Pohádky pod stromeček

1978

Ferda Mravenec

 

Příhody brouka Pytlíka (E04)

1977

Ferda Mravenec

 

Ferda v mraveništi (E03)

 

Ferda v cizích službách (E02)

 

Příhody Ferdy Mravence (E01)

1976

Muž, který nesmí zemřít

 

Účtování (E05)

 

Msta (E04)

 

Intrika (E03)

  více epizod (2)
 

Příběhy kocoura Modroočka

 

Já a Kiki (E05)

1975

Leto s Katkou

 

Svadba (E07)

 

Pohroma (E06)

 

Kúzelník (E05)

  více epizod (4)
 

Příběhy kocoura Modroočka

 

Já a Fousek (E04)

 

Já a Bleděmodrá (E03)

1974

Kominíček

 

Příběhy kocoura Modroočka

 

Já a Bělovous Zrzunda (E02)

 

Já a můj dvojnožec (E01)

 

Zimné rozprávky

1973

Bola raz jedna záhrada

 

Nápad za milión (E13)

 

Poklad (E12)

 

Veľký hrdina (E11)

  více epizod (10)
1972

Nikto nie je doma

 

Prekvapenie (E15)

 

Velká cesta (E14)

 

Velký strach (E13)

  více epizod (12)
Dokumentární
1986

Elegie

1985

Sto let a jeden den

1970

Den se sedmi křížky

1968

Za filmovým dobrodružstvím (TV film)

1967

Tábor Černého delfína

1965

Darváz

 

Do země dálné a nejbližší

 

Jací jsou jaci

 

Jenisej

 

Kamčatská okénka

 

Křest mrazem

 

Medvědí ledovec

 

Máj klepe na vrata

 

Město voják

 

Není všechno zlato...

 

Neříkej velkolepý

 

Pamír

 

Půlnoční slunce

 

Sibiřská nafta

 

Slaná hora

 

Směr západ

 

Ulak

 

Váhavý velikán

 

Z Braslavi na Zbraslav

 

Zkuste to s bidýlky

 

Zlato dálného východu

1964

Ať se stáří vydovádí

 

Dobrou chuť, lidé zítřka

 

Dravci nebo oběti

 

Javanské solo

 

Jezdí se vlevo, ale…

 

Kdyby všichni bozi světa

 

Kouzelníci z Asahi

 

Kusamba loví v noci

 

Lontar

 

Město dvakrát zrozené

 

Pravěk v rokli mrtvých

 

Tókio největší na světě

 

Řasy nejsou brvy

1963

Bangka, loterie s dvojitou zárukou

 

Bohyně chce krev

 

Byl Bismark v Kašmíru?

 

Královské M

 

Na stezce lovců lebek

 

Pod sopkou Merapy

 

Z bláta do louže

1962

Cestou za Metuzalémy

 

Dva póly Tirukunámalé

 

Esala perahero

 

Kurdistan

 

Mezi svými

 

S kamerou do Velkého Himalaje

 

Skoupá perla Tamilů

 

V moci ohně a bohů

 

Vzkříšení sinhálské země

 

Závod století

 

Čajová dresúra na Cejloně

1961

Cestou hrdinů

 

Epocha mladých ve Šrínagaru

 

Jak daleko je z Cejlonu do Arizony?

 

Jste moji starší bratři

 

Kašmír: Je-li kde na světě ráj

 

Mezi nebem a zemí

 

Město pod kamennou lavinou

 

Pod našimi okny

 

Pozdrav z Pravarsenapury

 

Umíte číst červíčky

 

Ve Šrínagaru straší

 

Velké prádlo

 

Zač je datle v Iráku

 

Zná Kašmír kašmírské šátky?

 

Čarodějové na Dalu

 

Řeka života

 

Šikára, gondola asijských Benátek

1960

Beit el Lachne

 

Cedry na Libanonu

 

Chán Šejchůn

 

Haššaš

 

Na arabském trhu

 

Na prahu indického světadílu

 

Nad zálivem Svatého Jiří

 

Noria

 

Návštěvou u beduínů

 

Pozdrav z Halebu

 

Pozdrav ze Středního východu

 

Sálim el Kerím

Krátkometrážní
1989

Trápení medvídka Brumly

1988

Slova, slova

 

Velké stěhování

1987

Myší kočičiny

 

Třetí hrb

1986

Kuře

1985

Nezbedníci

 

Žabomyší vojna

1984

Poplach na hradě

 

Čtyři tajná přání

1983

O tom, jak v Sušici padal vlažný sníh

 

Rusalka Hupsalka

 

Zimné sníčky (TV film)

1982

Jak ulovit mamuta

 

Prak darebák

1981

Ako sa vianočka dala poistiť proti pripáleniu

 

Bumerang

 

Evoluce

 

Hajajú, hajajú

 

Holoubek

 

Konec kouzelníka Uhahuly

 

Rozpustilí bráškové

 

Čertík Fidibus

1980

Hračky pračky

 

Žertíkem s čertíkem

1979

Jak si Jakub naposledy vystřelil

 

Krajan

 

Uspávánka

1977

Toman a lesní panna

1976

U hrnčíře

1975

O věrném míči

1974

Oslík Ušatec

1973

Klukovy klukoviny

 

Leo u fotografa

 

Růžové brýle

1972

Kluk dostává filipa

 

Obávaná kačena

 

Pejskův sen

 

Ukradené dítě

1971

Cirkus

 

Claim na Hluchém potoku

 

Fydli mydli

 

Hokus pokus

 

Poslední výstřel Davida Sandela

 

Píšťalka

 

Toulavé telátko

1970

Ber+dej

 

Kaňon samé zlato

 

Malovánky

 

Ten člověk!

1969

Hvězda Betlémská

 

O ptáku, který dupal

1968

Okružní jízda

 

První třída

 

Vánoční stromeček

1967

Psí nebe

1966

Boxeři

 

Holčička nebo chlapeček

 

Sněhulák

 

Ten čas

1965

Kámen a život

 

Modrá zástěrka

 

Sázka

1964

Vlněná pohádka

 

Zvědavá myška

1963

Co bylo v klobouku

 

Kulička

 

Problém

 

Příběh jedné noci

1962

Dvě klubíčka

 

Hadrníčci

 

Zajatec modré planety

1960

Ve světě kolejí

Ovládací panel

Reklama

Reklama