Reklama

Reklama

Joseph Hahn

Joseph Hahn

nar. 15.03.1977 (44 let)
Dallas, Texas, USA

Biografie (1)

Joseph Hahn, známý též jako Mr. Hahn, se narodil ve znamení Ryb 15. března 1977 a vyrůstal v kalifornském městě jménem Glendale. Jeho rodiče pocházejí ze Severní Koreje a do USA se přestěhovali ještě před narozením Josepha. Mimo něj mají ještě dvě starší dcery. Joe byl už odmalička fanouškem komiksů a snil o tom, že jednou také nějaký vytvoří, proto se věnoval kreslení.Nastoupil na Pasadena Art College of Design (kde mimochodem potkal Mika Shinodu, budoucího kolegu… (více)

Zajímavosti (4)

Mall (2014)

  • Jedná sa o prvý film, ku ktorému zložila hudbu kapela Linkin Park. Režisér Joseph Hahn je jej členom. Kapela pre soundtrack použila najmä staršie materiály a demá pôvodne určené pre ich piaty a šiesty štúdiový album (Living Things, The Hunting Party) a ich druhý remixový album (Recharged). Niektoré skladby sú ale ešte staršie, napríklad skladba "Ammosick" bola nahraná a napísaná už v roku 2007 pre album Minutes to Midnight. (AngelusCZ)

Linkin Park: Bleed It Out (2007)

  • Joseph Hahn v klipu skloubil dva zajímavé prvky. Za prvé: jedná se o jeden jediný nepřerušovaný záběr velké rvačky. Za druhé: všechno až na výstup kapely jede pozpátku. (Wade)

Galerie (6)

Reklama

Herec

Režisér

Skladatel

Hudební videoklipy
2012

Linkin Park: Castle of Glass

Scenárista

Hudební videoklipy
2012

Linkin Park: Castle of Glass

Host

Ovládací panel

Fanklub

(12)

Reklama

Reklama