Reklama

Reklama

Střihačka

Filmy
2007

Hodina klavíru (TV film)

2004

Tři dámy s pistolí (TV film)

1999

Kašpárkovy rolničky (TV film)

 

Ortel (TV film)

1998

O pyšném panovníkovi (TV film)

1997

Kouzelnice (TV film)

 

Ptačí král (TV film)

 

Červený kamínek (TV film)

1996

Chladné srdce (TV film)

Reklama

Reklama

 

Slavík (TV film)

 

Velký dračí propadák

1995

Den, kdy unesli papeže (TV film)

 

Kníže Václav (TV film)

 

Kulihrášek a zakletá princezna (TV film)

1994

Bezvousák a princezna Kamila (TV film)

 

Duhová hora (TV film)

 

O zlatém pokladu (TV film)

 

Pohádka o splněných přáních (TV film)

 

Zlaté hejno (TV film)

1993

Hora jménem Andělská (TV film)

 

Klíče na neděli (TV film)

 

Království květin (TV film)

 

Mistr Kampanus (TV film)

 

Noc rozhodnutí (TV film)

 

Pohádka o věrnosti (TV film)

1992

Danton čili Saturnália (TV film)

 

Noc pastýřů (TV film)

1991

Bráškové (TV film)

 

Kosmická čarodějnice v Čeboni (TV film)

 

Princezna za dukát (TV film)

1990

Hádanice (TV film)

 

Kdo dostane burák? (TV film)

 

Princezna Hyacinta a tříhlavý drak (TV film)

1989

O podezíravém králi (TV film)

 

Pane králi, jdeme z dáli (TV film)

 

Trezor (TV film)

 

Víš jak zpívá zvonek...? (TV film)

1988

Hodinář (TV film)

 

Libeňský čaroděj (TV film)

 

Motanice (TV film)

 

My se vlka nebojíme (TV film)

 

O zrzavé Andule (TV film)

 

Pouťová pohádka (TV film)

1987

Honza a drak (TV film)

 

Kde bydlí štěstí (TV film)

 

Kouzelný cedníček (TV film)

 

Ohnivé ženy mezi námi (TV film)

 

Ohňostroj v Aspern (TV film)

 

Opožděná vražda (TV film)

 

Pan Pickwick (TV film)

 

Pohled z hlubin (TV film)

 

Pojď, dáme sbohem žízni (TV film)

1986

Dan (TV film)

 

Hlava plná slunce (TV film)

 

Jak Matýsek přehodil výhybku (TV film)

 

Moře nikdy neuvidím (TV film)

 

O houbovém Kubovi a princi Jakubovi (TV film)

 

Ohnivé ženy se vracejí (TV film)

 

Případ Karoliny Testové (TV film)

 

Rubínová pohádka (TV film)

 

Světlo v tmách (TV film)

 

Zázračné dítě (TV film)

1985

Gobseck (TV film)

 

Hrabě Luxemburg (TV film)

 

Jestli jednou odejdu (TV film)

 

Mládě (TV film)

 

O Rozárce a zakletém králi (TV film)

 

O mrtvých jen dobře (TV film)

 

Případ Platfus (TV film)

 

Rudin (TV film)

1984

Bandité (TV film)

 

Bohyně krásy (TV film)

 

Chytrá princezna (TV film)

 

Ohnivé ženy (TV film)

 

Pod maskou (TV film)

 

Zaspala nevěsta (TV film)

 

Zlaté kapradí (TV film)

 

Žofka z Janovic (TV film)

1983

Anulka a pan Pětiočko (TV film)

 

Jako kníže Rohan (TV film)

 

Lešanské jesličky (TV film)

 

Pohled do nekonečna (TV film)

 

Rohy (TV film)

 

Tažní ptáci (TV film)

 

Tři cesty k domovu (TV film)

 

Vzpurní svědkové (TV film)

1982

Děkuju, pane profesore (TV film)

 

Čtverec mizení (TV film)

 

Švédská zápalka (TV film)

1981

A na konci je začátek (TV film)

 

Cesta do Rokycan (TV film)

 

Jdi za štěstím (TV film)

 

Měsíční tónina (TV film)

 

Netopýr (TV film)

 

Po rozvodu (TV film)

 

Rána pod pás (TV film)

 

Veteráni (TV film)

 

Zkouška (TV film)

 

Čím kdo žije (TV film)

1980

A máte nás, holky, v hrsti (TV film)

 

Předjaří (TV film)

 

Snídaně v pánském pyžamu (TV film)

 

Starožitníkův krám (TV film)

 

Vzorná tchyně (TV film)

 

Změna napětí (TV film)

 

Černé světlo (TV film)

1979

Dnes v noci hvězdy nezhasnou (TV film)

 

Kořist (TV film)

 

Na dvoře vévodském (TV film)

 

Příbuzenstvo (TV film)

 

Svatební skandály slečny Juliány (TV film)

 

Zákon rovnosti (TV film)

 

Život je tvrdolín (TV film)

1978

Báječní milenci potřebují čas (TV film)

 

Cukrárna (TV film)

 

Mapa zámořských objevů (TV film)

 

Muž pro domácnost (TV film)

 

Slečna Rajka (TV film)

 

Smrt císaře a krále Karla IV. (TV film)

 

Sázka pro dva (TV film)

 

Vondráčkovo pozdní odpoledne (TV film)

 

Ztrácím tě, lásko (TV film)

1977

Podivné přátelství herce Jesenia (TV film)

 

Pětina průměrného života (TV film)

 

Ráno budeme moudřejší (TV film)

 

Vo Brikitě (TV film)

 

Zůstanu s tebou! (TV film)

1976

Bratránek z Batávie (TV film)

 

Bílá růže (TV film)

 

Historie lodě Bečky (TV film)

 

Povídky Svatopluka Čecha (TV film)

 

Typicky ženská reakce (TV film)

 

Vedlejší cesta (TV film)

 

Vlivná osoba (TV film)

 

Ženitba (TV film)

1975

Ať hodí kamenem (TV film)

 

Falstaff (TV film)

 

Muži jdou ve tmě (TV film)

 

Tribun lidu (TV film)

1974

Hodinky bez vodotrysku (TV film)

 

Jakobín (TV film)

 

O Emínce a Havlíčkovi (TV film)

 

Psáno na pranýř (TV film)

 

Zvíkovský rarášek (TV film)

 

Štafle (TV film)

1972

Hříšníci (TV film)

 

Konec knihy VI. (TV film)

 

Muž a žena (TV film)

 

Příběh se starou lenoškou (TV film)

1971

Hlavní přelíčení (TV film)

 

Jeden ze soubojů (TV film)

 

Madame Sans-Géne (TV film)

 

Zlý dům (TV film)

1969

Maryla (TV film)

1967

Měsíc s dýmkou (TV film)

 

Podivný konec léta (TV film)

Seriály
2004

Nadměrné maličkosti

 

Stavovské rozdíly (S01E09)

 

Léčba neklidem (S01E08)

 

Vše pro syna (S01E04)

  více epizod (2)
1997

Pražský písničkář

 

Život za písničku (E05)

 

Úspěchy plné ztrát (E04)

 

Vše pro republiku (E03)

  více epizod (2)
1996

Lékárníkových holka

 

Epizoda 7 (E07)

 

Epizoda 6 (E06)

 

Epizoda 5 (E05)

  více epizod (4)
1995

Nováci

1990

Přísahám a slibuji

 

Epizoda 4 (E04)

 

Epizoda 3 (E03)

 

Epizoda 2 (E02)

 

Epizoda 1 (E01)

1988

Malé dějiny jedné rodiny

 

Přihláška na studia (E16)

 

Oslava (E14)

 

Návštěvníci (E13)

 

Rodičovské sdružení (E11)

 

Paragrafy na kolech

 

Vrata (E07)

 

Fígl (E06)

1987

Voňavé haraburdí

 

Pouť (E06)

 

Jak si špalíci zahráli koncert (E05)

 

Stonání (E04)

  více epizod (3)
1986

Paragrafy na kolech

 

Střepy pro štěstí (E04)

1985

Doktor z vejminku

 

Půjčka (E07)

 

Paragrafy na kolech

 

Kamarádi (E02)

Dokumentární
1998

Ti nejlepší z klasiky (koncert)

Pořady
1997

Silvestrovské sny Jiřiny Bohdalové

1993

Když nemůžu spát

1991

Jiří Sovák

 

Vánoce v Ypsilonce

1990

Hovory H ještě po dvaceti letech

1981

Šestý den je sobota

1973

Ze Soboty na Šimka aneb Návštěvní den v divadle Semafor

1970

Televarieté

Divadelní záznam
1992

Gazdina roba

1985

S Pydlou v zádech

1984

Dům na nebesích

 

Sen noci svatojanské

1982

Kočičí hra

1970

Pánský večírek

Krátkometrážní
1997

Bakaláři 1997 (seriál)

 

Širák (E13)

1992

Klíček ke štěstí (TV film)

 

Tři dary lásky (TV film)

1989

Na letním bytě (TV film)

1987

Boty (TV film)

 

Básník (TV film)

 

Děvče za všechny peníze (TV film)

 

Fantom opery (TV film)

 

Pokušení doktora Burdy (TV film)

 

Pád rodu Votických (TV film)

 

Smrt Archimedova (TV film)

1985

Když vy jste taková jiná... (TV film)

 

Medvěd (TV film)

 

Perly a růže (TV film)

 

Profíci (TV film)

1978

Herecká dráha (TV film)

1974

Honza a Růžová panenka (TV film)

1972

Bakaláři (seriál)

1971

Dohazovač (TV film)

 

Slavík omámený růží (TV film)

Ovládací panel

Reklama

Reklama