Reklama

Reklama

Zvukař

Filmy
1989

Evropa tančila valčík

1988

Stupně poražených

1987

Devět kruhů pekla

 

Hauři

1986

Bloudění orientačního běžce

 

Můj hříšný muž

 

Není sirotek jako sirotek

1985

Veronika

1984

Komediant

Reklama

Reklama

 

Oldřich a Božena

 

Všechno nebo nic

1983

Putování Jana Amose

 

Svatební cesta do Jiljí (TV film)

1982

Přeludy pouště

 

Revue na zakázku

1981

Křtiny

1980

Kluci z bronzu

 

Požáry a spáleniště

 

Temné slunce

1979

Božská Ema

 

Jak rodí chlap

1978

Radost až do rána

 

Čistá řeka

1977

O moravské zemi

 

Příběh lásky a cti

 

Zítra vstanu a opařím se čajem

1976

Agentura Pepa (TV film)

1975

Osvobození Prahy

 

Otevři oči (TV film)

1974

Sokolovo

 

Zbraně pro Prahu

1973

Dny zrady I.

 

Dny zrady II.

 

Hvězda první velikosti (TV film)

1971

Babička (TV film)

 

Mrtvý princ (TV film)

1969

Barometr (TV film)

 

Ecce homo Homolka

1968

Nejkrásnější věk

 

Pasťák

 

Spravedlnost pro Selvina (TV film)

1967

Bolero (TV film)

 

Hoří, má panenko

 

Pas de quatre (TV film)

 

Sedm žen Alfonse Karáska (TV film)

1966

Dobře placená procházka (TV film)

 

Flám

1965

Délka polibku devadesát

 

Intimní osvětlení

 

Konec velké epochy (TV film)

 

Lásky jedné plavovlásky

 

Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (TV film)

1964

Zpívali jsme Arizonu

1963

Konkurs

 

Na laně

 

Černý Petr

1962

Objev na Střapaté hůrce

 

Vánice

1961

Tažní ptáci

1960

Případ Lupínek

 

Tři tuny prachu

1959

Ošklivá slečna

1958

Cesta zpátky

 

Muž mnoha tváří (TV film)

 

Zde jsou lvi

1957

Florenc 13,30

1956

Hrátky s čertem

 

Nezlob, Kristino

1954

Na konci města

1953

Expres z Norimberka

 

Jestřáb kontra Hrdlička

Seriály
1973

Boříkovy lapálie

 

Tygr (E03)

 

Rajská jablíčka (E02)

 

Haraburďárna (E01)

1971

Pan Tau

1970

Kamarádi

 

Zloděj na ledě (S01E05)

 

Velká loupež (S01E04)

1969

Kamarádi

 

Máme psa (S01E03)

 

Na stopě zločinu (S01E02)

 

Jak to začalo (S01E01)

1968

Klapzubova jedenáctka

 

Jde o všechno (E13)

 

Muži z Ria (E12)

 

Tam za mořem (E11)

  více epizod (10)
Dokumentární
1962

Medailonograf Františka Filipovského

1959

Řetěz smrti

1958

Oldřich Nový

 

Půlhodinka s Ferencem

 

Saša Rašilov

1954

Čínské jaro

Pořady
1968

Co nikdy nepochopím...

Krátkometrážní
1970

Noční můry Nadi Urbánkové (TV film)

1968

Čas slunce a růží (TV film)

1963

Kdyby ty muziky nebyly

1961

Plivník dlaždiče Housky

1956

Platit, prosím!

Ovládací panel

Reklama

Reklama